Jak to chodí v porodnici? Kamarádka se ještě neozvala

sacvi
18. dub 2008

Zdravím všechny maminky,
má kamaráda týden přenášela mimi..Včera večer o půl deváte mně psala že už je v porodnici.Praskla jí voda ale že nemá kontrakce tak počkají do rána a dyž nic tak jí porod vyvolají..no a od té doby se mně neozvala..na sms neodpovídá a to říkala že až se malej narodí tak napíše.. No vím že po porodu mně nebude hned psát ale i tak..mám docela strach 😅 Já eště nerodila tak nevím jak to chodí..myslíte že je vše v pořádku..?! Asi dnes neusnu pokuď mně nenapíše.. ☹

sacvi
autor
18. dub 2008

aponchie
18. dub 2008

tak zavolej do nemocnice a chtej jen vedet jestli je v poradku ,ze mas strach anebo jeji rodine 😉

sacvi
autor
18. dub 2008

já právě na nikoho z její rodiny číslo nemám.. ☹ a teď už je asi pozdě volat do porodnice ☹ . Navíc dyž nejsem příbuzná nevím jestli by mě něco řekli.. 😢

lendy1
18. dub 2008

sacvi, do porodnice můžeš zavolat kdykoliv, tam se rodí nonstop 😀 Ovšem, jestli ti něco řeknou.... 😒
ale neměj strach, třeba měla kamarádka dlouhý a těžký porod a prostě odpočívá. Moje kámoška měla jít taky ráno na vyvolání a než ji to začalo zabírat a začínala rodit, tak nakonec porodila až večer. A jestli toho bylo na ni moc, tak se nedivím, že nepíše. Nebo si užívá společné chvilky s miminkem a to prostě zapomeneš na nějaké odepisování na sms 😉

mesulka
18. dub 2008

Já myslím, že jen prostě nemá čas nebo chuť odepisovat, protože prostě rodí 😀
A záleží na sestřičkách, jestli ti něco řeknou nebo ne. Moje kolegyně v práci věděly, že jdu na vyvolání, tak prostě zavolaly na sál a zeptaly se, jestli už mám mimčo nebo ne. V tu chvilku jsem náhodou právě porodila, takže to měly z první ruky, sestra jim hned řekla míry a pak došla za mnou a při šití mi říkala, jak moc mě všechny pozdravují 😉
Klid, všechno je určitě v pořádku!

sacvi
autor
18. dub 2008

No já doufám..jen si říkám že je to nějak dlouho 😅 ..už celý den.. Každopádně děkuju. 🙂

mesulka
18. dub 2008

Já bych zkusila klidně zavolat zítra do porodnice. Uvidíš, možná ti to řeknou.

sacvi
autor
18. dub 2008

No nejspíš to zkusím..zato nic nedám..teď už jen ať je ráno.. 🙂

zuzik03
19. dub 2008

sacvi, já byla po porodu tak vyflustlá, že mi nějaké informování blízkých o tom, že máme dítě přišlo úplně ukradené, takže sms jsem rozesílala až den a půl poté, co se malá narodila. kamarádku mohli nechat tlačit, nakonec ji třeba mohli vzít na císaře a jestli pak byla na JIP, tak ono to opravdu trvá, tak nebuď nervozní, určitě je v pořádku a ozve se, až jí bude líp 😉

cipin
20. dub 2008

A jak to teda nakonec dopadlo, jsem zvědavá 😕 😀

cipin
21. dub 2008

Tak to je hlavní 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru