Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

miminak
4. lis 2007

Tak to je úžasný .. famózní, no prostě superrr 😵

miminak
4. lis 2007

Hele ty jsi byla kost i v těhu 😉 já se stala hrochem 😅 😝
Kam zmizela Kael???? 😕

kaelan
4. lis 2007

tak su tu zase normal PC stávkuje hajzl jeden 😀 du vás dočíst ne že zdrhnete 😝

morusa
autor
4. lis 2007

Mimi: kouzlo fotografie, drahoušek miluje fotit, takže si s tím vyhraje,hrochoidní foto mám schovaný někde v nějaký zapomenutý složce ,radši, nenajdu, vymažu, error 😀
Kael asi odpadla..

miminak
4. lis 2007

Kael, tak se na mě koukni a já to jdu vymazat 😕

morusa
autor
4. lis 2007

Taky to smáznu..

kaelan
4. lis 2007

tak fotky jsem zhlídla a Mimi jako cvičeníčko asi pomáhá seš uplně v normě a nevidím nikde žádnej kaz 😉

Morus v těhu foto krásný ty voe se mrkni na mě v 7 měsícu já su jak koule hlavně ksicht a to mě už zůstalo ☹ ☹ ☹ ☹

miminak
4. lis 2007

Ježiši holky vy jste milý, ale nenosíte náhodou brejle .. ?? 😕 😔

morusa
autor
4. lis 2007

mimi: K lambruscu jsem se ti přiznala,ale brejle mi už teda nepřišiješ 😀

miminak
4. lis 2007

Hmm, už je pozdě ale taky bych si něco nalila .. manžel je na squoshi, aby protáhl těéélo než odletí .. chudák, bych chcípla 😝 😔

kaelan
4. lis 2007

no jo ty zrádce ted jsi to práskla že mám oči v hajzlu 😀 😀 😀 😝

morusa
autor
4. lis 2007

squash nemám ráda, všechno mě bolelo a nejvíc mě štvalo, že jsem tam lítala jak idiot a drahouš byl na pohodu, pinkal mi to,kam chtěl..Dostala jsi moji včerejší IP?

miminak
4. lis 2007

Hele Kael z toho si nic nedělej, já taky ale v zrcadle se vidím až moc dobře, páč nejdu přehlédnout ... 😀 😀 😀 😝

miminak
4. lis 2007

Moruš, dostala jen ještě neodepsala 😅 😔

morusa
autor
4. lis 2007

kael: ty jsi po Ele všechny kila dala dolů nebo něco zůstalo? dalas to dolů, ne?

kaelan
4. lis 2007

jo po Ele to šlo samo a zůstalo mi asi tak 3 kg takže sem měla dlouho kolem 60kg 😉 a ted ani boha ☹
jo dala jsem vám tam foto ale je 2 m starý ale já stejně nic neshodila šlo to dolů pak + 1 takže su furt stejná ☹ hnusná 😢 tlustá ☹ odepsaná 😝

morusa
autor
4. lis 2007

Ale prdlajs, půjde to dolů, já nám fakt věřím, holt někomu to jde rychle a bez práce, někomu to trvá a musí si ty kila zasloužit, o to víc si toho pak budeme vážit. 😉

miminak
4. lis 2007

Ty woe holky, Vám řikám, to půjde a jak ne .. mám jedináčka a k třicetinám chcu plastickou operaci celého člověka 😅 😀 😀 😕

kaelan
4. lis 2007

no já teda kua doufám že to pujde ,musí páč tlustá fakt bejt nechcu nemám žádný hadry a ve všem su jak guma na šuli... 😀 😀 😀

miminak
4. lis 2007

Babky, loučím se a jdu za manžou páč dorazil z toho squoshe 😅 😀

miminak
4. lis 2007

Jako ale já jdu spát 😕

kaelan
4. lis 2007

tak dobrou a užij si dnešní BS 😀 😀 😀 😀

morusa
autor
4. lis 2007

Taky to jdu zalomit ,brou.

miminak
4. lis 2007

Woe nic nebude, jdu spát 😅

kaelan
4. lis 2007

tak to říkej někomu jinýmu že nic nebude 😀 😀 😀 😀 když jede manža pryč 😝 😝 😝

mě neoblbneš ti to vidím na očích 😀 😀 😀 😀

miminak
4. lis 2007

jako fakt nebude, je tak "unavenej" že už téměř usnul .. tedy usnul 😅 😝

flow111
5. lis 2007

Ahojte mozem sa pridat? pocas tehu som pribrala 30kg v porodnici som nechala 7 ale doma som zase pribrala, no pochybujem, ze sa mi podari dat vsetko dolu. Nevojdem sa ani do zimnych bund takze chodim jak strasiak 😢 je pravda, ze je dost skoro po porode takze asi to chce aj trpezlivost 😅

niega
5. lis 2007

Flow: Neboj, určitě to postupně shodíš. Já teda nabrala jen asi 11 kg a do 2 měsíců byly pryč (možná i něco navíc). Edík je čím dál tím živější a víc než hračky ho zajímají lidi. A ty lidi se musí pořádně pohybovat, ještě lépe pohybovat spolu s ním. A tak ho pořád tahám (už má přes 7 kg), děláme letadýlko, cvičíme spolu sklapovačky (leží mi na břiše), tancuju mu s chrastítky v rytmu hardrockových skladeb a podobný hovadiny. Jo a taky plně kojím. Prostě ty kila letí dolů, a přitom žeru naprosto brutálně (bochník chleba mám na 2-3 dny) 😀 . To jsem zvědavá, jak budu vypadat, až přestanu kojit a Edíka začnou zajímat hračky víc než potrhlá matka 😉 .

alcatko.j
5. lis 2007

Holky, tak jsem tu zas a tentokrat nasrana, jsem se vcera vazila u nasich a misto dolu, to jde nahoru 😅 O dve kila, ja se pomatnu, asi maji debilni vahu 😕 😀 😀 😀

kalo
5. lis 2007

alcatko.j: a kojíš ještě? Já mám strach, že až přestanu kojit, že to půjde nahoru.
Zatím je to teď teda neuvěřitelné období...vždycky jsem se musela aspoň trochu hlídat, ale teď, jak kojím, žeru jak protržená a váha stojí na jednom místě...to kojení všechno spaluje... 😲

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru