Je tu nějaká mamimka po 3 císařech?

tublatanka
14. zář 2010

je tu nějaká maminka,která rodila 3xcísařem?zájímalo by mě,jestli je toto těhoteství více sledováno atd...názorů doktorů jsem četla spousty,ale zajímaly by mě i ty maminek,co to zažily 🙂

bocinka
14. zář 2010

Já osobně to nemám za sebou... ale paní co byla semnou v porodce na pokoji má tři holčičky a všechny císařem... poslední těhu prý bylo normálně sledované, jen jí prohlíželi jizvu a tak... u porodu byla uspaná jen od pasu dolů a pohoda... 😉

evinka001
15. zář 2010

já jsem po čtyřech, všechna těhotenství v pohodě a sledovaná jsem byla vždy normálně.....

jitulisek
21. zář 2010

já myslela, že po třetím SC automaticky sterilizují. .Ale také by mě zajímalo, kdo má tři děti a všechny rozené SC. Já mám sice zatím jedno dítě,al bojím se další porod bude taky SC. Často se tak stává. A uvažovali jsme, že bysme si děti pořídili tři. zatím je to hudba budoucnosti,ale zvědavá jsem... 🙂

jana1248
21. zář 2010

mám 4 děti a ty poslední dvě císařem a víc už ani nesmím mít,prý je to nebezpečné třetí císař.tak mi hned pod.vaječníky.oba císaře jsem měla při vědomí a byla to pohoda,ale potom to je tedy něco... dost jizva bolí a taky jsem dostala trombozu nic pěkného a v porodnici jsem byla dost dlouho asi 11 dní po císaři a 14 dní před porodem.kontrolovaná jsem byla a dost,asi záleží na doktoroj...já byla v Turnově a je to tam opravdu moc pěkný a doporučuji 🙂

shaula
21. zář 2010

Moje kamarádka má právě třetí mimčo, všechny císařem. Už po druhém jí nedoporučovali další těhu, ale šla do toho, nicméně po porodu jí řekli, že prý už jizva prosvítala, na porod byl nejvyšší čas a další těhotenství by už nemusela přežít (mohla by jí prasknout děloha). Nechala se přímo při CS sterilizovat, měla to tak při jednom... Jestli ale byla více sledována, to nevím...
Evinka001 - to jsi asi fakt výjimka a podle mě jsi minimálně při tom posledním těhu měla být přímo pod drobnohledem... 😖

marci65
21. zář 2010

Kamarádka má 4 CŘ. Nebyla vůbec více sledovaná.

weri1
22. zář 2010

no já slyšela že jdou udělat max. 3 císaře, že 4 se už nedělá

cammelia
15. pro 2010

V únoru mě čeká 4. císař, nejsem nijak výrazněji sledována.

kikimaruska
15. pro 2010

Kamarádka má doma 4 děti, z toho první rozené přirozeně, další 3 byly rozené císařem. Sledována byla, ale ne kvuli císaři, ale jelikož ji bylo nad 35 let a navíc poslední dvě dětičky se narodili dříve. Já jsem po císaři a nejméně jedno nebo dvě další mimi bych ráda, tak uvidíme. Taky jsem četla názory, že max.dva císaře a dost...ale v okolí vidím, že 3 císaře jsou možné...

delapa
15. pro 2010

Kamarádka v létě 3. císař. Ale prý už jizva prosvítala a dr se divil, že děloha nepraskla. Takže 3 jdou, u někoho líp, u někoho hůř. Sledovaná byla o trošku víc. A že má někdo 4 císaře - ty brďo jsem nevěděla že to jde!

teckovanaorchidej
16. pro 2010

ahoj holky, mě čeká v květnu 3. císař, ale kvůli císařskému řezu taky nejsem sledovaná nějak zvlášť. Asi je to individuální....

hehena
11. bře 2011

ono taky možná dost záleží na odstupu... co 2 roky po sobě je to asi víc nebezpečný a tudíž sledovaný, ale třeba k třetímu s odstupem 5 či více let se přistupuje jinak... ?

fiallinka
11. bře 2011

holky, NIKDO vám nemůže udělat sterilizaci ani po pěti císařích bez vašeho souhlasu, a taky sice doktoři doporučují ty 3 císaře a konec, ale když prostě otěhotníte počtvrté, tak další císař následuje, normálně vás rodit rozhodně nenechají.... no a dokonce v USA je docela běžné mít těch císařů ještě mnohem více - i když to už jsou fakt paka...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru