Klystýr, je lepší porod s ním nebo bez něj?

findejsova1
7. čer 2013

holky poradte vždy jsem rodila bez klistyru protože na něj nebyl čas a naštěstí žadný problem nikdy nebyl, ale i tak je to lepši snim nebo bez nej?

p_ch
7. čer 2013

@findejsova1 asi s ním... tak nějak ta teplá voda uvolní i zevnitř a následný průjem zpusobuje dráždění dělohy a tím kontrakce 🙂 nejlepší je u toho prý i zvracet- me to nikdo nemusel ani rikat- letelo to ze me vsemi smery :D ale porod v pohodě :D

zamilovanadonej
7. čer 2013

@findejsova1 Já rodila poprvé s, podruhé bez. Je to lepší s ním, není takový tlak na konečník.

hojda
7. čer 2013

Taky bych řekla, že s ním se to vše uvnitř prohřeje a uvolní a porod se rozjede lépe.

ange_de_la_morte
7. čer 2013

já jsem rodila s klystýrem - nějak jsem to moc newnímala, ale byla jsem ráda že malého přiwedu do ,čistého, - ale na samotné urychlení porodu to fakt wliw nemělo i když jsem w to já ( a porodní asistentka taky) dost doufali 😖

veri25
8. čer 2013

já jsem rodila s klistýrem a byla jsem za to ráda, vyprázdníš se a podle mě se cítíš líp, není takový tlak na konečník, nevím jestli se potom porod rozjede víc nebo lépe, ale určitě bych šla zase s ním 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru