Jak dlouho trval váš porod?

baru.v
9. únor 2009

Protoze uz se to blizi, chci se zeptat, jak dlouho trval vas porod? Mam na mysli dobu od zacatku kontrakci do porozeni miminka 🙂 a pro ty, kdo to uz maji take za par, prikladam odkaz na clanek o prubehu porodu, ktery jsem si rano precetla 🙂 http://www.forexample.cz/view.php?nazevclanku=p...

kaa
14. zář 2009

Začátek kontrakcí 2:30 hned po 5-ti min., příjem v porodce v 6h ráno, malý venku 8:42.
Co víc si přát...... 😀 😀

pospecka
15. zář 2009

V šest večer praskla voda, do rána osmi hodin pořád otevřená jen na prst. Ve čtvrt na devět tableta do čípku v devět začly kontra a v 10:30 byl Zdenda na světě.
Nemůžu si stěžovat ... 😀 😀 😀

monunik
15. zář 2009

První kontakce přesně o půlnoci a pak celý den.
V 22:00 otevřená na 4prsty a ve 3:12 byla Nelinka na světě.

wacinka
15. zář 2009

ahoj tak já přidávám svůj.

v 16.30 odtok plodové vody, žádné bolesti nic
v 17.15 příjem v nemocnici
v 18.00 otevřená na 3 prsty
v 18.45 otevřená na 6 prstů začaly kontrakce po 2 minutách
v 19.00 otevřená na 8 prstů
ve 20.02 se narodila Zoují
😉 takže fofr. Doktorka se divila, že na prvorodičku to byl fofr jak něco 😉 nestihli mi píchnout ani kapačku nic prostě to bylo všechno moc rychlé, ale tím lépe aspoň jsem se netrápila

marsulinka
15. zář 2009

Ahojky holky,

tak od zhruba 21hodin mi bylo blbě, ale jinak nic,ve 2:15 příjem v porodnici, kontrakce po 3minutách a v 7:42 byl malej na světě. Takže od kontrakcí po porod 5,5hodiny, takže pohoda 😉

peta3
16. zář 2009

ahojky 😵

kontrakce po 23, příjezd do porodnice 2,26 (otevřená na 4 prsty), 4,24 Martínek venku. Takže celkem rychlovka 🙂

dai
16. zář 2009

-vecer na prehliadke tyzden pred terminom ziadne bolesti ale na 2cm otvorena - dohodnuty prichod do porodnice na dalsi den

8:00 prichod do porodnice bez bolesti
8:10 umelo odvedena plodova voda
8:30 otvorena na 8 cm
9:17 adelka na svete 🙂

bolo mi povedane ze takymto tempom mozem odrodit cely regiment - az nato ze vdaka tej rychlosti som bola potrhana na totalku, to bol veeeeeeeeeeeeeelmi rychly zazitok - manzel pomaly nestihol dobehnut 😎

r.ferraro
16. zář 2009

Ahojte, je to prave tyzden co sa maly narodil. Tyzden pred porodom som bola u doktora a ten mi povedal, ze som uz otvorena na 2,5 cm. Porodila som potom presne o osem dni. Rano o 4.55 mi odisla voda, to som bola este doma. O 5.45 som dosla do nemocnice, skontrolovali ma , urobili sono vypisali papiere atd.atd. Poslali ma na izbu nech si urobim pohodlie, ze to ma este cas. O 7.45 prisiel moj doktor vysetril ma na izbe a povedal ,ze som kompletne otvorena tak ma mozu odviest na porodnu salu. O 9.00 som uz mala silne kontrakcie ale maly nechcel zist nizsie, ani o centimeter. Skusili so mnou vsetky polohy, uz som nevladala ani tlacit, sestricky uz chceli aby mi urobili cisarsky, ale moj doktor povedal ze mi skusi pomoct, tlacenim zhora na brucho. Dvakrat sme zatlacili a maly Daniel bol na svete. Narodil sa o 10.53, vazil 3800 gr, meral 53 cm...

tvoja.mima
17. zář 2009

ahojte,
mne to začalo pred 1:00 v noci po 15min. počkala som do rána
prijali ma až okolo 10:00 kontrakcie 10-12 min.
a takto som fučala do večera /samozrejme mi nedali nič jesť a k tomu som už od pol noci nespala/
okolo 20:00 kontrakcie okolo 8min. a zasa fučím asi do 23:00 - kontrakcie 5min.
slávnostne mi pustili vodu+klistír /ešte stále som nič nejedla a ani nespala/
00:00 idem na sál - otvorená na 6cm
tiež mi asi pomáhali tlačením na brucho, ked mi naň sestrička zatlačila, stratila som vedomie, takže neviem či to nejako pomohlo
po hodine a pol v 1:31 je malý na svete
trvalo to skoro 25 hodín a sestričky ma s úsmevom povzbudzovali, že to môže trvať aj 3dni 😀

zedra1
2. říj 2009

ahoj,já měla vyvolávanej porod,příjem v 7 hodin ráno,1 čípek-13h. 2čípek pak bolesti,klystyr, plodovka ,sprcha,bolesti,sprcha no a malej se uráčil 3 minuty po půlnoci 🙄

emamamamu
2. říj 2009

v 23.00 jsme vyrazili do porodky s tim, ze nas stejne vrati domu, ze plasime, ve 23.55 jsme byli na miste, do 1.00 prijem, 2.45 byla mala venku🙂

simi.w
2. říj 2009

emamamamu, super rychlý porod, závidím 😉

emamamamu
2. říj 2009

simi porod v pohode, siti byla tragedie...to radsi rodit kazdy den, nez jeste nekdy byt sita 🙄 😔 😖

marianka79
2. říj 2009

no ja som mala teda superrýchly porod o 3 30 vstala na bolesti o 4 30 išli do porodnice a o 5 30 bol Patko 😉

tzv hodinovo intervalovy porod 😀 😀 😀

marianka79
2. říj 2009

svoje porodné bolesti som jednoducho prespala 😝 zobudila som sa ked som mala cca každe 2 minuty a to som predtým večer ešte vešala záves 😖 tak som si to asi privolala lebo šiel o 9 dní skorej 🙂

kaciska
2. říj 2009

2 hodiny 😀

krista
3. říj 2009

1. porod - 29h nepravidelných bolestivých kontrakcí + křížových bolestí
2. porod - 13h nepravidelných kontrakcí, ale z toho asi tak jen 7h bolestivých

grajcaricka
7. říj 2009

1. pôrod - od prvej bolesti po narodenie Tomáška 16 hodín ☹
2. pôrod - od prvej bolesti po narodenie Michaelky 3 hodiny 😉

majamisutka
7. říj 2009

V 19.30 mi praskla voda (přímo v den termínu) a ve 2.55 byl malej na světě.

majamisutka
7. říj 2009

vlastně v 1.55 😀 😀 jsme to ale kecka 😀

alcatko.j
7. říj 2009

1. porod - 3 dny po terminu mi odtekla doma plodova voda, odjzed do porodnice, nic se nedelo, pak asi 6 hodin hoodne velke bolesti, dve hodiny kurevsky velke bolesti a mala se narodila 31 hodin po odtoku plodove vody😅

2. porod - 6 dni pred terminem, cely jeden den bolesti, ale takove, ze se u toho dalo smat😀 a neverila jsem, ze rodim😅 3 hodiny pred narozenim male odjezd do porodnice, na sal jsem se dostala 2 hodiny pred porodem, kurevsky velke bolesti trvaly asi hodinu😅 Takze v porodce jsme byla tri hodky i s vyplnovanim porodpisu😅

salonka77
7. říj 2009

Ja som išla o ôsmej na príjem, o desiatej na sálu a o 13.1O bol náš synáčik na svete. Takže mne trval pôrod aj s kontrakciami IBA 3 hodiny 🙂 🙂 🙂 a aj môj pôrodník povedal, že na prvorodičku to bol expresne rýchly pôrod. Mala som pri sebe aj mangelika, bol mi veľkou oporou, zvladli sme to. Každej rodičke odporúčam mangela alebo priateľa pri pôrode. Pomáha to. 😉

ivkaivka
7. říj 2009

Mna bolesti chytili rano 04.40-kedze neboli cely cas pravidelne - raz po 15.min., potom po 2 min., po 5.min, potom hodinu nic, zasa po 7 min.-absolutne nepradvidelne az kym som neporodila, tak som ani nevedela, ze asi rodim. Do porodnice som isla az na naliehanie maminy a to o 22.00, takze vacsinu som odtrpela doma. V porodnici ma prezreli a bola som otvorena na 5 prstov, po klyzme som sa v priebehu hodiny otvorila na 8 a mala sa narodila o 00.20. Mala som pri sebe aj manzela a uz by som bez neho rodit nesla. Je to super, teda od 22.00 do tej 23.30 som sa prechadzala este s jednou rodickou po chodbe, manzel cakal vonku, no po prepichnuti plodovej vody ho zavolali a tych 50 min. bol mojou najvacsou oporou. Samozrejme musim pochvalit aj sestricku, porodnu asistentku a lekara, boli neskutocne zohrati a to sme rodili 2 naraz, proste behali od jednej rodicky k druhej, bol to neskutocne uzastny zazitok.

bibulienka
8. říj 2009

8,45-vyvolávačka (tabletka)... bolesti nepravideľné a celkom rozdýchteľné od 9,15
11, 00- prasknutie plodovej vody... poriadne bolesti po odtoku plod.vody...
malá sa narodila o 17,18 hod
celý pôrod trval 8 a 1/2 hodiny...prvorodička

aji81
9. říj 2009

o půlnoci v neděli praskla voda bez bolestí a nálezu
kolem 1hodiny ranní v porodnici
Kontrakce začaly slabé až dopoledne kolem 11h po Hamiltonu
malá se narodila až druhý den v úterý v 10h po 34hodinách☹

bebe7
9. říj 2009

v patek mě dopoledne přijaly a maly se narodil v pondělí o půl 3 a to jsem měla celou dobu kontrakce je pravda ze pravidelne po 5 minutach az v sobotu o půlnoci 😒 ale neboj zvladnes to ja bych do toho sla taky znova rychle se na to zapomíná 🙂

saza007
9. říj 2009

1.30 rano - zacali kontrakcie
8.00 rano - odchod do nemocnice
9.00 rano - otvorena 4-5cm
10.45 rano - 8cm
11.30 - hovorim PA ze uz chcem tlacit 😅
12.00 obed - maly je na svete 😵

cize od zaciatku do konca 10 a pol hodiny 🙂

misakulicka
9. říj 2009

já budu stručná. v 7:40 mi dali pilulku, pak píchli plodovku, dali jednu kapačku proti bolesti a v 10:50 byl Vojta na světě....pohoda jazz....rodila jsem minulý pátek

xxveronikaxx
9. říj 2009

Ahojte chcela by som sa spýtať tych čo už maju bábätko,bábätko ak má mesiac okrem ultrazvuku bedrových klbou aké ešte sa robia vyšetrenia sestrička našej malej chcela niečo robiť ale už nechala tak lebo veľmi plakala a nevedela som že čo lebo nieje nič chora.

jajkax
9. říj 2009

No já stručná nebudu 🙂 vod 6:00 ráno kontrakce po 10 minutách, v porodnici ve 14:00-kontrakce po 5 minutách, voda praskla v 18:00,druhý den v 14:00(kontrakce stále po 5minutách), jsem byla otevřena stále na 3,5cm, malá začala mít slabé ozvy, tak nakonec rychlí císař. 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru