Jaké máte zkušenosti se třetím porodem?

pavelice
20. dub 2012

Chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s třetím porodem 🙂 Byl horší než ty předešlé nebo naopak lepší a rychlejší??? 😉

veruska007
20. dub 2012

@pavelice No, já mám teda špatnou zkušenost s třetím porodem 😖 . První byl vyvolávaný, malý se narodil do 3h od počátku citelnějších bolestí, bolesti se celou dobu daly v pohodě udýchat. Druhý porod byl předčasný ☹ , malý se narodil za 1,5h od počátku citelnějších bolestí, bolesti byly podobné jak poprvé. Třetí chlapeček se narodil přirozeně po 30h! bolestí, na intenzitu bolestí do smrti nezapomenu 😕 . Uvažujeme ještě nad jedním dítkem... ale už teď přemýšlím, jak se vyhnout porodu 😀

ined77
20. dub 2012

@pavelice ...ahoj, u mě třetí porod super 🙂 .ve 14.30 mi píchli vodu a v 16.45 byla malá na světě 😵 .jediné co mě bolelo víc bylo následné zavinování dělohy při kojení....jinak vše lepší řekla bych 🙂 .

vojtisek2007
20. dub 2012

@pavelice za mě taky super, v 8.00 první tableta - nic, v 10.10 píchnutá plodovka (holka byla vyvolávaná 14 dnů po termínu) - pak výřivka na 20 minut a v 10.40 se narodila Eliška, víc bolestivý bylo stejně jako u ined77 zavinování dělohy

staninka77
20. dub 2012

Já měla všechny porody moc rychlé.
Jen teda prostřední ten byl z nich nejhorší ale musela jsem porodit to je jasné
Nejmenší klučina byl hodně rychlej nechaly si mě v porodnici a druhej den mě to měly vyvolávat ale malej si to rozmyslel a šel sám bez jakékoliv jejich pomoci.
V 21.30.To vše začalo a skončilo to 23.25.hod se malej narodil 🙂
Takže to bylo boží malé šití bylo,a hlavně to bylo brzo za mnou. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru