Kde jste měly bolesti při porodu a kde placentu?

kajalka
26. srp 2013

Kde jste měly bolesti při porodu a kde placentu? Zatím mi vychází, že je-li placenta uložená na přední stěně dělohy, objevují se spíš bolesti v kříži a je-li na zadní straně, pak spíš bolí břicho. Napadlo mě oslovit větší vzorek porodivších než jen kamarádky 🙂

eficenka
26. srp 2013

placenta na přední straně.. při porodu bolesti v podbřišku, ale hlavně křížové 😖 doufám že při druhém porodu křížové nebudou, nic na ně nepomáhalo ( ani sprcha, ani masáž, ani změna polohy fuj )

andelka
26. srp 2013

na zadní straně u obou, bolesti jako křeče v břiše, jako při MS

selverin
26. srp 2013

hele nestrašte 😀 já mám bederní skoliozu, takže občas si s bolestmi zad užiju a placentu mám zrovna v předu 😝

kasparci
26. srp 2013

Poprve placenta na zadni,podruhe na predni-a krizovy bolesti pri obou:-/

ashlee
26. srp 2013

u prvniho jsem mela placentu vzadu,měla jsem bolesti v břiše ale nejvic v zadech.a u druhyho jsem měla placentu vepředu a bolesti stejny jako u prvniho.

fredericka
26. srp 2013

placenta na přední straně, bolesti pouze v podbřišku, nikde jinde...podle mě ta poloha až takový vliv nemá 😉

claire90
26. srp 2013

Placenta na přední stěně a neskutečný bolesti v břiše, to se ani k MS nedá přirovnat, to byl pouhý začátek 😀 Křížový bolesti naštěstí žádné, jsem zvědavá na druhý porod 🙂

speedygon
26. srp 2013

Při Leničce tuším placenta vepředu, bolesti víceméně žádný, jen od začátku ten obrovský tlak, i když se ještě tlačit nesmělo...teď mám placentu vzadu(zpočátku ale byla vepředu), tak uvidíme....

blannie
26. srp 2013

Já měla placentu na přední stěně a bolesti v břiše, křížové naštěstí žádné... takže je to asi dost individální.

maly_prcek
26. srp 2013

Tak u mně by to vycházelo - první placenta vpředu a křížové bolesti jak hrom, u druhého vzadu a křížové nebyly... Ale myslím, že je to spíš o poloze a rotaci miminka...

wendy_
26. srp 2013

Poprve placenta vpredu a krizove bolesti, hruza, jinde skoro zadna bolest. Podruhe taky vpredu, porod vyvolavany. A bolelo mne silene bricho, podbrisek, krize, proste vse. Hrozny. Jestli nekdy budu mit jeste dite, tak bych si rada uzila porod nejradeji skoro bez bolesti a nebo alespon bez krizovych.

lindafr
28. srp 2013

U všech tří dětí byla placenta vzadu, mimo DS, u druhorozeného do cca 24.tt. dole, pak se vytáhla naštěstí nahoru 🙂

romcovaklarka
28. srp 2013

U obou placenta vzadu, u obou bolesti křížové. Ale bylo mi řečeno, že to je spíše zakloněnou dělohou.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru