Kdy a komu jste předávaly porodní plán?

zoyka
9. črc 2013

Kdy a komu všemu jste v porodnici předávali váš porodní plán? Prodiskutovali ho s vámi? Chystám se rodit v Brně u Milosrdných.

blahova_andrea
9. črc 2013

já tam taky rodila. neměla jsem ho a byla to chyba. kdybych rodila znovu, tak bez aspoň nějakého plánu asi ne. tak se taky ráda dozvím komu kam to dát. každopádně na tom probrání bych trvala pokud toho u příjmu byla schopná, což já už jsem teda moc nebyla 😀

andelka
9. črc 2013

Já jsem u druhého porodu plán měla, ale nestihla jsem ho ani vyndat, natož aby ho někdo přečetl, byla to rychlovka, stihli jsme říct jen pár hlavních bodů. Ale předala bych ho při příjmu na porodní oddělení (u nás se chodí napřed na monitor a pak předávají na porodní, tam probíhá vyšetření a pak se jde na pokoj).

zoyka
autor
9. črc 2013

@blahova_andrea No právě, říkám si, že moje představy budou "aspoň" na papíře, když nebudu schopná mluvit 😀 A taky tatínek s ním bude seznámený. Nemám v něm žádné výmysly, ale říkám si, že když mě ti doktoři nikdy předtím neviděli, tak mi přece nemůžou vyčíst z dlaně, jaký jsem asi člověk...

ivett25
9. črc 2013

Tak já porodní plán měla a předala jsem ho sestře, která se mi představila, že nás zřejmě bude rodit. Asi po dvou hodinkách, když za mnou po několikáté přišla, říkala, že ho mám hezky napsaný a že se jím bude snažit držet. Takže předpokládám, že si ho dokonce i přečetla. Rodila jsem v Ostravě na Fifejdách.

blahova_andrea
9. črc 2013

@zoyka já si to téměř odrodila doma, takže při příjmu už jsem se sotva zvládla podepsat, malej už byl na cestě. sama sebe jsem neměla potřebu řešit, ale do budoucna bych tam určo chtěla řešit péči o prcka po porodu. nám třeba lahvičky do inkubátoru zrušili úplně kojení. už jsme to prostě pak nezvládli ☹

jancip
9. črc 2013

@zoyka Plán jsem předávala u Miloušů u registrace sestrám...měla jsem jen pár bodů. Četly si ho a ještě se mě doptávaly na věci, co jsem tam neměla.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru