Jak dlouho trval váš porod?

baru.v
9. únor 2009

Protoze uz se to blizi, chci se zeptat, jak dlouho trval vas porod? Mam na mysli dobu od zacatku kontrakci do porozeni miminka 🙂 a pro ty, kdo to uz maji take za par, prikladam odkaz na clanek o prubehu porodu, ktery jsem si rano precetla 🙂 http://www.forexample.cz/view.php?nazevclanku=p...

rozpravka99
22. črc 2011

Našej malinkej sa von nechcelo pomaly som sa otvarala tak ma dali na kozu ked prišli kontrakcie tak ma išli odviesť na salu ale medzi dverami ked som sa zlakla tak kontrakcie prestali.Tak naspať na kozu dali mi 3 čipky a asi o 20 minut som tlačila ale skuste tlačiť ked sa vam nechce. 😀

monkka21
22. črc 2011

od odteceni vody po prichod malej 10 hodin.mala som lahky porod vacsinu casu som stravila doma.

kukujka
22. črc 2011

doma mi odtiekla voda a mala prisla na svet za 13hodin

modrofuzik11
22. črc 2011

ahojte, so sarou to trvalo 10 hodin. od zacatia kontrakcii. kubko - 4 hodiny od zacatia kontrakcii. ani pri jednom som nemala epidural. no a pri kubkovi som si to teda odtrpela, odkricala... nerada na to spominam...

kackabo
22. črc 2011

ahojky já jsem měla porod vyvolávaný, protože jsem už týden přenášela. Tabletku na vyvolání mi zavedli před 8 ráno a a v půl 9 už mě začali bolet záda (měla jsem celou dobu křížové bolesti) a malý se narodil chvilku před druhou hodinou odpoledne. Takže porod celkem rychlý 🙂 .

lutsousek
22. črc 2011

Mně odtekla voda v úterý 3:30 ráno a vyvolávali mi porod ve středu v 8 ráno. Malá se narodila v 11:50. Takže od odtoku vody to trvalo 1den 8hodin a 20minut 🙂

dendaz
22. črc 2011

40tt+6 jsme šla ráno v 7h na vyvolání a malá byla v 10:13 na světě... 🙂

pellullinka
22. črc 2011

mě porod začali vyvolávat v sobotu, tabletku zavedli cca v 7:30, asi za hodinku začaly bolesti, trvali do 13hodin a ustaly. Takže v neděli znova od 8hodin bolesti a malý se narodil v 16:47

mianc
22. črc 2011

mne o 9h odtiekla voda do nemocky som sa dostala 11:15h a malá bola na svete o 13:40h všetko prebehlo hladko.. 😀

parvitas
22. črc 2011

5,5 hodiny od prijatia a vypísania papierov v nemocnici až po priloženie malinkej mne na bruško

aduskatt
22. črc 2011

od 17,40 do 19,05🙂

nikolka2
22. črc 2011

Prvu dcerku som rodila 14 hod s epiduralom vaha 2780Kg ,,,,,a synceka ,,druheho som porodila za 3, 5 hodiny bez epiduralu 4050Kg..

vejinka
22. črc 2011

prveho syna za 10minut CR 3100g 48cm
Druheho za 10 minut od vyvolavacky a cca 4 hodiny od prepichnutia vody.minimalne bolesti od 4 rana do 12.30 a narodil sa 12.40 4200g 53cm bez epiduralky

catherin89
25. črc 2011

kontrakce mě probudily ve 3:30h a narodila se v 18:23h. , bez epiduralu, kontrakce mi nepřišli nijak zvlášť bolestivé.

sssimi
25. črc 2011

7 hodín-vyvolávaný pôrod

winona24
25. črc 2011

jedno upršané nedeľné doobedie....ráno o cca siedmej som sa zobudila na kontrakcie a o 12,49 bola Naty na svete

mailli
25. črc 2011

"něco" se začalo dít v 19hod večer, ale to byla pohodička. kolem půlnoci jsem volala pro radu do porodnice a podle sestřičky to vypadalo na poslíčky (nepravidelné kontrakce, žádné tvrdnutí břicha). v 01:45 jsem budila manžela, ať mě odveze. v 02:00 jsme přijeli k porodnici a po vystoupení z auta mi praskla voda. malá byla na světě v 02:43 (bez epiduralu, 2 malé stehy na památku a ani jsem o nich nevěděla) 🙂 sestřičky nechtěly skoro věřit, že rodím poprvé 😀

sana15
25. črc 2011

Moj trval 21 hodin od vyvolavacky a nastupu kontrakcii 3-5 minutovych 😝 Bez epiduralu a vobec na to nespominam v dobrom ☹ Bol asi zazrak,ze po tom vsetkom som dokazala maleho vytlacit na 3 kontrakcie. Teraz uz menim porodnicu len kvoli epiduralu, nechcem sa nechat uchlacholit recami,ze druhy bude rychlejsi 😉

lenka47
25. črc 2011

14 hodin od odtecenia plodovej vody 🙂

aggamma
26. črc 2011

26 hodin po odtečení plodové vody....s křížovými bolestmi a epiduralem....a hlavně s úžasnými PA i paní doktorkou která mě rodila....Náročné,ale zvládly jsme to obě 🙂 Malá měla 3,76Kg a 51cm 🙂

forji
26. črc 2011

první dítko 12 hod, druhé dítko 5 hod KP, třetí dítko 40 hod od první vyvolávačky, 34 hod od prasknutí vody. I kdybych chtěla další, tak už nikdy 😀

xvitk101
26. črc 2011

V pátek jsem nastoupila na vyvolání, zavedeny 2 tablety. V sobotu se celý proces opakoval s tím, že kontrakce ustoupily. V neděli něco po 10 zavedena poslední tableta. V 11 mi začaly kontrakce, před druhou hodinou praskla plodová voda. Malý se narodil v 19:43 a měl 3900 g a 52 cm. Pokud by tablety byly neúspěšné, tak by mě v pondělí čekal císař. Epidurál už mi nestihli dát a tlačení trvalo hodinu a 3/4. Byl to záhul, ale zvládla jsem to 😅

royalka
26. črc 2011

Mne ráno o cca 4.00 začali, nepravidelné, potom začali každú hodinu, pól hodinu, 20 minút, a keď som mala každých 10 minút, tak som išla do nemocnice, bolo to okolo 19:00. Malá sa mi narodila o 21:45, takže za cca 3 hodiny bola na svete bez epidurálu.Dvakrát som potlačila a bola vonku,. 🙂 Plodovú vodu mi museli prepichovať. 😉

modrofuzik11
27. črc 2011

ahojte, saru som rodila klasicky cca 11 hodin. s kubkom to bolo rychlo. konktrakcie sa zacali okolo 1 v noci a o piatej rano uz bol na svete🙂. porod bol sice omnoho bolestivejsi ale za to rychly. myslim, ze velmi pomohla k rychlosti cca 30 minutova tepla sprcha, ktoru som si dala este doma.

majama1604
27. črc 2011

prvý pol hodiny, druhý hodinu 🙂

losice
28. črc 2011

skoro presne na minutu 12 hodin od odchodu plodove vody - tim to zacalo, uplne bez varovani 🙂

dagmik
28. črc 2011

24 hodin od prasknutí plodové vody, ale zároveň s nástupem kontrakcí co 5 minut, s epidurálem a ukončeno CR

chrumen
28. črc 2011

u mna 27,5 hodiny - vysvetlenie : v utorok ráno o pol4 mi odišla plodová voda, podla inštrukcii som šla hned do porodnice no celý den som sa neotvarala, bola som bez kontrakcii - proste som sa tam nudila - každých 6 hodín infuzie, pomaly každú hodinu kontrola na pásoch .... ani po 17 hodinách nenastala zmena - otvorená na špičku palca ako povedala lekárka, mne bolo do plaču lebo jediné čoho som sa bála bolo že to bude trvať dlho ... na noc vyvolávačka, ešte som si fajne pospala, ráno ma zobudila sestrička že ma lekár vyšetrí aby som si prešla do vyšetrovne .... už som nedošla a vyšetrenie skončilo tak že som za 15 minút porodila, lekár čo mu skončila služba sa musel vrátit lebo nastupujuci lekár bol ešte v civile 😀 proste zážitok

lerak
28. črc 2011

Me probudily kontrakce po 5min, kdyz byly po 3 (tzn. skoro za dve hodiny), tak jsme jeli do porodnice (mame to kousek), tam me vysetrili, hned na to me praskla voda (sama) a mohla jsem zacit tlacit (asi 45min), takze od prvni kontrakce byl maly za 3hodiny venku.

anitram18
28. črc 2011

Od první minimální bolesti v 5h ráno do 20:32h téhož dne...ale kontrakce byly takový ty klasický porodní asi až od 15h....vodu mi píchli cca v 16:00

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru