Hamiltonův hmat ve 40+1tt, pomohl vám?

danyseq
17. pro 2012

Pomohl vam hamilton ???

eloana
17. pro 2012

@danyseq nevim zda pomohl.. ale u dcery jsem porodila ten den,ale jiz se tam neco rysovalo... u syna druhy den po hmatu

danyseq
autor
17. pro 2012

Je tak snad to bude podobne

ia.
17. pro 2012

@danyseq udělali mi ho v pátek dopoledne a "chytlo" mě to o půlnoci z neděle na pondělí. Od pátku, co mi ho dr udělal mi odcházela hlen.zátka..

kacenka1111
17. pro 2012

ano, me ano, 40+2, rano na ko...pry si odpo prijedu porodit a taky ze jo....neboli to, tedy samotny hmat, zacalo me bolet nrisko az pak, odesla hlenova zatka a jela jsem🙂

danyseq
autor
17. pro 2012

Ja jsem dnes 40 +1 a dnes okolo 13hod. Mi ho dr. Udelala jen spinim ale jinak zatim nic

crawler
17. pro 2012

mě ho dělali v porodnici po samovolném prasknutí vody ve 41+4 a stejně to nepomohlo = nakonec císař...prostě někomu pomůže a někomu nepoůže nic😀

horakovatereza
17. pro 2012

Mě ho dělala primářka při kontrole, nic , ale to ještě nic ani nechystalo, pak ta týden (40+3) mě napsala na vyvolání za tři dny, udělala "hmat", to bylo poledne a cca ve 14 hod začaly kontrakce, takže ano, pomohl (oředpokládám, že poprvé to nebyo "dokonalé"🙂

kacci
17. pro 2012

Hm, tak mi ho udělal doktor 40+1 při příjmu kolem 14-té hodiny, v 17,30 kontrakce po 3 minutách a před 22 byl Mareček na světě🙂

kaata22
17. pro 2012

Tak mě dělal v 40+2 a nic... V 41.tt jsem šla na vyvolání 😀

danyseq
autor
18. pro 2012

Tak semnou to zatim nehnulo delala mi ho vcera

neslusanka
18. pro 2012

Mě ho Mudr. udělal v pondělí přesně na termín. Jen jsem špinila, ale jinak nic. Znova jsem šla na kontrolu ve středu a pořád úplná pohodka, porod nikde. Ale ve čtvrtek brzo ráno to přišlo. Tak nevím, zda to bylo hmatem 🙂

kkouzlo
18. pro 2012

tak ani 4 pokusy mi nepomohly - první byl 39tt u doktorky, ostatní na monitorech v porodce, skončila jsem vyvoláním porodu

kacitko
18. pro 2012

Holky já se zeptám ještě trošku jinak - musí si Dr. před tím hmatem nejprve vyžádat váš souhlas?

aaa
18. pro 2012

@kacitko Musí. Nebo by tedy měl. Mně se lékařka vždy ptala, jestli může 🙂

loafeer
18. pro 2012

mně ho dělali v pátek, rodila jsem v úterý, takže kdo ví

samik2008
18. pro 2012

dr.udělal ve čtvrtek a dcera se narodila v sobotu

duovka
18. pro 2012

Ja jsem dneska 40+3tt., v sobotu tim padem 41+0 tt. a maji v planu mi udelat Hamiltona,trochu se bojim,ale jsem z tech pro ktere neni tehotenstvi slasti ☹ 🙂 (otoky vsude,nespavostatd.)no klasika.Tak doufam,ze mi hmat pomuze jako nekterym z Vas tady a mozna bude mrnousek na Jeziska 😉
Vsem v ocekavani na den D preji Vesele Vanoce!!! 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru