Jak dlouho před porodem jste meli příznaky?

denousek
8. pro 2007

cauky holky....zajimalo b me z praxe od vas jak dlouho pred porodem jste meli nejake priznaky??treba kolik dnu ,tydnu pred porodem jste meli posličky??jak dlouho pred porodem vam odešla hlenova zatka??jake jste meli ke konci tehu cervix skore??ja jsem ted prave cetla ze poslicci jsou tyden az 14 dni pred porodem je to pravda??a holky vyvolavaji sperma posliky??diky za nazory a zkusenosti...

estella
20. led 2008

ahoj amira ja uz mam jeden porod za sebou a viem ta pochopit prezivala som to iste co ty....a drzalo ma to az do konca..no potom vsetky obavy opadli...vidim ze aj ty cakas dievcatko tak zelam nech vsetko dobre dopadne

amira250
20. led 2008

Dakujem estella!! 🙂 Viem ze nie som jedina kto ma obavy a strach,a viem ze ked uz budem pri tom tak sa to zmeni..uz mi je teraz vsetko natazko,vsetko ma boli..hlavne panvova kost,neviem nakolko je to normalne! mala uz vazy 2560gramov tak ze uz to pocitujem..ale napriek tomu som velmy stastna a trpezliva.. aj ja vam zelam vsetko dobreho a nech sa vam dari...

denousek
autor
22. led 2008

cauky holky!!vidim ze tema co jsem zalozila jeste pred porodem se tady pekne chytlo to jsem rada ..
a holky chci vam rict jedno,nebojte se,taky jsem se bala,sice toboli to je pravda ale budete pak na to vzpominat a tu bolest co jste prozili si uvedomite az bude po vsem na sale to nejak nebudete vnimat,nebude si uvedomovat cim prave prochazite,me to docvaklo az malej byl na svete hned jsem zacala vnimat vse kolem,lidi,hudbu,krik miminka .-)
fakt uvidite tu hroznou ulevu a hned si vzpomenete na to ze ted jste porodili a az bude po vsem tak se vam to teprve vybavi-teda alespon ja jsem to tak mela,je to nadhera,....

tak vam holky drzim pesti budte silne a nebojte se je to jen nekolik hodin a strasne rychle to utika,opravdu ...je to pro vas neco noveho tak si uzivejte kazdou chvilku a vemte si fotaky!!ja jsem mooc rada ze mam fotky ze salu ,nejdriv jsem si rikala proc pritel foti treba prazdnej sal hned jak jsme prisli a ted jsem rada ze tu fotku mam...
tak porodu zdar 😀

miselin
5. dub 2008

Čaute kočky, mňa od včera začalo pobolievať brucho ako keby som mala dostať krámy a bolia ma dosť aj kríže, myslíte, že to už budem mať za pár? Máte stým niektorá skúsenosti? Ja sa už malej neviem dočkať, tak už len čakám kedy to príde a už mi aj kleslo bruško. 🙂

sandrika
6. dub 2008

ja mám stršné bolesti v krížoch a vpodbrušku od včera hlavne medzinohami akoby ma šlo roztrhnúť, včera na CTGmi zachytilo 7 kontrakcií za 20 min potom sa to ukľudnilo, ale dnesod rána zase a už sa to fakt nedá vydržať ja ale beriemlieky proti kontrakciám na udržanie tehu tak neviem prečo mam aj tak takéstrašné bolesti

lenko
6. dub 2008

mňa už dva-tri týždne bolieva bruško, tvrdnutie tiež mávam, buško klesnuté, kríže bolia tiež, aj pootvorená, a nášmu pokladíku sa akosi sále nechce. 🙂

martinka79
6. dub 2008

holky já mám bolesti už asi druhý týden a dosti silné,a le vždy to na chvilku poleví aje klid. jdu teď v úterý na klontrolu tak snad to konečně bude. 😉

pavlina01
6. dub 2008

Ahojte holky tak já mám taky pořád něco!Bříško tvrdne malej se tam nějak vrtí!předevčírem v noci jsem měla pravidelné kontrakce po 8min,ale kolem páté ráno polevili a od té doby jsou nepravidelné!Ale jsou pořád pořád se mi to břicho stahuje ani u jednoho dítěte jsem tohle nezažila!Takže fakt nevim!jinak žádná zátka nic jiného mi neni a to mám dneka termín!V úterý jdu tak na ko tak jsem zvědavá co mi řeknou! 🙂 Jo a bolí mě to bříško jako když to mám dostat!takže taky možná příznak,že se to chystá!Říkám,čekám třetí miminko,ale zkušenosti nic moc!

sandrika
6. dub 2008

tak ako dievčatástále nič, mne tiež kontrakcie prešli,ale bruško tvrdne a keď stojím tak ma strašne bolímedzi tými nohami inak v pohode

pavlina01
6. dub 2008

sandrika tak ty máš ještě dost času!!!

miselin
6. dub 2008

No to ste ma moc nepotešili ja som už bola celá natešená, že to už dúfam do týždňa bude, no ale sa stavím, že budem nakoniec aj prenášať, čo by som teda nechcela nuž ale čo už 😅

sandrika
6. dub 2008

Pavli myslíš, ale včera ma chceli už hospitalizovať mala somna CTG 7 kontrakciíí za 20min krčok skrátený na 0,5 cm a dobeda boli tie kontrakcie neznesiteľné trvali tak ako včera 5 hodin každých 8 min

certica
6. dub 2008

ako vas tu tak zbezne citam, teda poslednu stranu... tak ja asi neporodim ani do vianoc 😨
nemam absolutne ziadne priznaky, ziadne tvrdnutie, bolesti brucha ci krizov a pod., citim sa super, vo stvrtok som bola zatvorena, krcok nezmeneny... a pochybujem, ze sa nieco zmenilo 😅 . vlastne neviem, ci sa mam tesit alebo plakat 😕

sandrika
6. dub 2008

cdertica ,ale práve u takýchto to príde ako blesk s jasného neba, neboj moja myslím si že nebudeš prenášať veď 11.4 jekrásny dátum vtedy mám narodky aj ja 🙂

maja22
6. dub 2008

čertica, prvý príznak, čo som si pred pôrodom všimla ja, bol odtok plodovej vody... 🙂 a potom to už išlo ako z rýchlika... 🙂 😉

maja22
6. dub 2008

síce nie, teraz som si spomenula, že pár hodín predtým ma trochu boleli kríže... ale vtedy som to za príznak nepovažovala, lebo som umývala okná a myslela som si, že to od toho... 🙂

certica
6. dub 2008

no fajn, potom vam napisem 😀
sandri, vazne? 😎

sandrika
6. dub 2008

certica ležala som 3 tt na oddelení so ženami pred pôrodom tak som kadečo videla a fakt to tak býva takže ešťe čakaj 11.4budeme roodiť spolu 😅

sandrika
7. dub 2008

no ja som vysadila lieky a kontrakcie, tvrdnutie všetko je preč, namiesto toho sa dostavila ťažoba na žalúdku.No čo už

vrtule83
15. dub 2008

tak já poslíčky vůbec neměla, odešla mi hlenová zátka a od té doby jsem měla po 20 min mírné kontrakce a malá se narodila za 2dny

krista
15. dub 2008

Ahojky, já jsem měla slaboučký poslíčky hodně dlouho dopředu, ale silnější začly 3.3. a trvaly dost dlouho, 4.3. to samé, celou noc jsem prodýchávala, 5.3. také, 6.3. celý den nic a 7.3. jsem se vzbudila v 1:45 opět se silnějšíma bolestma, v 5h jsme odjeli do porodnice (měla jsem je po čtyřech minutách) tam se mi ale intervaly natáhly, tak si mě tam nechali, bolesti jsem měla ale celý den a silnější, 8.3. ve 2:15 mi praskla voda a v 6:00 se konečně malá narodila 😝

xsuzzi
15. dub 2008

Ahojky já neměla žádný příznaky 😅

aajina
16. dub 2008

Ani já neměla žádné příznaky, žádný poslíčci, žádná zátka nic a prostě mi jednoho večera prdla voda a jelo se.Malá přišla na svět o 5 hod později. 🙂

monik76
16. dub 2008

U prvního porodu jsem odpoledne začala krvácet ( to jsem nevěděla. že je to nějaká zátka ) odjela jsem ke svému doktorovi a ten říkal, že to nic není, že to ještě nevypadá no a do rána jsem porodila. U druhýho jsem vůbec žádné příznaky neměla, rovnou mi začaly kontrakce, v 9h jsme odjeli do porodnice a malá byla 10.45h venku.

lenkabu
16. dub 2008

Já podobně jako aajina...posly žádný,3 dny před porodem intenzivně tvrdnutí břicha, o půlnoci prdla plodovka, od 2:15 kontrakce, ve 4:44 byla na světě 🙂

lienockaa
17. dub 2008

ja tiež bez príznakov..dokonca dva dni pred pôrodom mi bolo neskutočne dobre..aj poslíčkovia zmizli, myslela som si, že budem prenášať.. 🙂 pôrod mi začal odchodom zátky a rovno nabehli kontrakcie..všetko som to stihla v jeden deň..od 6:30 do 22:45.. 😵

luciferek
24. dub 2008

ahojky, tak mě začali posličci přesně 24 hodin před porodem 🙂, nepravidelné kontrakce po 10-15 minutách téměř celý den s někdy i hodinovou pauzou a pak začaly 6 hodin před porodem být co 5-3 minuty a pořád se zkracovaly 😒, ale dalo se to zvládnout 😉

andy80
24. dub 2008

Ahoj holky, při prvním těhu jsem neměla před porodem vůbec žádné příznaky směřující k porodu. Po desetidením přenášení mi porod vyvolali. Kontrakce mi začali kolem sedmé hodiny večer a malej byl ve 22:30 na světě. Teď mám už asi měsíc poslíčky, většinou v noci a od včerejška mám kontrakce, ale tak v rozmezí 10-20 minut, takže nic pravidelného. Břicho mi tvrdne hrozně, ale včera jsem byla na kontrole, na monitoru byli jasný kontrakce, ale mimčo je ještě vysoko, takže to prý vypadá na porod tak za týden. Jestli budu týden takhle trpět, tak to bude bomba.

bybi
24. dub 2008

Ja som nemala vobec ziadne priznaky az do porodu. Ani poslickov, ani tvrdnutie brucha, vobec nic. 12 hodin pred porodom mi zacali prve kontrakcie, ktore boli sice slabe, ale hned pravidelne kadzych 7 minut a za 12 hodin bola mala na svete 🙂 Do vtedy vobec ziadne znamenie, ze sa nieco deje. A zatka mi odisla az s prvymi kontrakciami 🙂

bibi78
21. črc 2009

je mozne, ze poslickovia chodia uz tak zavcasu ako 32-33 tt? ja obcas citim, najma v noci, bolest bruska ako pocas menstruacie, ale nikdy to netrva dlho... obcas ma v noci chytia kontrakcie, ktore trvaju aj minutu, resp. dovtedy, kym nevstanem, zobudi ma to a zaroven sa mi chce ist na WC.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru