Kdy jít poprvé na vycházku po návratu z porodnice?

janaboris
13. čer 2008

Maminky kdy jste šli poprvé s miminkem na vycházku po návratu domů z porodnice?
Kdy k vám přišla poprvé návštěva?
A kdy jste šli vy poprvé na návštěvu k někomu...?

veronika182
30. bře 2016

Na procházku jsme šli dva dny po návratu domů, rodina u nás byla na návštěvě týden po návratu a my jsme s malou byli u našich asi na třech týdnech. Ale za mě teda návštěvy jinde nemají cenu, akorát pořád řešíš, kam dáš mimčo spát a tak. Měla jsem ráda své pohodlí na kojení, uspávání a mám to ráda i teďka. Když nás chce někdo vidět, tak ať si přijde. Snažím se to omezovat.

soyevita
30. bře 2016

@lajla jasně ,každá to máme jinak,já jsem musela všude brát holky od narození sebou.Takže jsem musela jít do obchoďáku,po doktorech,na úřady......Jediný čas kdy jsem měla hlídání bylo,když jsem z některou z dcer byla v nemocnici.Marodit se u nás začalo,až když nejstarší nastoupila do předškolní školky.

soyevita
30. bře 2016

@lajla jasně ,každá to máme jinak,já jsem musela všude brát holky od narození sebou.Takže jsem musela jít do obchoďáku,po doktorech,na úřady......Jediný čas kdy jsem měla hlídání bylo,když jsem z některou z dcer byla v nemocnici.Marodit se u nás začalo,až když nejstarší nastoupila do předškolní školky.

lajla
31. bře 2016

@soyevita ono jak si to každý zařídí, mám 4 děti a s každým jsem se chovala stejně... Najali jsme si 'tetu' na hlídání, lepší než riskovat dle mého... A třeba zapojit i tatinky🙂 jasné na úřad bez mimca...to je asi ta jediná chvíle kdy jsem je nechala bez sebe, do toho houfu a smradu bych si novorozence nedovolila vzít a to u nás udělali spesl hodinu pouze pro maminku s miminko
Ale pravidelně vidavam i v zimě novorozence zabalené ve fusaku, overalku v horku v shoppinech... Takže jsem spíše asi rarita...jak si to každý udělá takové to má, lepší než si něco vyčítat

soyevita
31. bře 2016

@lajla Já jsem "tetu" na hlídání nechtěla,raději jsem si je ohlídala sama,tatínek i rodina byli hoodně daleko.Ale vybrala jsem si to já.No s těmi dětmi ve fusaku a overalech máš naprostou pravdu.Na to jsem alergická.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru