Jde si vyvolat porod? Pomáhá sex?

trace
22. led 2009

ahoj holky, 3. 2. 2009 mám termín porodu, ale doktoři říkali že to bude dřív, že už teď mám placentu která je "infarktová" a že by mimi už mělo jít pomalu ven. Nevíte někdo jestli si jde nějak vyvolat porod??Samozdřejmě nějak aby to neublížilo mimískovi...
Břicho mi tvrdne tak 2x až 3x denně a bolesti mám slabounké. poslíčky už mám za sebou, ale pořád nic. Slyšela jsem že sex pomáhá, máte s tím někdo zkušenosti?? Nebo i jiné??? Moc díky 😲 🙂

caira
28. led 2009

tak me moje porodni asistentka poradila snist celou plechovku ananasu a behem 24 hodin mi praskla voda 😀

sex nehrozil..ochazela uz mi zatka par dni tak by na me manza ani nesahl jaky to byl hnus 😀

korenene taky nepomohlo 🙂

mobina
28. led 2009

Jestli to ještě nemáš za sebou, tak zkus třeba tohle:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

markchina
28. led 2009

mobina - to uz jsem četla, ale nevím nevím 🙂. Včera jsem zkoušela horkou koupel a jsem stále 2v1 😀 . Do neděle jsem v klidu a trpělivě vyčkám, pak už začnu asi šílet a možná se odeberu i k těm možnostem, jako je ricinový koktejl 😅 .

trace
autor
28. led 2009

ahoj markchino!!Tak koupel mám taky za sebou a vůbec nic. Bylo mě snad ještě líp jak normálné 😖 Sexík máme taky za sebou tak budem vyčkávat. Ještě ten ananas jak píše caira.... zkusíme a když nic tak už to těch 5 dní nebo kolik vydržíme ne??Jsme přece statečný holky 😀 😀

markchina
28. led 2009

nazdar trace, mám už 2 dny takové vnitřní tušení, tak vyčkávám 😉 .Častěji se mi čistí střeva a v noci jsem docela v očekávání, dokonce mám pocit, že mi i břicho kleslo níž, což mi dnes potvrdila tchýně. Ten termín 3.2. ti vypočítali z poslední menstruace nebo dle UZ? Tak pěkný poslední dny s břuškem 😀

trace
autor
28. led 2009

ahojky marchino! to máš dobrý, já pořád nic. Myslím že břicho mě kleslo, ale to už je aspoň týden anic se neděje. Sex zatím nezabral... tušení nemám, jen chodím spát s tím, že mě to snad v noci chytne, ale vždycky se vzbudím a nic... jen chodím pořád čůrat 😒 myslíš že to častější čištění střev k tomu patří?? To já mámtaky. Pořád se mě chce....
Termín mi vypočítala podle prvního UZ, 🙂 a máš jen jeden nebo dva??

markchina
28. led 2009

trace, kamarádka mi říkala, že v den, kdy rodila ji to pěkně prohánělo. Tělo se prý tímto způsobem čistí a připravuje na porod, protože jak jsou plný střeva, tak to jde ztuha. S tím nočním čůráním je to pěkně otravné, budím se tak 8x za noc, no děs. Před spaním sleduji, co se uvnitř děje a vždycky usnu, ráno si taky říkám, že snad to bude dnes 🙂 . Já mám termín jen 1 a to podle posl. menstruace, ale vím, že dle UZ mělo být už mimi venku, ale můj gynekolog říkal, že se mám držet toho vypočítaného, tak jsem ani s jiným termínem nepočítala 😉 . Tak třeba začneme rodit dneska v noci 😀 .

trace
autor
28. led 2009

tak zas teak moc mě to neprohání ☹ škoda... jo tak třeba dneska v noci 😀 😀 držím pěstičky!!!!!!! 😲

ronie
28. led 2009

trace držim palce, u mě taky nic 😀 a to sem si dneska přečetla, že někomu pomohl průjem ze sušených švestek a zapít teplou vodou, tak sem zkusila sušený meruňky a alespoň mi to trochu pomohlo, ale rozhodně ne k porodu 😀 😝

skurinka
28. led 2009

ahoj holky tak vas tady ctu jak rychle dostat mimi ven 😀 jo to cekani je hruza.ja jsem den nebo dva dny pred porodem mela prujem a v nedeli2.7 06 me vypadla hlenova zatka ,vecer sex a vpondeli vecer se narodila dceruska.jo a delala jsem drepy a to me taky pomohlo ale musite se neceho pridrzovat.delala jsem po 8 ale treba 7krat denne 🙂

trace
autor
28. led 2009

skurinko, ty dřepy to nevím...asi se nepostavím spátky nahoru 😀 ale zkusím všechno!!!!

skurinka
28. led 2009

trace-sem si taky myslela ze se nepostavim ale musis se o neco zaprit 🙂

malagelo
28. led 2009

já jsem u TV hopsala 2 hodiny na balóně, pak mně praskla plodovka a navíc jsem si malou sklepla hodně dolů, takže porod proběhl o to rychleji! Hopsání doporučuji 🙂

trace
autor
28. led 2009

zítra jdu do dřepů 😀 a ten balon nemám,to je škoda ☹ ☹ No nic holky tak jdu spát a uvidíme ....

skurinka
29. led 2009

trace-tak co delas drepy?

trace
autor
29. led 2009

Aho skurinko. Zrovna jsem říkala manžovi že jdu na dřepů a on prý " tobě nepomůže nic" 😝 Jdu do nic hned teď. Takže 7x denně 8 dřepů,ju??? 😉 😉

trace
autor
29. led 2009

Jo a skourinko kdy jsi je dělala...myslím kolik dní před porodem??? 🙂

trace
autor
29. led 2009

Markchino, tak co jsi ještě doma??

skurinka
29. led 2009

tyden pred porode a pak od 31.6 a mala se narodila 3.7

markchina
29. led 2009

Zdar holky, ještě stále jsem zde 😀 , stále spadám mezi zoufalky čekatelky těsně před porodem 😉 . V noci toho moc nenaspím, tak se mi ráno leze hůř z postele. S těmi dřepy dobrý tip, taky budu zkoušet, už je čtvrtek a ono nic a nic 😠 . Míč doma mám, taky si skáču, ale vždycky tak 15-20min. večer u tv. 2hodinové hopsání nevím, jestli vydržím 😅 .

markchina
29. led 2009

trace, ty jsi z Blanska?

trace
autor
29. led 2009

Markchino, ne jsem ze Suchdolu. To je asi 5 km od Blanska.Ty jsi?? Dneska už mám za sebou dřepy a vytřela jsem podlahy po čtyřech, ale asi nic. Vůbec nic se neděje. Ani mě netvrdne břicho... 😒

markchina
29. led 2009

trace, udělala jsem první várku dřepů po 10, další za chvíli, budu to kombinovat s míčem 🙂 , tak snad to zabere. Já jsme z Letovic, to je taky okres Blansko, ale dál směr Svitavy. Tak jestli bude něco nového, tak dej vědět 😉 .

teri81
29. led 2009

Ahoj holky,
muzu se k Vam pridat ? 😒 Taky jsem zoufala uz,termin byl vcera,v utery prej uz to bylo slusne nachystany,dneska zase posun,deloha reaktivni,otevrena volne pro prst,jsme nachystane,ale nic ☹ ,tak mam pry v sobotu prijit na zatezovy test,ze to snad rozjede,ale ja bych taaaak moc chtela,aby se mala rozhoupala sama.

Zkousela jsem vsechno,co tu popisujete krome te skorice,tak vecer udelam smazena jablka v testicku a nasypu tam ty skorice fakt hodne 😀
Vcera jsem taky zkousela vsechno mozny - palivou veceri,cerveny vino,sex,drepy,teplou sprchu..........
A ho....o z toho!
Ted si jdu parkrat sejit schody a pak si udelam dalsi pullitrak maliniku.
Zdravim vsechny a jestli zjistite dalsi tipy,jak na "to",tak sem s nima!

markchina
29. led 2009

Ahoj ter81, vítej mezi námi 🙂 , i když ty jsi na tom asi trochu zoufaleji ☹ .Mě termín ještě neminul, ale taky už vyšiluju. Ještě PA doporučují stimulaci prsních bradavek, což provádím denně, ale stále jsem tady, tak nevím, ale zas to funguje jen u připravených miminek, takže to vyzkoušej a třeba to zabere!! Postup - 2-3min. masírovat bradavky, 3min. pauza, to celé střídat půl hodiny. U mě to mělo výsledek takový, že se mimi začlo hýbat, jinak nic. Tak pak napiš.

trace
autor
29. led 2009

Holky dneska teda po tom všem vyzkoušení se mě zdá že mimčo se naštvalo a nebude teda dělat nic. V břichu mám klid, prostě nic. Žádný tvrdnutí a ani píchání jako vždycky. To bude pěknej paličák 😀
Ty bradavky jsem ještě nezkoušela...tak ještě tohle a pak už nevím 😉

teri81
29. led 2009

Markchina díky moc za uvítání 🙂 , tak koukám,že Ty máš termín zítra 😉
Bydlíš okres Blansko,já Vyškov,tak to jsme od sebe co by kamenem dohodil 😀

Jo ty bradavky už masíruju,díky, taky nám to PA říkala, já na to zapomněla.
Jinak jsem si párkrát sešla ted schody, udělala 10 dřepů (pak budu pokračovat) a sežrala misku nudlí s chilli pálivou omáčkou. 😠
Dala jsem si taky za úkol dneska zamést a vytřít podlahy,ale ted jsem tak utahaná,že jen ležím. A masíruju bradavky teda,abych se tak úplně neflákala.

markchina
29. led 2009

No, údajně se po té stimulaci mají do 2h. dostavit kontrakce, pokud je vše připraveno 😉 , tak asi zkoušet. Dala jsem se do vytírání a úklidu, ale tyhle činnosti jakoby mimčo spíš uspávalo 😀 .

teri81
29. led 2009

Jéžiši tak to budu brzdit, přítel je pryč a dorazí až večer 😀 ,tak ted hned mě to ještě chytnout nemusí 😝

markchina
29. led 2009

Tohle téma by se mělo jmenovat Vypuzování nezbedných miminek 😀 😀 😀 😀 !!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru