Jde si vyvolat porod? Pomáhá sex?

trace
22. led 2009

ahoj holky, 3. 2. 2009 mám termín porodu, ale doktoři říkali že to bude dřív, že už teď mám placentu která je "infarktová" a že by mimi už mělo jít pomalu ven. Nevíte někdo jestli si jde nějak vyvolat porod??Samozdřejmě nějak aby to neublížilo mimískovi...
Břicho mi tvrdne tak 2x až 3x denně a bolesti mám slabounké. poslíčky už mám za sebou, ale pořád nic. Slyšela jsem že sex pomáhá, máte s tím někdo zkušenosti?? Nebo i jiné??? Moc díky 😲 🙂

beponka
31. led 2009

ahoj holky.
mě sice zbývá do termínu ještě 10 dní, ale jsem už zoufalá. jdu Vás doříst a zkusit nějaké ty zaručené rady...

markchina
31. led 2009

Nazdar všem zoufalým ženám 😀 , stále jsem zde, ale poslušně hlásím, že ráno už mě zastihl 2x průjem. Včera jsem snědla celou plechovku ananasu, tak uvidím dnes výsledek.
beponka - tak to máš ještě dobrý, ale naprosto tě chápu, já už 2 týdny před termínem chtěla, aby to bylo za mnou, čas se mi krátí, termín mám za dveřmi, ale stále nic. ☹ Tak držím pěsti všem, pište, až bude něco novýho. 😎

teri81
31. led 2009

Ahoj,
tak já ráno měla být v porodce na zátěžový test s oxytocinem,Dr. myslel,že se to rozjede,ale nic,tak mě zase poslali domů ☹ a když nic,tak v úterý nástup do porodnice na vyvolání.
Tak jsem z toho už fakt unavená a navíc tam byla dneska jediná PA,která je fakt nepříjemná (ostatní jsou super) a měla blbý kecy,že jsem se tam pomalu z těch nervů rozbulela ☹
Tak ted ležím v posteli a jdu se koukat na nějakej film,at se trochu aspon odreaguju.
A různý vyhánědla už zkoušet nebudu,zkoušela jsem všechno několik dní a nic,tak na to kašlu a budu čekat. 😒

Beponka, 10 dní před termínem jsem nic takovýho ještě neřešila, to mě ani nějak nenapadlo,že bych přenášela ,
snad Tě to nečeká a mimísek bude chtít ven sám a brzy 🙂

katterina
31. led 2009

Ahoj holky, tak i já přenáším. Za sebou mám 2x Hamiltona, horkou vanu, vytírání podlahy, sexík, červené vínko, prochajdy a nic. Takže v pondělí jdu na indukci. Můj mudr. mi už 14 dní říká, že už se neuvidíme, protože nález mám CS 8 a jsem otevřená na 3-4cm a já tady pořád straším 2in1.
Zrovna dnes mám tak šílenou depku, nemluvím, jsem protivná a štve mě to, protože zbytečně jsem zlá na syna a manžela.
Takže TERI 81, jdu dělat to samé. Už na to kašlu a čekám na pondělí. Sice mi už asi třetí den odchází zátka (průhledný hlen - "sopel"), ale už to neřeším....

katterina
31. led 2009

Jo, jinak uklizeno mám taky jako na svátky, lednici plnou, tašku sbalenou už od 34tt. A jestli někdo dnes zavolá: "Tak jak ?" budu fakt už sprostá ...

teri81
31. led 2009

Katterina ahoj!

No ja jsem ted hrozne alergicka na otazky jako : "Tak co ,furt nic"? nebo "Jeste jsi cela"?, a uz jsem nekolika lidem rekla,at se me neptaji dokola,ze az se neco bude dit,tak se to dozvi.
A resim to tak,ze mobil mam vypnutej a skype taky,protoze jak to zapnu,zacnou naskakovat vzkazy a mne zacne naskakovat husi kuze 😠 😠 😠

Jo a dneska mam taky takovej pocit,ze mi snad odchazi zatka,je to jakoby pruhlednej hlen,ja mam sice vytok cele tehu,ale tohle je trochu jiny a je toho vic. No uvidime,ale uz pocitam s vyvolavackou 😒

Tak to budes mit Katterina rychlovku,kdyz jsi otevrena skoro na 4 cm ne???? 🙂

markchina
31. led 2009

teri81, tak s těmi dotazy jsem na tom úplně stejně. Naprosto mě to vytáčí 😠 !! Další takovou věcí, kterou mě lidi dost provokují jsou takové ty řeči jako: "Buď ráda, ještě si to užij čas pro sebe!"nebo "Ještě si to mimi uvnitř bříška hýčkej, pak už nebudeš moct!"No děs, bych vážně vraždila.
Jinak už je ze mě taky pěkný vztekloň, takže bych nějakou protivnou PA asi sežrala za živa 😀 .
Jsem říkala, že dnes se demonstrativně sbalím, oblečeu do porodnice a budu vyčkávat na odejzd 😉 , no všichni okolo se mi chlamou.

caira
31. led 2009

nazdar kocky 🙂

marki co tu jeste strasis, uz mas davno rodit, ananas si mela tak sup sup 😀

Holky nebojte, vsak se dockate, tech par dni uz preci neni takovy rozdil 🙂 to zvladnete. Jsem zvedava co trace, to musi byt mimis uz davno na svete, kdyz tu uz dva dny nebyla 🙂

jinak co se ohledne tech dotazu tyce tak ja byla posledni dva tydny uz fakt na lidi neprijemna, pamatuju si, ze kdyz uz se me bracha po ste zeptal, tak co, porad nic? tak uz jsem mu rekla, ze uz me s tim leze na nerv a jeste jednou tak, ze mu ani nedam vedet az se mala vazne narodi 😠 tak dal pokoj a vazne uz ani nepipnul dokud jsem nesla rodit. to jsem mu na skypu volala do prace, ze teda rodim a cekam na manzu az se vrati z prace, jestli chce pokecat 😀

markchina
31. led 2009

Caira, to už říkám lidem taky, že se to doví, ať se tak blbě neptají. Se fakt naštvu a neřeknu pak nic. Jinak co se týče toho ananasu, tak u mě to vážně zklamalo. Si říkám, že mimčo chce mít pěkné datum narození, ono 1.2. je pěkné 😉 , tak uvidím, jak to do pondělka bude, pak jdu na kontrolu, tak snad se něco dovím. 😎

markchina
31. led 2009

Jinak trace už bude zpátky a já tu ještě budu strašit 😀 😀 .

caira
31. led 2009

marki mas recht, mimi ceka na unor, unor je super senzancni, nase mala mela byt nekdy mezi 1.3-3.3 ale chtela byt unorova tak je 27.2 😀

tfuj tfuj tfuj at se to teda zitra rozjdede, drzim palecy 🙂

denisamertova
1. únor 2009

Ahoj holky! Sice mimi nečekáme,ale chodím se sem na Vás koukat nejméně dvakrát denně..Jsem zvědavá, která už je maminkou.. 😉
caira-únoráčci jsou super! já jsem 4.2., Adélka 6.2. a manžel dvanáctého února..
Přeji rychlý porod!!!

katterina
1. únor 2009

TERI, tak já to mám podobný. Výtok mám celé těhu, ale teď už jen takový sopel. Dnes ráno jsem dostala šílené bolesti do podbřišku, tak jsem si říkala, že by už ? Pak se to uklidnilo. Jinak ty 4cm jsou asi fajn, ale prý ještě nemám zralé hrdlo nebo co. Ale předpokládám, že po tom druhém Hamiltonu mi zřejmě odešla zátka (soudím dle hlenu), tak snad to hrdlo už dozrává.... Jo a skype i ICQ taktéž vypnuto 😀

skurinka
1. únor 2009

ahoj mamusky tak co nic 😀 😀 😀 😀 😀 😀 chce to trpelivost ☹ ale ona uz neni co berunky.holky strasne na vas myslim a mooooooc vam preju krasnej porod ,bolet to trochu bude ale za tu namahu to stoji pak budete mit u sebe vase mimousky.docela vam zavidim ze budete mit mimi,bych chtela taky.tak berunky vecer kuknu a kdyby neco tfuj tfuj tfuj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

caira
1. únor 2009

kat: koukam,ze Verunka se uvnitr drzi zuby nehty, co? hele treba chce mit datum narozeni 2.2 nebo tak neco pekneho 😉 tfuj tfuj tfuj

markchina
1. únor 2009

Nazdar děvčata, taky jsem si říkala, že datum 1.2. je moc pěkné, ale teď to spíš vypadá na 2.2., což je taky dobrý. Bylo by to vtipný hlavně z toho důvodu, že já jsem 5.5. a manža 11.11.:-)

skurinka
1. únor 2009

vauuuuuuuuuu je tady jak po vymreni 😉 ze by miminka vsechny sli na svet.....? 😎 jestli ano TAK VAM VSEM HOLCICKY DRZIM PALCE AT TO ZVLADNETE 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

markchina
1. únor 2009

Tak já nevím jak ostatní, ale u mě stále nic. Dost mě ale teď večer bolí v bedrech a podbřišku, tak uvidím, jestli z toho něco bude 😉 . Když ne, tak zítra odpoledne napíšu. Zatím se holky mějte a pište novinky 🙂 .

skurinka
2. únor 2009

ahoj markchina-doufam ze uz rodis,ale myslim ze je to tutovka 🙂 🙂 🙂 drzim pesti vam vsem kocenky 🙂 🙂

caira
2. únor 2009

tak ja delam tfuj tfuj tfuj at marki dneska rodi, miminko urcite chce ten datum 2.2 🙂

doufam, ze nam sem daji holky vedet az se jim mimiskove narodi...

markchina
2. únor 2009

Holky, ještě tu straším, ale dýl jak týden to už trvat nebude 😉 . Dnes jsem byla na gyndě, natáčení srdíčka mimi je ok, všechno v pořádku a ve čtvrtek znova. Pokud se porod nerozhýbe, tak jdu příští týden na vyvolání. Tak si říkám, že ten týden ještě nějak přežiju a hotovo 😀 .

skurinka
2. únor 2009

ahoj mark-nezofej to zvladnes a jeste nekonci den .s minutu na minutu se muze vse zmenit 🙂 🙂 🙂

markchina
2. únor 2009

skurinka, dík za optimistický povzbuzení, ale myslím, že teď by to musel být fofrporod, abych to stihla ještě dneska 😀 . Jsem docela klidná, si říkám, že už to brzy bude. Hlavně, že je vše v pohodě. Za chvíli by se tu měla objevit trace 😉 , se těším, až napíše.

skurinka
2. únor 2009

ahoj mark-vis jak ono se miminko ozve a pak to bude ficat.mas strach s porodu?ja jsem mela trocha a pak to bylo vsechno uplne suprovi.a vy fakt nevite jestli to bude holka nebo kluk?

markchina
2. únor 2009

zdar skuri, včera večer jsem si myslela, že už to přišlo a docela jsem dostala nahnáno, že jako UŽ 🙂 , ale nic nebylo. Jsou to takové smíšené pocity, ale spíš převládá to, že se těším než abych se bála. Tím, že jsem prvorodička, tak má strach z neznáma.
No vlastně to víme jen s manželem 😉 , ale nikdo jiný nemá tušení. Manža mě provokoval na začátk těhu, že to nevydržím, tak jsem zatla zuby a vydržela 😀 . Dokonce ani jména jsme neřekli, tak mě všichni říkají kindervajíčko 😅 . A jak proběhl u tebe první porod? Trvalo to dlouho?

skurinka
2. únor 2009

ahoj mark
muj prvni porod v pohode.museli me ho vyvolavat pac jsem od 33tt mela tehot cukrovku,tak jsem musela v 38tt prijit a ze me udelaji ten zatezovi test. den do predu jsem rikala miminkovi v brisku ze at se snazi at to mame za sebou.27.10 2004 v 9h rano jsem byla v porodce .no ale nejak meli plno tak jsem dostala kapacku az je 14 h a ze jsem trpala tou cukrovku tak jsem musela pravidelne jist.obed me dali 14.10-14.30 me praskla voda tak na sal jsem byla na 3cm.bolesti trocha byli jak trochu sylnejnimMS do 17h jsem mezi bolestma spala.pak od tech 17 do 19 to slo a pak byl mazec .jsem myslela ze prorazim hlavou zed ale porad jsem si rikala ze to proste k tomu patri.no od 20.45 h jsem zarvala na PA ze uz musim tlacit a ona tak jdem na to a 21.05 byl milacek na svete.jak jsem tlacila tak jak jsem dotlacovala tak jsem vzdycky trocha zarvala strasne moc me to pomohla.byla jsem stastna a dal si mooc nepama tuju ponevadz jsem byla z malyho uplne hotova a koukala jsem jen na nej jak ho oblikali atd.preju ti takovy porod jakej jsem mela ja 🙂 🙂 🙂

skurinka
2. únor 2009

ze by marky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

skurinka
3. únor 2009

Marky jestli rodis drzim pesti a myslim na tebe.hodne stesti 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

markchina
3. únor 2009

zdar skuri, boli me v bedrech a podbrisku, ale jinak nic. Dnes mam termin dle porodnice, tak uvidim. Jak se neco bude dit, tak dam vedet😉.

skurinka
3. únor 2009

tak si bez dat horkou vanu a ono to pujde uvidis.a jestli pojedes tak pisni 🙂 🙂 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru