Jak vám začal porod? Praskla voda nebo kontrakce?

bramburka
22. říj 2007

Ahoj holky, co uz jste po porodu, chtela jsem se zeptat, jak vam zacal porod? Praskla vam voda a pak zacaly kontrakce, nebo nejdriv kontrakce? Díky.

kasiopeia
5. pro 2013

Nejdříve mi doma kolem poledne praskla voda, pak mě odvezli do porodnice, kde jsem celou noc poslouchala porody ostatních žen a vůbec nic mi nebylo, ráno dalšího dne mi dali injekci a štamprle s posilovačem stahů a odpoledne kolem 16 hodiny se malá narodila.

claudina
6. pro 2013

Mě začli první kontrakce🙂)

cubicka
5. zář 2016

Mně praskla voda v 21:00 +- kontrakce začali do 15 minut a hned po 3 minutach. Ve 23:30 jsem mela holčičku na sobě

barchen
4. lis 2016

Mně začaly slabé kontrakce ve tři ráno, resp. bolest v křížové oblasti, zmírňovala jsem je ve vaně, kolem půl šesté ráno jsem sbalila poslední věci do tašky, to už byla bolest tak po 3-4 minutách (pořád v té křížové oblasti a žádné bolesti břicha), v půl sedmé ráno jsme dorazili do porodnice a malá se narodila v devět ráno. Vodu mi praskli až pár minut před samotným tlačením, prasknutí vody vůbec nebolelo a to manžel říkal, že to museli udělat na třikrát.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru