Jak probíhá postup vyvolání porodu?

paolin84
3. led 2018

Ahojky maminky,
zitra mam nastup do porodnice v Breclavi. Termin jsem mela 27.12. a nic takze zitra mi budou vyvolavat. Chtela bych vedet nebo znat vase zkusenosti jak to probihalo? Voda mi jeste neodtekla a jsem zatim jen na prst otevrena. U prvnich dvou porodu mi praskla voda bez bolesti a museli kapackou vyvolavat. A ted u tretiho poprve prenasim a nevim co me ceka. Trosku mam strach a i se tesim na mimiska😍dekuji za vase zkusenosti

luckylee
3. led 2018

@makiszek je to hruza.I nad oznacenim Baby friendly se stahuji mracna.😀 Uz je hodne velka skupina zen ktere se snazi o zmenu,tak pomalinku se neco deje.To laktacni poradenstvi v porodnicich je katastrofa sama o sobe.Problem je v tom,ze tohle je opravdu jen o lidech.O respektu.

normalnimatka
3. led 2018

@makiszek asi u tebe nebude až takovej problém, ale i pro zajímavost, povzbuzení a tipy k pomoci doporučuju zdejší článek
https://www.modrykonik.cz/blog/mblumtritt/article/syndrom-ukradeneho-porodu-kxptoq/
určitě mluv o svejch pocitech a bolestech. když nemáš v tomhle pochopení v rodině, hledej ho jinde. neviň se za nic a vem celou zkušenost jako školu a pohon k tomu to příště udělat - resp. udělat všechno možný pro to, aby byl porod úplně jiným zážitkem🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru