Jak byste popsaly porodní bolesti?

anza
12. čer 2008

Ahoj holky, kamarádka říkala, že to je jako kdyby vás někdo bodal nožem a zesilovalo se to až do porodu, její známá zase že to je jako rvaní vnitřností z těla. Tak by mě zajímalo, jak byste to vy rodičky popsaly 🙂 Ať vím, do čeho jdu...

noangel
12. čer 2008

me pobavilo ze kdyz sem PA rekla ze se me navaluje tak me podala desne melkou misku sem cekala poradnej kybl jako doma 😀 me nak nedoslo ze po klistyru toho asi moc nebude 🙂

kristi
12. čer 2008

maart, ja nebyla na kanalkach, ale vim, ze mi staly chlupy hruzou, kdyz mi to vypravel..chudacek muj.

schnek
12. čer 2008

a hlavně si nedělejte nic ze sester, co vám do toho budou kecat a dělejte, co samy chcete, klidně řvěte na celej špitál 😉 mě sestra kárala, že beru dítěti kyslík, že ho tím řevem dusím a kamarádce říkaly, že udělá dítěti nádor 🙄 takže kašlete na ně 😉

maart
12. čer 2008

....u tretiho jsem fakt mluvila o epi snad od 3. mesice.....nestihlo se to..... 😉 ......Tak a koncim se strasenim tehulek 🙂 😀 😉

maart
12. čer 2008

....nador?????..... 😀 .....mam dost, jdu koupat.... 🙂

kristi
12. čer 2008

jo, nestras.... 😉

schnek
12. čer 2008

maart 😀

schnek
12. čer 2008

a ještě jedna rada, když vám nebudou chtít dát EPI, poblijte sestru 😀 to zabralo mě 😀

noangel
12. čer 2008

zajimavy me zas doktor rekl ze jestli me to pomuze at si zarvu 😎

bielanevesta
12. čer 2008

😅 Ja si na samotnú bolesť nepamätám 😅 😀 Len viem že to bolelo ako sviňa toť vše

laaala
12. čer 2008

holky, tak moooc díky 😀 😀

maart
12. čer 2008

....Laaala a spol., nemuzu se odtrhnout....mne se tohle tema fakt moc libi..... 😀 😀 😀 .....Schneku, vidis, mozna kdybych ji poblila, tak by me vcas pustila ze sprchy a nemusela jsem narychlo rodit na lehatku v pripravne.....kurna.... 😀

bielanevesta
12. čer 2008

Ty jo nádor s kričania 😲 😠 😀 ......no coment

estrellita
12. čer 2008

to tema se mi libi, ale asi tim, ze nejsem tehu a nerodim, ale dost se u tech popisu bavim 😀 ale vim, ze me jednou ten smich prejde 😅
jen mi nedalo nenapsat, ze ten nador neni nador jako nromalne zname, ale rika se tak i bouli na hlave novorozenete, ktery se muze vyskytnout tlakem. ale neni to jako normlani nador a uz vubec neni zhoubny. pak se to vstreba 😉

estrellita
12. čer 2008

tim jsem chtela rict, ze z kriku ta boule (lekarsky nador) vzniknout muze

schnek
12. čer 2008

mě nechaly 9 hodin ždímat bolestma po 5 minutách, pak jsem si vyzvracela tu EPI a nakonec mi ještě vynadaly, že neumím pořádně zatlačit (už jsem nemohla) a že to za mě odrodila sestra (skákala mi po břiše jak klokan). Prostě paráda 🙄 kdyby se mi neudělalo blbě, tak nevím, jak bych dopadla, protože píchnout by mi to asi nepíchli a já měla stav, že se složím na podlahu a na všechny už kašlu 🙄 a po porodu mi doktorka řekla, že mi to tak pěkně sedlo, že mi to mohli pichnout dřív... takže opravdu no comment 😠

takže nenechte se odbýt a když chcete něco proti bolestem, vydupejte si to!!!!

bambulik
12. čer 2008

no bolelo to v pravidelných intervalech, prodýchavat jsem se snažila, ale někdy to nezabíralo, dva dny předtím jsem už nespala, bylo to vysilující a na konci jak už jsem tlačila tak jsem říkala: sestřičko já se poseru, poseru 😀
a ona kdepak vždy´t jste měla klystýr to už tlačí ta hlavička...
no byl to záhul

maart
12. čer 2008

....Bambulik...taky dobry...... 😀 .....holky, nic, manza koupe, ale kojit musim jit fakt ja....ale piste, prijdu si zase pocist a pobavit se 😀

bambulik
12. čer 2008

no moc dobrý to nebylo, měla jsem lepší představu o porodu....
ale ještě do toho jednou půjdu no....

marik
12. čer 2008

teeedaaa děvčata nestrašte už!mám z toho nervy☹

yenn
12. čer 2008

jaka je to bolest?

No bolest jako prase, tak nejak si predstavuju ctvrceni zaziva 😅

A manzel mi byl platny moc, vyplnoval ty vstupni papiry, zatimco ja jsem si zvracela na zachode

bambulik
12. čer 2008

nikdo nestraší neboj marik....
nakonec se tomu už jen směju

noangel
12. čer 2008

marik: neboj je to hrozny ale rychle je to pryc ja uz pri siti porad do toho prndla doktorovi at se snazi ze chci jeste holcicku 😀 a at je to tam jak novy 😀

marik
12. čer 2008

tak ještě něco pozitivního šup,šup🙂jestli teda něco je krom toho že se prcek narodí

dludli
12. čer 2008

Holky tak ja se taky bavim 😀 a MM si sel dat panaka 😀 😀 😀

schnek
12. čer 2008

marik, každá z nás to přežila a nostalgicky na to vzpomíná 😉

aja123
12. čer 2008

Tak myslím, že kdo nezažil, tak neuvěří. Já při vyvolávačce měla bolesti v kuse a myslela jsem, že to nikdy nemůžu rozdýchat. Jo a mých 30 stehů asi taky mluví za vše, ještě teď si nemůžu sednout. Tak myslím, že asi budeme mít jedináčka 😅 😉

noangel
12. čer 2008

taky me pomahalo myslet na jidlo hlavne na pizzu 🙂 a na porodni sal sem dostala krupicnou kasicku s cokoladou po porodu 🙂 a 5 min po porodu sem uz psala smsku a telefonovala takze zas tak hrozny to byt nemohlo 😎

marik
12. čer 2008

já si myslím že je to něco užásnýho,že si na tu bolest pak ani nevzpomenu že??napište že jooooo 🙂 🙂 🙂

noangel
12. čer 2008

aja: ty brdo to mas jizvu az na zadech ne? 🙂

jo a ja taky byla na vyvolavacce a kdyz supnou na podporu kontrakci oxytocin tak sou hooodne silny a prezila sem

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru