Jaky máte řez na děloze po císařském řezu?

ashlee
2. srp 2012

.

natalie77
2. srp 2012

Pokud hrozí nějaké riziko, tak na ultrazvuku změří šířku jizvy a podle toho zhodnotí to riziko...Pokud dobře srostla, lze rodit přirozeně, to je asi důvod proč se ptáte...
Většinou se podruhé rodí také sekcí, když je dítě větší než 4 kg, koncem pánevním nebo je problém na straně matky, a to se nedá nikdy dopředu říct, co se může stát.
Hodně štěstí.

zupik81
20. srp 2012

@ashlee Mám za sebou tři sekce a pokaždé mě řízli podélně 🙂

lucyhavirov
9. zář 2012

První porod sekcí a druhý přirozeně,hned jsem se ptala v porodnici zda mužu rodit přirozeně a řekli mi že pokud nejsou závažné komlikace takže určitě.Bála jsem se aby mi nepraskla jizva,ale vše šlo jak má,řez mám podelně.

sklibatko
9. zář 2012

3x podélně

drakenn
17. zář 2012

Nikdo mi po prvním CŘ neměřil jizvu. Doktor se o ní nezmiňoval. A opticky vůbec nebyla vidět. Pak jsem prodělala druhý CŘ. Jizvy mám nad sebou a po skoro dvou letech není ani jedna vidět. Mám asi štěstí, nikdo by nepoznal, že mám 2 císaře. Mazala jsem si jizvy měsíčkovou mastí a poctivě, po každém koupání a ještě jsem jí masírovala tlakem. Namazat, zatlačit dvěmi prsty na 5 vteřin, povolita a pokračovat po jizvě. Doporučuji!!

vanule
17. zář 2012

první těhu a hned císař, velmi nečekaně a rychle. jizvu mám podélnou

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru