Jak podpořit zavinování dělohy?

hojda
5. led 2012

Ahoj,

čeká mě druhý porod a po něm je prý zavinování dělohy bolestivější, poradíte něco? Našla jsem nějaký olejíček na masáž, pak prý boty s mírným klínkem, lehání na břicho?????

Díky

rydal
5. led 2012

Kojit kojit a zase kojit 🙂

kalo
5. led 2012

Kojit, stahovat, lehat na břicho...stáhne se to stejně samo dřív či později...

lipetra
5. led 2012

kojit,cvicit a lehat si na bricho

marecek4
5. led 2012

kojit a spát na břiše-pokud dovolí prsa,když tak vypodložit,já rodila počtvrté a můj dr mi sdělil,že mám dělohu tak krásně zavinutou,jako kdybych nerodila,a že by to nějak moc bolelo,se říct nedá,spíš při začátku kojení je cítit tlak v podbřišku,ale pocity máme každá jiné,jo a ještě doporučují stahivací kalhotky,ale u nás na ně nedošlo

schnek
5. led 2012

všechno, co už padlo, tzn. kojit, cvičit, lehat na břicho (mně říkali na stočenej ručník nebo polštář), dál bych doporučila homeo Arnica montana. No a když bylo největší zle, dala jsem si algifenový kapky. Prvně to bolelo, podruhý víc, ale zvládla jsem to, ale potřetí hned od porodu to bylo jak závěrečný kontra a nedalo se, malý jsem se slzama v očích rvala prso z pusy, takže jsem si na dvě noci brala algifen.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru