Jak jste vnímaly jednotlivé zásahy do porodu?

demoisellem
12. pro 2011

Byl vám umožněn přirozený "bezzásahový" porod? (pokud to bylo možné) Jak jste vnímaly jednotlivé zásahy do porodu? Řada zásahů do porodu je považována WHO za zbytečné, některé dokonce za škodlivé. Co si o tom myslíte? Diskutujte 🙂

Pokud byste se chtěly zúčastnit dotazníkového šetření na téma zásahů do porodu, můžete zde: http://www.pribehy.prirozeny-porod.eu/zasahy-do...

liza2222
15. lis 2012

zasahy som vnimala zle najma hamiltona a epiziotomiu,,nastrih som necitila ale to šitie bez lokalky ma uplne zdeptalo ,bolelo to viac ako oba porody dokopy ,raz som mala nastrih po druhe som sa tak hrozne bala nastrihu že som hysterčila neurobil mi ho aj ked velmi chcel že sa potrham až k zadku nemala som žiadne poranenie a po druhe akokeby som nerodila

januzza80
15. lis 2012

@demoisellem Ja jsem rodila jen v cizine a muzu rict,ze porod nebyl ani jednou vyvolany.Jen u prvniho syna jsem mela siti bez lokalky a taky muzu rict jako Liza,ze to bylo neprijemne a horsi nez porod.Jinak jsem mela porody rychle a prala bych je vsem takovy.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru