Jak dlouho trval váš porod?

baru.v
9. únor 2009

Protoze uz se to blizi, chci se zeptat, jak dlouho trval vas porod? Mam na mysli dobu od zacatku kontrakci do porozeni miminka 🙂 a pro ty, kdo to uz maji take za par, prikladam odkaz na clanek o prubehu porodu, ktery jsem si rano precetla 🙂 http://www.forexample.cz/view.php?nazevclanku=p...

majkali
5. led 2010

Od začátku pravidelných kontrakcí 22 hodin 😢

muff_101
28. led 2010

ja to mela bez kontrakci...prisla bolest ktera uz nezmizela...na nataceni mi trvdili ze nic a pak me prohlidla sestra a byla jsem na 8 otevrena a sla rodit...prijali me 8 na testy s tim ze rodit nebudu....v deset zacala bolest a e 13 byl broucek venku 😀

renat2
28. led 2010

V 1:00 v noci mi praskla voda, od půl druhé kontrakce po 4-3 minutách, ve 2:15 příjezd do porodnice, 3:45 vykoukl prďolka....čili sečteno púodtrženo, celkem 2:45 😀

smoulinka.ciko
28. led 2010

Renat2 tak to byl pěkný mazec 😀 Kdyby jsme to měly všechny takhle 😅 Ikdyž ja si na svůj taky nemůžu ztěžovat 😉

renat2
28. led 2010

smouli: jojo PA koukala, po příjezdu jsem byla už na 5 prstů...paráda 🙂 hodně si myslím, že to je o psychice.
Ale byla to fakt rychlovka. 😉

janinunina
28. led 2010

kontra mi zacaly v 5:30 rano a mala se narodila v 0:50..takze 19,5 hod,ale i tak to byl pro nas super zazitek 😉

ollski
28. led 2010

1, o 12:30 vyvolavacka (3 dni po TP) od 13-tej kontrakcie...15:30 na sal a 16:15 sa Siminka narodila 😉
2, okolo polnoci zacali bolesti(uz som lezala v nem)...o kolo pol 5 mi konecne sestricka urobila CTG a 6:05 sa narodil Kubinko, akurat vychadzalo slniecko a zacinalo krasne jarne nedelne rano 😉

slovakia13
29. led 2010

ja som bola 13hod na porodnej sale-neotvaral sa krcok 😝 tak nas nechali trosku vytrapit

ameli
29. led 2010

kontrakce mi zacaly ve 2h rano, ale velmi slabe, takze jsem myslela, ze to jsou poslicci (byla jsem teprve 37+2). Cely den me pobolivalo celkem pravidelne bricho, ale stihla jsem uvarit, uklidit a jit na prochazku se psem. Kolem 16h mi to zacinalo byt divne a zavolala jsem do porodnice, rekli mi, ze se mam prijet ukazat. V 18h jsem dorazila do porodnice, rekli mi ze rodim 🙂 Honem na pripravu, klystyr atd. V 21h mi praskli vodu a ve 22.50 byla mala na svete. Porod pocitam az do doby kdy jsem dorazila do porodnice a konrakce uz byly silnejsi, ale porad v pohode. Cili celkem cca 5h.

ciefulik
29. led 2010

slovakia aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuu, že 13h 😲

ja poradňa o 13tej, že na 4 prsty, tak na sálu....žiadne bolesti, nič...tak papiere, klystír, sprcha, vyšetrenie, stále žiadne bolesti, čípok na rýchlejšie otváranie, nech sa dlho netrápim....16:00 na sálu, 16:30 praskli vodu, začli kontrakcie, 17:30 EPI, 19:00 malá na svete :o)))))))))))), ja to počítam od vody a to je 2,5hod

super, aj nabudúce si také prosím 😉

ciefulik
29. led 2010

teda, ale +bezproblémové tehotenstvo, tie 4 mesiace na lôžku /z toho 2 v nemocke/ nemusia byť!!

slonik5
29. led 2010

Maminky prvorodicky (tie co rychlo porodili) aj ste cvicili pocas tehotenstva, pili malin. caj alebo co vam myslite pomohlo k tak rychlemu porodu?

renat2
29. led 2010

slonik: já cvičila těh. jogu, pila mal. čaj (asi od 37tt), ale nejvíc podle mě pomáhá psychika...

slonik5
29. led 2010

renat2, a ako dopomoct tej psychike?

kasenka228
29. led 2010

ve 23:30 odtok plodovky, do sesti pohodicka, pak utrpeni, ale venku byla uz v 8:02 😵

renat2
29. led 2010

slonik: napíšu IP, abychom neodbočovaly od tématu

slonik5
29. led 2010

jasne, rozumiem 🙂

mira81
1. únor 2010

Tak mně oba porody vyvolávali a první trval 6 a druhý 6,5 hodiny. Počítán to od první tablety na vyvolání. 🙂

hathor1231
1. únor 2010

od odidenia plodovky po krasny koniec 67,5h. mala som nepravidelne kontra,cize ma nakoniec vyvolali

zuzi118
1. únor 2010

Porod vyvolavany - prva tabletka o 22:00, bolesti po 6 min, druha tabletka o 6:00 na druhy den rano, bolesti po 4 min, maly sa narodil o 23:30.

siuzi
2. únor 2010

prvý od odídenie plodovky 8,40,bolesti 5 1/2 h.,druhý 2 1/2 h- to som sa zobudila na bolesti a2min, za 15min,mi odišla voda a už to frčalo 😝 😉

jovi
2. únor 2010

první porod asi 8,5 hodiny a ten druhý 3,15 hod od první kontrakce

myscha
5. únor 2010

První porod: okolo 9 večer odtekla plodovka a pomalu jsme vyrazili do porodnice. První citelné kontrakce začaly okolo 1,30 v noci a syn se narodil v 7,30 ráno, takže ta nepříjemnější část trvala cca 6 hodin.
Bolesti byly vcelku malé, čekala jsem, že budu umírat a ono se nic takového naštěstí nekonalo. Jen ke konci už to bylo horší.

Druhý porod: Kontrakce mě probudily ve 2 v noci, hned jsme vyjeli a cca půl hoďky po příjezdu se ve 4 ráno narodila dcerka, takže celé 2 hodiny!!!
Fakt super porod, žádné šílené bolesti, co by se nedaly přežít, ale je fakt, že 10 hodin bych to mít nechtěla, ty dvě hodiny byly tak akorát 🙂 . Nestihlo se holení, klistýr, jen vyplnit pár zbytečných údajů...no málem jsem tam porodila na přijímacím pokoji při hlášení takových nezbytností, jako první menstruace apod. Nějak se mi nezdálo, že už bych měla takhle rychle rodit. Naštěstí pak por. asistentku napadlo mě vyšetřit a hned jsme běželi na sál...

zuziq
5. únor 2010

a tie co ste uz rodili a mali rychly porod, mali ste castych "poslickov" pred porodom?? zistujem, ci to nahodou nema nejaky suvis s lahsim porodom 😀

ivka29
5. únor 2010

1 porod:rychlovka,nepravidelne kontrakcie celu noc, ale dalo sa to vydrzat do rana, rano o 10:00 odchod do porodnici, na prijme ihned odoslana na salu, lebo som bola otvorena na 8cm, o 11:00 vybavena na prijatie aj papierovacky hotove, o 12:55 sa narodila Kristinka - pocas celeho porodu bolesti celkom v norme takze priblizne tri hodiny
2 porod: nekonecny pribeh, rano okolo 7:00 pomaly zacala odtekat plodova voda, 8:00 prijem do porodnice, do 16:00 nepravidelne kontrakcie, neskutocna bolest az do porodu o 20:15 sa narodila Saska - porod trval 13 hodin, a to kazdy hovoril, ze druhy porod je lahsi, nechapem

myscha
7. únor 2010

zuziq

neměla jsem poslíčky žádné, před prvním porodem ani ťuk, před druhým mě akorát už tak týden před tím břicho dost tlačilo hůř se spalo, ale žádné kontrakce nebo tak něco.
U nás v rodině se ale rodí přesně na termín, takže já jsem už dopředu cítila a tušila, že to přijde.

radka35
14. únor 2010

v neděli 1.00praskla voda,odjezd do porodnice a čekání v kontrakcích až do středy 19.30,kdy se malá narodila. 😀

kkkatarinkaaa
14. únor 2010

o 12.30 mi pichli vyvolavacku-infuzku a 13.55 bola Viki na svete-1,5 hodinky to cele trvalo 😵

cazadora
14. únor 2010

v 11:00 mi píchli vodu a v 14:15byla venku.3 1/4h

laska.nezna.hranic
14. únor 2010

vyvolávaný. od 12:00 kontra, slibovali, že do půlnoci bude venku. když se to nepodařilo do jedné v noci (malý byl našikmo a nemohl ven), řízli mě a v 01:05 byl venku 🙂 takže celkem 13 hodin

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru