Epileptický záchvat u porodu. Může se to stát?

k.hana
30. srp 2007

Ahoj holky, prosím Vás pěkně, čeká mě každým dnem porod a léčím se se záchvaty srovnatelnýmy jako epilepsie. Je tady nějaká z Vás, která má už porod za sebou a jestli bylo vše v pohodě, nebo na co se mám připravit? Díky Hanka

claire
30. srp 2007

A lékař, co tě léčí na záchvaty tě na to nějak nepřipravuje? Nemluvili jste o rizicích? Nemůže být u porodu taky, aby kdyžtak zasáhl? Ví o tvém stavu porodník?

musko
30. srp 2007

Lekár o tom mal byť informovaný, gravidita mala byť pod zvýšeným dozorom, a myslím, že by si asi mala rodiť cisárskym rezom - nenavrhli Ti to?

musko
30. srp 2007

Ešte ma napadlo, že si mala mať nejako upravenú liečbu, nie?

mikca
30. srp 2007

já myslim , že pokud říkáš že jsi léčena, tak by se nemělo nic stát...teda pokud jsi hlídana i v těhotenství.

k.hana
autor
30. srp 2007

V těhotenství jsme zůstaly s lékařkou u starých léků, chtěla mne na začátku převést na jiné, ale nebylo mi po nich dobře. Takové stavy na záchvat, jako by měl přijít. Byla jsem se nechat zapsat do porodnice se zprávou od neuroložky pro porodníka, takže tam o tom také ví. Jen jsem chtěla vědět, jestli je tu někdo s konkrétní zkušeností. Dik Hanka

musko
30. srp 2007

Hanka, určite na Teba dajú pozor! Potom sa ozvi, čo a ako! Držíme palce!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru