Jizva po sekci, bolela vás v druhém těhotenství?

slivci
8. bře 2015

Maminky,vy které jste rodily císařem a pak čekaly druhé dítě,bolela vás v těhotenství jizva? Díky za odpovědi.

anetka1701
8. bře 2015

Občas bolela... hlásila jsem to doktorovi... Vypadalo to i že mně nechají rodit normálně, ale pak se ztenčila na milimetr a nazdar :o(

shine2015
8. bře 2015

myslím, že ani nebolela....a to jsem mela bříško daleko větší než s první dcerou .-)

kkouzlo
8. bře 2015

zatím jsem 23tt a teda nebolí, ale to může přijít

lucifereeek
8. bře 2015

Ano dokonce to byla tak silná a bodavá bolest, že jsem myslela, že zavolám dr. ale po dvou dnech to přešlo a teď kupodivu bolí i míň než třeba před měsícem, jo a jak mě to tam tak píchalo tak mi i hodně vystoupla ven, pak se zase vrátila trošku zpátky. Ptala jsem se na to dr. a ten říkal, že to možné je že jizva prostě bolí.

ffiinnkkaa
8. bře 2015

Mně vůbec 😉

aajda
8. bře 2015

Nebolela a teď zatím taky nebolí.

veverun
8. bře 2015

Ahoj, mě nebolela, ale mám děti 4 roky od sebe...

jankadudova
8. bře 2015

Vůbec 😉

riakuk
9. bře 2015

Neměla jsem problémy, žádná bolest. Odstup porodů mám 22měsíců.

jabluncanka
9. bře 2015

nebolela,ale záleží na tom,jakým způsobem byl řez provedený...je několik způsobů jak vést řez...

saminomimino
9. bře 2015

jizva vyloženě nebolela ale chytali mně docela děsivé křeče do šikmích břišáků,jak se zvětšoval tlak na ně tak se to zhoršovalo,po pordu to úplně zmizelo,ale není to moc obvyklé,údajně,Dr vůbec nevěděla co s tím

m_d
9. bře 2015

Občas pálí, bolí. Nic moc, hlásila jsem to Dr. ale jí se moje jizva nelíbí od začátku :-/

pav_la
9. bře 2015

Já ji vůbec necítím, zatím v pohodě, jsem 28.tt. Ale doktorka mě upozorňovala, že bolet může.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru