Jak vypadají porodní stahy?

karinn
16. únor 2007

ahoj holky, mozna vam muj dotaz prijde trapny, ale jsem prvorodicka a nevim co mam cekat. Vcera pres den me sem tam pobolíval podbrisek a strílelo a nekdy mi to vystrelilo do kríze. A na noc se to zhorsilo a celou noc jsem mela tyto bolesti nekdy po 10 min. nekdy mene, ale treba i pul hodiny nic. Kdyz jsem lezela tak to bylo horsí. Kdyz sedim je to lepsí a i mensích intervalech. Je mozne ze to jsou porodní stahy? jsem 39+1tt. Já vzdycky mela predstavu ze u stahu bolí jako by cela deloha a ne jen dole. Dekuji vam za radu a pomoc.

kacenka1979
19. zář 2013

Zkusím obnovit téma dnes jsem v 39+6🙂 od 4 od rána tlaky v břiše tvrdnuti bolest jako při ms....ccapo hodinách ...sprcha to nerozehnala ale ani posílila...tak nevím v pondělí na kontrole cipek tuhý co myslíte???? Teď dávám hopsani na míči masáž bradavek a jsem z toho fakt už jelen??? Kuju vám za rady....

prdelka123
3. říj 2013

Ahoj potřebuji poradit včera jsem byla u doktorky jsem 38,5 a říkala že je vše v pohodě a ja jí ríkam ze byh htela už rodit tak ona mi rekla ze mi s tím muže pomoct tak do mě šahala a neco tam pry uvolnila pry az se neleknu že mužu začit špinit...tak špíním a dnes mám bolesti do zad ledviny jako bych to mela dostat a takový tlak pod břiškem není to zaroven se zadama jen občas muže mi někdo poradit jestli to jsou kontrakce děkuji moc

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru