Jaké doklady potřebuji k porodu?

gwensday
5. pro 2008

Ahoj, chci se zeptat, co je třeba mít všechno připravené k porodu. Vím že občanku...
Oddací list? Formulář kde se vypisuje jméno miminka dostanu v porodnici, nebo si ho mám vyzvednout na matrice? Ještě něco?

terina25
5. pro 2008

ahoj,

u nás na Slovensku treba občiansky preukaz, karta poistenca,tehotenskú knižku,výsledky vyšetrení od iných lekárov , sobášny list.

anngie
5. pro 2008

OP, kartičku pojišťovny, oddaci list,těhotenskou průkazku,papír se jmény podepsaný i manželem - daji ti ho v porodnici,případně podepsaný souhlas s epi.

emjee
5. pro 2008

zalezi od porodnice 😉 vacsinou to ma kazda uvedene na svojej stranke, pripadne na vyveske v poradni 😉

lenkabu
5. pro 2008

Snad si dobře vzpomenu....občanku,těhu průkazku, papír se jmény, oddací list nebo pro neprovdané prohlášení o jménu z matriky(dost to zdůrazňovali že když to nebudeme mít tak prostě nemůžou dát dítku tatínkovo jméno),kartičku pojišťovny.

Formulář se jmény jsem dostala v poradně,ale musela jsem si o něj říct.

konja
5. pro 2008

koukněte sem, zde máte potřebné info a formulář se jmény si zde můžete vytisknout. 😉

konja
5. pro 2008

http://www.porod1.cz/ Zapoměla jsem vložit odkaz 😀

kacka.va
5. pro 2008

gwensday: co budeš potřebovat ti řeknou, až přijdeš prvně do porodnice do poradny a taky ti rovnou dají formuláře, které bys měla mít vyplněné. Já si třeba ten oddací list a věci ohledně matriky vyřídila v porodnici už před porodem, takže pak už jsem to tahat nemusela.

lenkabu
5. pro 2008

Záleží kam jde rodit, tady se třeba chodí do nemocnice do poradny až když přenášíš 😉

flapi
28. srp 2013

Nemůžu nikde najít ani naše rodné listy, ani oddací list. Šla jsem pro to do šuplíku na jisto a ono nic. Prohledala jsem kde co a fakt nevím kde je ještě hledat. Nevíte co se stane kdybych to do porodu nenašla?

arrowka
28. srp 2013

@flapi Rodné listy nepotřebuješ, k čemu? Máte občanky, ne? Navíc dnes už se v rodném listě dítěte uvádí jen jména rodičů, ne zároveň jména prarodičů, jak to bylo dříve a kdy tedy byly rodné listy rodičů potřeba. Jak s oddacím listem nevím, to bude různé od každé porodnice. Já ho třeba nepotřebovala, prostě jsme s manželem vyplnili prohlášení o jméně dítěte a pak při vyzvednutí rodného listu pro dceru jsme jen ukázali občanku, oddací list nikdo nechtěl. Jinak kdybys ten oddací list nenašla, tak předpokládám, že by ti matrika úřadu, který vás oddával, pomohla, snad by vám vystavili duplikát nebo nějaké potvrzení...

flapi
28. srp 2013

@arrowka co jsem hledala seznam do porodnice na netu tak tam bylo oddací, nebo rodné listy... Já už si právě přesně nepamatuju co jsem potřebovala a co ne, přece jen už to jsou 3 roky a má paměť děravá 😖 No, ještě je chvilku čas, tak když nenajdu, tak zajdu na tu matriku.
Díky

ivetkavysocina
16. led 2016

Ahoj, malý dotaz k oddacímu listu: Musí být originál nebo stačí kopie? a jestli úředně ověřená kopie nebo stačí obyč 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru