Je jedno, čím mažu bříško v těhu?

luciealb
23. pro 2016

Ahojky chci se zeptat je jedno čím mažu bříško v tehu?u prvního jsem mazal s olejem od hippu ale teď mazu telovym krémem od Mixi ale kámoška mi říkala že můžu mazat jen krémy který jsou vhodný v tehu (přijde mi to blbost) ale radši se ptám,třeba mi něco uniklo🙂)) diky

lenickakl
23. pro 2016

mazej čím chceš.. Podle mě jsou stejně ty těhotenský krémy jen tahák na prachy.. Já mažu kokosákem

lajla
23. pro 2016

Je to jedno😉 Já mazala tak 10 krát za 4 tehu😝

petuik
23. pro 2016

Já měla lékarenský olivový olej a supr. Co zbylo , s tím jsem mazala malou po koupání😊

absintka19
23. pro 2016

@luciealb presne tak, uplne jedno, ja treba mam takovy levny cien na suchou pokozku, je tak akorat mastny, hezky se vstrebe, za par korunek. Doktorka rikala cokoliv co doma mame, olejicek, indulona, nivea, at se mazu 🙂

luciealb
autor
24. pro 2016

Díky holky;)No ona mi říkala že se pak může dostat něco k mimco do těla z jiných krému 😲 slyšela jsem to sice poprvé tak sem se chtěla radši jenom pro klid duše uklidnit 😀Jinak vám přeji hezké Vánoce🙂

malinkaelinka
24. pro 2016

Že se přes kůži vstřebávají do těla různé látky, to je fakt, stejně tak se naopak přes kůži vylučuje. Ale neznamená to, že si jednou namažes břicho indulonou a otrávís tím dítě 🙂 myslím, že jakýkoliv přírodní olej nic nezkazí, hezky promaze a je bez zbytečných sajrajtu 🙂

veg
24. pro 2016

@luciealb ja mazala mandlovym olejem. podle ayurvedy je to kralovsky olej. A taky nekdy kokosakem, ale teda tim za studena lisovanym bio. Nic jineho nez panensky bio rostlinny olej bych si netroufla, ale kazdy to vnimame jinak.

slimacikmia
24. pro 2016

Ja som mazala bambuckým maslom, alebo arganovým olejom 👍

slavkakopaskova
25. pro 2016

Ja mažem elasti-q každý den 2-3 krát 🙂

lajla
25. pro 2016

@slavkakopaskova ja ho dostala...ale jak jsem se podivala na to slozeni...udelalo se mi zle...tolik parabenu jsem jeste pohromade nevidela..letel do kose

slavkakopaskova
25. pro 2016

lajla ak mám teda pravdu povedať moc som sa na zloženie nedívala :( ale,poradila my ho Pani lekarnička tak som dala na jej radu a kupila si ho

luj89
25. pro 2016

@malinkaelinka To, že se přes kůži dostanou látky z krémů až do těla (krve atd.) se myslím nikdy neprokázalo.
@luciealb To si myslím, že je pěkná blbost 😀. Já teda dostala k svátku a Vánocům 2x olej od Saloosu a 1x sprchový olej - oboje z těhotenské řady. Moc mi vyhovuje přírodní složení, krásně voní, kůže je dlouho vláčná. Mám doma i krém Elasti-Q, ale použila jsem ho tak 3x a už ho asi ani nevyužiju. Má příšerný složení a nějak jsem si i zvykla na tu příjemnou jemnou vůni oleje.

pucmelinka
25. pro 2016

Já používám BI-oil, používala jsem ho i po operaci na jizvy.

malinkaelinka
25. pro 2016

@luj89 https://old.vscht.cz/kot/resources/studijni-mat... třeba tady, cca pátý slide... když se přes kůži ledacos vylučuje, je to možné i naopak....

makronka222
25. pro 2016

Za me supr kokosovy olej - bio, mazu s nim i dite rok, nebo na tom smazim palacinky a cistim si tim zuby, po mesici o stupen belejsi :D ale my v rodine strie nemame, pritel zase jo a tak svagrova to bricho mela cely fialovy 2x at mazala cim chtela. Priteli se delaji strie i na ruce. Jde i o geny atd

krealeaa
30. pro 2016
Uživatel krealeaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od krealeaa.

@luciealb
Moje oblíbená blogerka se mazala tímhle Elasti Q https://www.benu.cz/elasti-q-exclusive-krem-proti-striim150ml-dha15tob
A má krásné břicho bez poskvrnky 🙂 tady je fotka pár měsíců po porodu http://www.sikls.com/2016/11/miami-vibes.html

kekulice
30. pro 2016

@luciealb cokoliv co Ti vyhovuje, já jsem používala těhotenský balzám na břicho od motherlove, přirodní kosmetika.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru