Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

suki
9. pro 2007

Ahoj holky, což o to já už jsem stejná jako před těhotenstvím, ale ta celulitida a ty strie na prsou a na stehnech, těch se asi nezbavím, radši bych ty kila měla a ztrácela je postupně pomaleji, než mít ty strie ☹ ☹ ☹ Co s tím, nevím 😖 ☹

slunicko1999
10. pro 2007

Moruso, já jsem přibrala 12 kilo s tím, že jsem měla těh. cukrovku, takže jinak by to asi bylo víc, kdybych se nehlídala 🙂, a po porodu, když jsem opouštěla porodnici jsem měla váhu jako před otěhotněním, takže 70 kg. Nechala jsem to všechno v porodnici, tedy vlastně ne 😎, skoro 4 kila jsem si nesla domů v podobě malého Kubíčka 😵 😵 😵 .

morusa
autor
10. pro 2007

Tak jsem se ted viděla na pár fotkách z víkendu a jelikož se mi udělalo z toho blivno, tak dneska najíždím na jídlo po třech hodinách malé porce a uvidíme,uvidíme.

pecule
10. pro 2007

určitě dám vědět jestli mi to půjde dolů,ju?pa pa 😉

miminak
10. pro 2007

Zdar ženy Blaženy blaženýýýýýýýýýýý 😵

Smoulinda - tak to je pěkně nevychovaná káča 😅 asi bych jí šlápla do úsměvu 🙄

Moruško, pošli nějaké photo ... sím sím a neboj, bude líp 😉 Včera jsme řádily na skypu a ty nikde ☹

Hmmm, zítra vážení .. tak ráno čus 😕

morusa
autor
10. pro 2007

Mimi: já klído pošlu,ale tam nejsem vidět celá, ty hrůzný jsem viděla právě u známejch a ty u sebe nemám, takže tak...

sokolka
11. pro 2007

Dobré ranko

konečně změna. Mám -0,4 kg. Huráááá 😀 😀 No ono to o vánocích půjde zase nahoru tak se moc radovat nebudu.

Mimi tak vy řádíte na skypu a na mě si nikdo ani nevzpomene. Týjo to je v pytli 😕

morusa
autor
11. pro 2007

Ahojte,

jsem na tom stejně jako Sokol, mínus 0,4kg, tak doufejme, že se to udrží.

sokolka
11. pro 2007

Morus hubnutí zdar 😀 😀 😀

morusa
autor
11. pro 2007

Nazdar 😀

margotka
11. pro 2007

Bojuju taky!!!Po měsíční dietě jsem 2kg dole,ale absolutně mě to neuspokojilo,protože jiná známá shodila 11kg a druhá 6.Žeru vše nízkotučný,šlapu na rotopedu 8-10km denně a NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nemíním se smířit s tím,že po třicítce to blbě spaluje,pak vidím ty matky,co mají novorozence v kočárku,lítají po krámech,nakupujou si hadry velikosti XS a vypadají jak anorektičky a já jim závidím. 😔

morusa
autor
11. pro 2007

Margot: Taky takový maminky potkávám, podle mě ty ale předtím měly XXS jinak to nevidím 😀 A jinak nízkotučný věci jsou naprd, akorát tě nutí toho sníst víc. 😉

margotka
11. pro 2007

Je fakt,že nízkotučný věci jsou hladový,ale mě se tak podařilo shodit před těhotenstvím a teď to nejde ani s pomocí Cortisilu... ☹

morusa
autor
11. pro 2007

A cortisil jsou nějaký tabletky?

margotka
11. pro 2007

jo jo jsou to tablety,který se užívají 2x denně(ráno a v poledne)Už nekojím,tak jsem do toho šla 😒

kaelan
11. pro 2007

nazdar kočky 😝

tak já mám -0,6kg HURÁ asi milionkrát 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
konečně a to jsem myslela že tam bude + protože jsem včera sežrala skoro půl čokolády 😠 jo chuť je sviňa 😝

Sokol ,Morus gratulace veliká jako celá Afrika 😀 😀 😀 jen tak dál 😝

sokolka
11. pro 2007

Kael zdravim kde pořád vězíš? Dlouho jsi se neukázala na dubnovkách. Jsem si říkala, co je s tebou. 😅

kaelan
11. pro 2007

čus Sokol nějak nestíhám 😀

kaelan
11. pro 2007

možná zítra se tam konečně ukážu 😝

holky jsou zase nějaký nechcípaný hlavně Ela ta má teplotu a nechodí do školky tak mám zase doma o jednu starost víc 😀 😀 😀

Anetka má pořád sopel a odsáváme jak drak 😝

Jo hezká fotka konečně tě vidím s rozpuštěnejma vlasama 😀 😀 😀
máš to pořád v culíku ☹ a takhle ti to sluší víc 😀 😝 😉

sokolka
11. pro 2007

Díky. Kubík na mě taky koukal jak na blázna co to mám na hlavě. Jenže tím že on mi pořád tahá za vlasy a hlavně mi pořád hrozně padaj tak to mám stáhnutý a mám pokoj. Jinak holkám přeji brzké uzdravení a tobě pevné nervy 😉

miminak
11. pro 2007

Ahoj holky,
hlásím -0,9 kg 😉 kdyby to tak šlo pořád 😀 😀
Gratuluji Kaelan, Morušce a Sokolce 😵

sokolka
12. pro 2007

gratulace kael i mimi. Hele mimi není ti to blbí takhle hodně hubnout? 😝 😀

anddy
12. pro 2007

Nazdar baby 😀 velika gratulace k minusum. U me zadna zmena 😝 blbne nam vaha musim vymenit baterky. 😉 Jinak pristi tyden napisu naposledy pak letime do CR a tam nebude time 😵 no a po novem roce to bude peknej plusicek 😀 tak papa

petula...
12. pro 2007

Ahoj holky, jsem skoro 7 neděl po porodu. V těhu jsem nabrala 24 kg a 7 ještě před tím než jsem otěhotněla 😠 😠 😠 😠, v porodnici jsem nechala 11 a teď se to vůbec nehýbe. Plně kojím a snažím se jíst tak nějak normálně. Chci se vás zeptat, kdy se vám ta váha začla hýbat? Myslím směrem dolů 😉.

natalien
12. pro 2007

Achoooj hubňulky, tak u mě též žádná změna, váha stojí, jen mi ubývají centimetry!!!!! Hurááá a prej je to i vidět, konečněěěě!!!!!!!!!!!!!!!!

sokolka
13. pro 2007

nat gratuluju 😀

petula mě se to hýbalo od začátku, ale každý to má jinak a když ještě kojíš tak nemá cenu to řešit. Vydrž ono se to hejbne 😉

morusa
autor
13. pro 2007

Natalien: ty centimetry závidím.Já se včera taky potěšila, dopla jsem svoje džíny,sice to ještě není na to vyrazit v nich ven,ale pokrok tam je a přitom kila dolů nijak nejdou, tak nevím, čím to je.

Petula: Já hubla nejvíc v šestinedělí, to ta váha šla dolů docela dost ještě,pak se to stoplo a znovu trošku po pěti měsících, ted se snažím jíst každé tři hodky, tak uvidíme, jaký to bude mít efekt, taky mi pořád zbývá dost kil ke shození. 😉

anddy
13. pro 2007

morus vse nej k dnesnimu svatku 😵
natalien super velika gratulace 😅
petula vydrz ono se to nekdy hejbne 😀 me se to zacalo hybat dolu az ted 😝

morusa
autor
13. pro 2007

anddy:Děkuju 😵 😵

sokolka
15. pro 2007

Tady je taky mrtvolno. Holky, že vy všechny pečete? 😕 Myslete na linii..... 😀 😀 JInak já teda taky pekla, ale jsem z toho tak načuchaná, že i když jsem měla hlad, tak mě přešel 😀 takže nějakou výhodu to taky má. 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru