Jak dopředu se plánuje císařský řez?

taniik
4. zář 2012

Maminky, jak dopředu se plánuje císařský řez? První těhotenství jsem přenášela 10 dní, vyvolávání se ani po 28 hodinách nepodařilo, neotvírala jsem se a pak jsem syna přestala cítit, takže akutní sekce. Nyní jsem v 23tt, a začínám mít panickou hrůzu z porodu. Sestřička na gynekologii říkala, že to vypadá na další sekci, ale jak dopředu před termínem se plánuje? to už mi nedokázala říct :(
Máme s tím některá zkušenost?

veverkamaminka
22. čer 2018

Vstupuju do staré diskuze. Jsem 2. Těhotenství konec pánevní střídání s příčným a jsem 37+5. V pondělí mě pustili domů kvůli tomu, že jsem ještě mohla vydržet byla jsem 2,5 cm otevřená, měkký čípek a průchozí.... Cítím poslíčky... Dneska no v podstatě celý týden měla jsem si tu noc volat sanitku v případě krve, odtoku vody, kontrakcím.

První bylo hlavičkou a v 36+4 na první kontrole si mě nechali a v 36+5 sem porodila syna.

Teď to druhé hrozí císařemv pondělí mám kontrolu a prý se už domluvíme a rozhodne se řekli v porodnici. Ráda bych 1.7. císařský řez když mi dala vybrat mám ji říct v pondělí jestli chci císařský nebo tisknout normální. U normálního pronesla dalo by se to, takže císařský v mém případě určitě, navíc mám hemoglobin nízký pod hranicí nedostatky zásob železa a další problémy a moc jsem dneska miminko necítila. Uvidíme v pondělí pokusím se vydržet když už jsem to přežila doteď

emilkamilka
20. zář 2018

jakým způsobem jste pečovaly o jizvu po porodu?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru