Jde si vyvolat porod? Pomáhá sex?

trace
22. led 2009

ahoj holky, 3. 2. 2009 mám termín porodu, ale doktoři říkali že to bude dřív, že už teď mám placentu která je "infarktová" a že by mimi už mělo jít pomalu ven. Nevíte někdo jestli si jde nějak vyvolat porod??Samozdřejmě nějak aby to neublížilo mimískovi...
Břicho mi tvrdne tak 2x až 3x denně a bolesti mám slabounké. poslíčky už mám za sebou, ale pořád nic. Slyšela jsem že sex pomáhá, máte s tím někdo zkušenosti?? Nebo i jiné??? Moc díky 😲 🙂

markchina
29. led 2009

Tohle téma by se mělo jmenovat Vypuzování nezbedných miminek 😀 😀 😀 !

teri81
29. led 2009

To teda jo!!!!! 😀 😀 😀
Asi to vytisknu a jednou to té malé dám přečíst,jak jsem si s ní užila 😀

paolin
29. led 2009

holky, u mě zabralo sprchování a teplá vana. přemlouvala jsem malýho už od rána, že dnes by to šlo 😀 v pět mi rupla voda. fakt je, že ráno proběhl náznak kontrakcí 😉 tak ať se vypuzování těch nezbedných miminek daří 😀 😉

markchina
29. led 2009

paolin: to má někdo štěstí 🙂 . Já sedím ve vaně 2x denně a nic. ☹

skurinka
29. led 2009

devcatka tak koukam ze jste jeste cela.vyte jak se to rika nadeje umira jako posledni.vydrzet a furt dokola.ja bych dala spis sprchu ale horkou vodou no proste tak abyste se nespalili.myslim ze je to lepsi nez vana 🙂 🙂 🙂

markchina
29. led 2009

Teda holky, kuchyň mám jak ze škatulky, pustila bych se klidně i do oken, kdyby nebyla taková zima a ono furt nic. Já snad budu 2v1 nafurt. 😒 A do toho mi všichni píšou, jak to se mnou vypadá a jestli UŽ??!! To je na zabití, co? 🙂 🙂

trace
autor
29. led 2009

taky mám dneska vybronzovaný byteček a nic. Pocházka, dřepy...prostě nic. Jo ananas už mám taky v sobě!! 😀 Tohle není možný, ti prcci se nás drží jak klíšťata 😀 😀 😀

markchina
29. led 2009

Byt vygruntovaný, navařeno na týden, ještě pár takových dnů, tak uklidím i u sousedů 😀 .Jdu skákat na tom míči, snad to malé aspoň trochu pošťouchnu. 😎

caira
29. led 2009

tak koukam, ze vsechny jste porad 2v1 🙂 porad nic?

Jinak jak tu nekdo psal, ze je v klidu, ze se vubec nic nedeje..tak u me to byl presne ten den pred porodem, najednou naprosty klid ( jak se rika, klid pred bouri) nemela jsem poslicky, zadne pocity,ze bych mohla rodit a ejhle rano se jelo 😀

Holky jeste zkuste skorici, pry skorice je dobra na kontrakce ( ja skorici miluju tak jsem si davala ke konci porad "svarak" ovocny caj prevareny se skorici a cukrem)

Ale zkuste ten ananas, ten u nas zabral na stoprocent 😉

Pamatuju jak jsem taky delala psi kusy jen abych malou dostala ven, vytirani, umyla jsem okno v obyvaku, do mesta pesky na prochazku atd atd a ona potvora nic a nic 😀

trace
autor
29. led 2009

cairo, tak to že malej je dneska v klidu jsem psala já... přes den jsem ho vůbec necítila, jako bych ani nebyla těhu!!! 😅 snědla jsem plechovku ananasu, dala si horkou vanu a už ho cítím... tak uvidíme. Začínám mít takový malý bolesti v podbříšku,no nevím. To už tady jednou bylo a pak to přestalo ☹ Uvidíme co se bude dít!!! 😉

skurinka
29. led 2009

trce super tak si dej sex .a ty drepy zkus.a drzim palce a informuj 🙂 🙂

teri81
29. led 2009

Ahojda,

Markchina,tak to Te obdivuju,ze mas takovej elan,ja si naplanovala kdovi jaky uklizeni a zmohla jsem se na to,ze jsem umyla sporak a vytrela koupelnu 😒
Prubezne behem dne delam drepy a funim u toho jak parni valec 😀 a po veceri udelam neco se skorici,nakej dezert asi nebo co a k tomu jeste ten "svarak" se skorici,jak radila Caira a ananasu mam trochu,tak to dojedu.
No a nevim co z toho teda bude 😠 😠

caira
29. led 2009

trace: tak jeste si dej nejaky caj se skorici a to by bylo aby se to do rana nerozjelo 🙂

ja vim jak uz je ten konec otravny, co? ja uz nevedela jak malou ven "vystouchat" sex manza nechtel, odchazela uz mi nejaky den zatka tak by na me nesahl 😀 Ja mela posledni tri tydny kazdou noc poslicky, rozhanela jsem je noc co noc ve vane a tu poslendni noc jsem nemela ani posla, jen me bolely zada.. no a rano jen co jsem vstala tak jsem "vytopila" sousedy 😀

trace
autor
29. led 2009

zatím je to pořád stejný, bolí mě v podbřišku, ale asi z toho nic nebude, i když do rána daleko... 😉 Už jsem psychicky připravila manžu...tak snad to bude O.K. Jestli se to rozjede tak holky já budu taaaak strašně ráda 🙂
Teri81 dřepy mám taky dnes za sebou i ananas a horkou vanu - ta pomohla nejvíc,myslím... Tak držím pěstičky ať to nějak přivoláš 😉 !!!!!!!

markchina
29. led 2009

Holky, tak za chvíli zalehnu do postele, jsem zvědavá v jakém počtu se tu zítra sejdem 🙂 . Doma vygruntováno, tak budu muset na zítra vymyslet nějakou jinou činnost pokud nebudu rodit 😉 . Všem držím pěsti!!!!

skurinka
29. led 2009

trace me taky zacalo bolet v püodbrisku jak menzes a pak so toho prisli zada a bylo hotovop.moooooooooooooc ti preju at se to treba dnes podari ,je to otrava clovek je ke konci hotovej.ttfuj tfuj pro stesti a kdyby neco tak rychlej bezbolestnej porod 🙂 🙂 🙂 🙂

caira
29. led 2009

ja jdu spat, ale rano se hned mrknu, jestli jste vsechny jeste 2v1 nebo jestli neco zabralo a rodi se 😀

skurinka
30. led 2009

ahoj holcicky asi jeste spinkate nebo rodite.kuknu pozdeji 🙂 🙂

caira
30. led 2009

tak kde je kdo, to uz se urcite vsude rodi 😵

skurinka
30. led 2009

ahoj ciara taky koukam ze je tu mrtvo.treba si miminka usmislily ze uz chcou na svet 🙂

markchina
30. led 2009

Brý ránko 😀 , tak nevím jak ostatní, ale já stále nic 😒 , ale nevidím tu trace, tak třeba ... 🙂 Moje mimi si asi ještě myslí, že je ještě spousta času. Jdu vařit čaj se skořicí a zajídat to skořicovým závinem 😀 .

caira
30. led 2009

mark 🙂 drzim palecky at skorice prcka rozhybe..na jednu stranu se mu nemuzes divit, komu by se z toho teploucka chtelo ven do zimy? 😀

markchina
30. led 2009

caira, no to je taky pravda, ale na druhou stranu si to mohl užívat 40týdnů 😀 , takže dost bylo lenošení a hup ven 😉 . Jdu do dalšího vyháněcího prostředku - horká koupel. Včerejší sex nezabral, tak budu muset k pravidelným stereotypům. 😒 V pondělí jdu na gyndu, tak jsem zvědavá, co mi ten odborník řekne.

caira
30. led 2009

teda ja obdivuju vsechny co zkusi sex..ja uz ke konci sotva funela..sex by bylo spis neco jako muceni pro nas pro oba..celkove sex v tehu byl des 😖 vubec me to nebavilo, zadna poloha nevyhovovala, proste peklo 😀

ja rodila 4 dny pred terminem, ale taky uz jsem toho ten posledni tyden mela dost a vyhanela jsem co se dalo 😀

markchina
30. led 2009

Tak to vypadá, že trace se zadařilo 🙂 , když se tu ještě neukázala. To je paráda, kéž by to přišlo i na mě. Zatím mám za sebou takových 60 dřepů, horkou vanu, piji capucino se skořicí, ještě prubnu balón a třeba se taky dnes zadaří 🙂 .

caira
30. led 2009

jsem zvedava, jestli ji zabral ten ananas, ja po nem fakt rodila druhy den 😀

teri81
30. led 2009

Čau holky,
tak koukám,že nejsem sama,kdo se furt moří s vyháněním mimíse 😠
Už mě to fakt nebaví, ráno byl sex, pak jsem zametala a vytírala a vysávala jak o život,potom procházka, mezitím dělám dřepy a prdlačka z toho.
Přítelel jsem vyhnala do obchodu koupit víno, PA mi poradila dát si dvě deci večer,tak proti tomu teda nejsem.
Jinak večer jsem sežrala asi půl kila skořice - nic!!! 😠
Takže ráno hurá na zátěžový test, dr. si myslí,že to rozjede,já teda nevím nevím.
Ale i když mě pošlou ještě domů,budu doufat,že to tu dělohu aspon nakopne a nebudu muset ve středu na vyvolání 😒

markchina
30. led 2009

caira, už jsem si ananas poručila, tak si večer dám do nosu 😉 . Během odpoledne mi začalo pravidelně tvrdnout břicho, tak už jsem se zaradovala, ale ne na dlouho. Vyhnalo mě to jen na wc a tím to zkončilo 🙄 . Teď už zas ticho po pěšině, tak ještě dávám šanci tomu ananasu 😉 .

markchina
30. led 2009

holky, jukněte na tuhle stránku: http://family.cz/scripts/journal/article.asp?id...
Jsou tam docela zajímavé informace 😉

caira
30. led 2009

mark: budu drzet palecky at se to dneska rozjede, hele mimi pravdepodobne ceka na vikend 🙂

Vypada to, ze trace asi vazne rodi, kdyz se tu cely den neukazala, co?

jdu omrknout ten tvuj odkaz 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru