Jak dlouho trval váš porod?

baru.v
9. únor 2009

Protoze uz se to blizi, chci se zeptat, jak dlouho trval vas porod? Mam na mysli dobu od zacatku kontrakci do porozeni miminka 🙂 a pro ty, kdo to uz maji take za par, prikladam odkaz na clanek o prubehu porodu, ktery jsem si rano precetla 🙂 http://www.forexample.cz/view.php?nazevclanku=p...

pepies
9. únor 2009

kontrakcie zacali o 20hod a porodila som na druhy den o 12:35h. Mala som epidural a nas syncek bol dost velky, cez 4 kg, nechcelo sa mu ist von .....
drzim palce, nech vsetko dobre dopadne !!!!!!!! 🙂 a nech ste zdravi 🙂 🙂

lu82
9. únor 2009

Kontrakce začali kolem 16 hod., do porodnice jsme vyrazili kolem 20. hodiny a naše malinká se narodila na druhý den v 16:30. Taky měla přes 4 kg a 54 cm. Přeji ti bezproblémový, bezbolestný a hlavně rychlý porod 😵

baru.v
autor
9. únor 2009

Diky moc 🙂 Jsem 30tt a zacinam mit trochu strach 🙂

kristi
9. únor 2009

prvni kontrakce v 15:15, mala se narodila v 18:58 🙂

lu82
9. únor 2009

baru: Není čeho se bát. Těž se, je to nejkrásnější okamžik v životě ženy. Nebo aspoň pro mě byl, ikdyž bolestivý. Na porod vzpomínám ráda 🙂

lu82
9. únor 2009

Ikdyž při porodu jsem to tak necítila, ale s odstupem času ano.

baru.v
autor
9. únor 2009

Ja jsem celkem srab a citlivka. Strasne se tesim, az budu mit chlapecka v naruci, ale uz predem se stydim za sve potencialni hystericke vylevy 🙂 no ale zvladly to miliardy prede mnou, zvladnu to taky 🙂

cernovlaska
9. únor 2009

Mě začaly kontra ve 2.00 v pátek a Matýsek se narodil ve 12:46 v sobotu ☹ nakonec císařem,takže nic moc,ale je zdravej a já taky a to je nejdůležitější 😵 hodně štěstí a moc ti přeju rychlý a bezproblémový porod 😉 🙂
Jo a buď v klidu...já tam řvala jak kráva a nikdo se nad tím nepozastavil,ale až začneš,tak si vzpomeň,že když budeš řvát,tak ti nezbude síla na dýchání a to je důležitější 😉

raady
9. únor 2009

První příznaky 03.30 h (odtok plodové vody), malá se narodila 04.20 h 😵

lienka55
9. únor 2009

Mne odtiekla plodova voda o 15.15h,kontrakcie my zacali az o 19.00h a maly sa narodil o 23.50h.Cize na prvorodicku 5hodinovy porod,si myslim ze rychly.Drzim palce,neboj sa zvladnes to!!! 😉

lenka1982
9. únor 2009

Baru neni se čeho bát,je to bolest na kterou rychle zapomeneš.Po prvnim porodu jsem řekla,že už rodit v životě nejdu a stejně jsem do toho šla znova.

Já měla u první holky vyvolávačku bolesti začali 8.30 a narodila se večer 20.39 a u druhý praskla voda 22.30 a narodila se 00.27.

Přeji klidný a bezproblémový porod.

kristyna26
9. únor 2009

První porod skoro dva dni ☹ a druhý v 20:00 mi praskla voda a 22:16 byl malej na světě 🙂 .Přeju krasné a zdravé mimi 😉

zuzka1.
9. únor 2009

kontrakcie zacali o 16,00 a maly sa narodil 7:05 rano, mal 3900 a 52cm, nechcelo sa mu von, prenasala som 2 tyzdne.
Baru ja som upozornovala, ze budem pravdepodobne hystericka, ale ani som nemukla, poctivo dychala a pocuvala a islo to v pohode.
hodinu po porode som chcela rodit stale, nadhery nezabudnutelny zazitok!!!kedykolvek zopakujem s obrovskou raodstou. 😉

konja
9. únor 2009

první porod (úplně přesné časy si už nepamatuju) - večer kolem šesté praskla voda. Do dalších dvou hodin první kontra. Syn se narodil v 5:47

druhý porod - 2:00 pomalu začala odtékat voda, 4:15začaly první pravidelné, ale slabé kontra, 7:13 se dcera narodila 😉

ejusa
9. únor 2009

MNe zacali bolesti,veeelmi slabe boli cely porod o pol dvanastej a maly bol o pol stvrtej na svete

alon111
9. únor 2009

ja som sla o 9-tej kontrakcie som dostala o pol dvanastej ale mala sla celickom vonku tak o druhej mi robili cisarsky rez.

slunicko552
9. únor 2009

Ahoj já jsem byla na vyvolání za šest hod.byl prcek venku 😉 Sestřenka rodila 26hod. ☹ ,ale zvládla to 😉 a teď je šťastná,že malou má 😵

jarula25
9. únor 2009

mne zacaly kontrakcie o 13.20 doktor my prepichoval plodovu vodu o 18.00 a maly sa narodil o 03.00...nechcelo sa mu na svet som ho prenasala 2 tyzdne...

jakoubka
9. únor 2009

Tak mě trval porod 30 hodin 😒 Bolesti jen 4 hodiny 🙂

titkovamiriam
9. únor 2009

MILAN-odtiekla voda 22,50-narodil sa 02,55
Michal-zacala som krvacat tak mi praskli vodu-7,20-narodil sa 10,55-najlahsi porod
Marek-vyvolavacka 10,30-narodil sa 13,30

emicka09
9. únor 2009

lienka, kristi - to slo samo tak rychle nebo jste meli "trenink"? slysela jsem, ze piti caje z maliniku pomaha..

amatula
9. únor 2009

prvi porod na termin,trval cez 15h........nebolbohvie co........

druhy dva tyzdne pred terminom,trval necele 4h........a bol...... 😵

snuli
9. únor 2009

ahojik no můj porod trval krátce na to že jsem prvorodička-v pět ráno sme odjeli do nemocnice a v 7.15 byl náš Daneček venku. 🙂 🙂

kristi
9. únor 2009

emicka, samo samo...zadnej caj ani nic podobnyho

mobina
9. únor 2009

cca 31 hodin od první kontra nebo posla nebo co to bylo 😀

cessy
9. únor 2009

ahoj, tak tie uplne prve slabučke bolesti som dostala o 2:00, do porodnice som isla o 10:00 a synceka sa mi narodil o 12:45.
neboj sa, bude to dobre, ten pocit ked ho budes mat v naruci je neopisatelny.....

snuli
9. únor 2009

no kontrakce mi začali v pět a 7.15 byl muj klučina venku bylo to rychly ale každej porod je jinej.

hankky
10. únor 2009

ahoj, tak poslickov som mala uz asi dva tyzdne pred porodom....aj v stredu, vo stvrtok som bola vecer o 19 na poradni, tak ma este poslali domov, o 21 som uz mala pocit ze to su kontrakcie (ako prvorodicka som si vobec nebola ista), potom to uz bolo skoro kazdych 6 minut, tak o 23 sme sli z domu naspat do nemocnice a uz si ma tam nechali, voda mi praskla o 6 rano, o 7 ma zobrali na salu, pichli epiduralku, celu noc som mala kontrakcie kazde 3 minuty, boli velmi silne a caste a mala sa nevladala vytlacit a slabli jej ozvy, nakoniec sa narodila 11:43 zvonovym porodom...strasne spomienky ale stalo to za to 😵

scharfinka
10. únor 2009

tak ja o pul ctvrte odpoledne prisla do porodky s tim, ze je mi jen spatne od zaludku (dva tydny pred terminem), doktorka mi pri vysetreni rika, jste na 8 cm a rodite - ja nevedela vubec nic, nic me nebolelo....v pet mi pichli vodu, slabe bolesti az od sesti, po injekci silne bolesti od sedmi a v osm byl maly na svete....na prvorodicku pohoda🙂

ld1985
10. únor 2009

tak mne zacali kontrakcie okolo stvrtej poobede a porodila om o 2.13 rano

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru