Jak dlouho trval váš porod?

baru.v
9. únor 2009

Protoze uz se to blizi, chci se zeptat, jak dlouho trval vas porod? Mam na mysli dobu od zacatku kontrakci do porozeni miminka 🙂 a pro ty, kdo to uz maji take za par, prikladam odkaz na clanek o prubehu porodu, ktery jsem si rano precetla 🙂 http://www.forexample.cz/view.php?nazevclanku=p...

lukajda
1. bře 2011

1. porod - první kontrakce kolem 13. hodiny, v 18 hodin příjezd do porodnice a Tadeášek se narodil následující den v 0:20. Úžasný porod, díky epidurálu na něj mám jen krásné vzpomínky.

2. porod - první kontrakce ve 2:20, v 5 hodin pravidelné kontrakce po 5 minutách, v 5:15 vyrážíme do porodnice, příjem v 5:32 a v 5:54 byla Adinka na světě. Nestihli jsme ani dotočit monitor, přesunout se na sál. Zkrátka nic...takže se malá narodila přímo na příjmu.

krispulka2009
1. bře 2011

ahoj já rodila 48 hod první porod a nakonec akutní císař.... no nic moc ale naše malá princezna za to stála ....:o) pevně doufám že druhý bude rychlejší a bez císaře ... všem mamkám hodně štěstí a rychlý porod

zuzimila
3. bře 2011

Od začátku kontrakcí do vypuzení malého 43 hodin. Bez epidurálu, bez nástřihu 😒 . VEX.

mony80
8. bře 2011

ahoj
prvorodicka - rupla mi voda, hned nabehli kontrakcie po 4 minutach , o 4,5 hodiny bolo babo na svete 3,660g.
Bez epiduralu, s malym nastrihom. Cvicila som s Epino 4 tyzdne pred porodom.

heryna
8. bře 2011

První porod: od první kontrakce 15 hodin
Druhý porod:asi 4 slabší kontrakce, nebo hodinu já nevím.Od příjmu 3 hodiny, ale byla jsem přijatá, protože jsem byla otevřená, ale kontrakce jsem neměla, ty přily až když jsem rodila

greenline
8. bře 2011

prvý pôrod 5,5 hod.
druhý 1.45 minút
(obidva počítané od prvej kontrakcie)

veverka_
8. bře 2011

první porod od 4-9 hodin, kontrakce po 7 minutách
od 10 hodin - s tlakem na konečník
v 11:35 malej na světě (cvičila jsem s EPI NO) 🙂

keckemet
19. dub 2011

Prvni porod od prvni kontrakce 48hodin 🙂, celou dobu krizove bolest, ale zvladla bez leku i epiduralu....
Druhy porod 9 minut, per SC a bylo to straaaaaaaasneeeeeeeeeeeee

zuzimila
23. dub 2011

Můj zatím jediný porod trval 43 hodin - 41 kontrakce po 10´ a téměř 2 hodiny druhá doba porodní, nakonec jsme skončili per vakuumextractionem...vše bez nástřihu, bez epidurálu, bez jediného analgetika..

keckemet
23. dub 2011

zuzimila....nejsi Ty nahodou taky zdravotnik??? 🙂 pac porod tez typicky ...🙂

aduskatt
23. dub 2011

moj porod zacal 17,45 a o 19,05 ma uz zasivali po malom nastrihu

cucuriedka
24. dub 2011

moj porod trval 8.5 hodky, z toho 8 hodin kontrakcii, 10 minut vypudzovacej fazy a zbytok placenta a sitie.

magrata
24. dub 2011

1.porod ve 4 prdla voda, v 6:17 byl venku

2.porod si ještě musím počkat, mám tušení, že to bude ozlomkrk rychlovka 😎

imarikai
24. dub 2011

1-24 hodín,2-12 hodín,3-3.5hodiny 😉

peepka
24. dub 2011

moj tvral 4 dni.. 😔

adelaine
24. dub 2011

ja som rodila cca 10 hod. od podania vyvolavacky, rodila som bez epiduralu s nastrihom,
maly mal 4,5 kg 🙂

karol84
24. dub 2011

asi 30 hodin, ukončeno císařským řezem

lucia2207
24. dub 2011

Ahoj, môj prvý pôrod začal asi o 17,00 po vyvolávačke, bolesti do krížov, úplne pomaly som sa otvárala v noci som dostala teploty a pôrod bol ukončený na druhý deň o 12,13 sekciou
druhý pôrod, bolesti prišli spontánne asi o 22,00 boli znesitelné ,mohla som chodiť,sprchovať sa a o 01,08 po pol noci sa malý narodil bez nástrihu, dúfam,že aj tretí pôrod bude taký super ako druhý 🙂 držím palce

svetlusa12
24. dub 2011

ja som mala 2 vyvolavacky a nakoniec ma museli rezat, lebo plodova voda sice praska ale uz bola zelena a ja som sa neotvorila.... vyvolavacky trvali asi 5 hodin co sa nic nedialo a potom sa to ostatne nasledne udialo cca do 1 1/2 hodky

dankadina
25. dub 2011

u mna druhý porod rychlovka 3 a pol hodky od vyvolavačky, 5 dní pred termínom ani doky neveril, že to bude tak rychlo hovoril, že okolo 12,00 a bolo to 10,46

danielita111
25. dub 2011

Ahojte,moj prvy porod super lebo prve kontrakcie som citila len ako bolest v krizoch ako pred menz.ani som nevedela ze to uz zacalo len dr.mi povedala ze som na 4-5cm otvorena,tak mi pustila plod.vodu a potom prisli velke klasika bolesti ale len na 15-20minut lebo som hned rodila.dr.mi posledny mesiac stale hovorila ze to bude rychle,tak ma radsej prijala den pred porodom do nemoc.ze keby ma to chytilo doma tak to nemusime stihnut.No a druhy porod pred tyzdnom bol tiez rychly,1:40 mi doma praskla voda,bolesti zacali v aute,lez ma prijali a vypisali tu kopu papierov bolo 2:45 to uz som bola na 6cm otvorena,3:00 ma konecne doviezli uz na voziku na porodnicu lebo nemohli otvorit dvere a to som hned isla rodit,mala sa narodila 3:15h.Takze ja oba porody super,drzim palce tym co nerodili aby to trvalo co najkratsie 😉 😉 😉

katzi
30. dub 2011

1. porod: vyvolávaný. Tvrdili mi,že ten den neporodím, že jsem úplně zavřená. Porodila jsem za 5 hodin 🙂

2. porod: od 18.30 bolesti hned po 2 minutách, v 20.15 příjezd do porodnice, dcera narozená v 20.50 🙂

orchidie
30. dub 2011

6h od prijezdu do porodnice ve 4h odpoledne, kdy mi stejne jako @katzi tvrdili, ze to bude na celou noc a ten den uz neporodim 😵 ve 22.15 byla malá na světě 😵 😵 . Hodně moc mi pomohla vana na porodním boxu, kde jsem se závratnou rychlostí otevírala... a to jsem prosím měla v ruce kanylu na ATB kvůli streptokokové infekci (a myslela jsem si, že kvůli tomu si nebudu moct ulevit v teplé vaně), takže všechno je možné 😀

babu9
30. dub 2011

Ahojte môj prvý bol neskutočne skutočne ☹ dlhý od pol noci až do obeda, vyvolávačka, infuzia prilepená na lôžku, nohy do nebies 😀 a malej sa akosi nechcelo..tlačila som ja tlačila aj sestrička až nakoniec sa koťuha 😀 dostala von....a ten druhý tiež sa drobčekovi nechcelo ale bolo to už len od rána 🙂 do 14.30 h ale mala som epidu tak sme to zvládli v poho a dá sa povedať, že som rodila v stoji nakoľko ani drobčekovi sa akosi nechcelo ísť vonku...asi im tam bolo fajn 😀

vorllinka
30. dub 2011

Od 20:00 kontrakce cca po sedmi minutách, po půlnoci odjezd do porodnice a Šimi se narodil ve 3.37. Týden jsem přenášela a už jsem měla naplánované vyvolání.

kremrolka01
30. dub 2011

nic moc ☹ v 1 v noci mi prdla voda, slabý kontrakce, vůbec jsem se nechtěla otvírat, malej se narodil až ve 21:20, takže po dvaceti hodinách bez přdchozího spánku a jídla, paráda 😖 doufám, že druhý bude o poznání rychlejší 🙂

hajanka
30. dub 2011

moj prvy zacal odtekanim plodovej vody o 12 na obed, o 13-tej zacali bolesti, maly sa narodil 16:40.
Sestrina mala prve, okolo 3/4 na 12 v noci zacala odtekat voda, 15 min. po 12-tej zacali bolesti, mala sa narodila o 1-nej 😀 taky porod ze za hodinku 😎

14petulka88
1. kvě 2011

Ahojte ja som mala velmi kratky porod trval 17minut, ale aj to sa mi zdalo ako vacsnost 😝

zvirka
1. kvě 2011

Tak já jsem si to vyžrala, první porodní bolesti 2.30 ráno, večer odjezd do porodky, tam bolesti jak prase, ve 2.00 epidurál, pak prdnutí vody, furt jsem se neotvírala, ráno začaly malému slábnout ozvy, takže urychlovák, vyhrožovali císařem, naštěstí se to rozjelo, narodil se 7.51. Takže celkem cca 29,5 hodiny, byla jsem vyřízená, v porodce se nedalo spát, spala jsem vlastně až třetí noc asi 3 hodiny, další noci to samé, buď řval můj nebo sousedčin nebo někdo z vedlejší pokoje ☹ . Dospávala jsem to pak doma asi měsíc, byla jsem furt šíleně unavená.

hajanka
1. kvě 2011

@14petulka88 😀 😀 😀 😀
@zvirka ☹ ☹ ☹ ☹ no hlavne ze je malicky zdravy 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru