Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Jsem odkázaná opět na císař?

Ahojky!
Chci se zeptat, zda když jsem rodila poprvé císařem, tak musím rodit tak i podruhé?
Já chci rodit přirozeně, poprvé to byl předčasný porod.
Mám z toho veliký strach, jelikož jsem těhotná. A chci mít klasický porod.
Co jste udělali proto aby jste nemuseli rodit opět císařem??.Doktor mi, říkal, že rodit císařem nemusím, ale záleží na okolnostech... Ale před tím taky říkal, že moje dcera neskončí v inkubátoru a skončila.. Takže vlastně nevím na čem jsem.. Děkuji 🤰
melis7
10. kvě 2018
@babagaga rozhodne nemusis znovu rodi cisarem.Zalezi na porodnici.Domluv se tam,jak to preferuji a pak ev. Muzes vybrat jinou,kde bezne rodi po cisari spontanne.Dneska je to standart pokusit se po cisari o spontanni porod.
janawaes
11. kvě 2018
@babagaga Jako když se připravíš na všechno i na ten císař a pak to půjde normálně, tak pak budeš ráda a budeš mile překvapená 🙂, přeji hodně štěstí, aby ti to šlo přirozeně 🙂.
sangina
17. kvě 2018
@janawaes mě to šlo po císaři docela dobře přirozeně....i když s malými problémy.A vytřely jsme ostatním zrak..chtěli nás brát císařem.
rajani
17. kvě 2018
@beruda tady bylo velké pochybení personálu, vyvolávací tableta má v pribalaku kontraindikaci SC v anamnéze, někde to i tak používají. Nicméně musí s touto komplikací počítat a ne, se na vás na x hodin vybodnout.
Za to primárně pokus o VBAC nemohl, jako spíš nešetrné vyvolávání.
aklin
17. kvě 2018
Moje mamka mela prvni cisar a po druhem mela jit taky. Kdyz byla na hekarne cekala, byla v pokoji s zenskyma, ktere ji poradili at se porad sprchuje teplou vodou a ono to zabralo. Takze rodila prirozene a treti porod take. Neni pravidlem kdyz prvni cisar ze musi byt byt i druhy.

Začni psát odpověď...

Odešli