Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

bertik
26. srp 2007

Miminak
😀 😀 😀 , si mě pobavila. Hele to dělaj ty černý kraťasy...ne ale já jsem malá a drobná. Před porodem jsem měla něco přes 50 kg, no a teď čumím na to jak puk a mám 60 kg 😲 . Co mi ale vadí fakt nejvíc, je ten hroooooznej špek na břiše ( ale je pravda, že já měla v těhu hrozně velkej bruch ) a to, že se fakt už nevejdu do svýho starýho oblečení a manžel nemá pochopení, že si nutně, ale nutně musím doplnit šatník 😵 😀
P.S. taky jsem ti očíhla album - no Zuzanka je boží, moooc hezká

morusa
autor
26. srp 2007

Miminak: já bych se asi na to vybodla, si aspon budeš moct dát nějakej ten drink 😀 No neboj, přestaneš kojit a půjde dolů kilo týdně,já tomu věřím, věř taky, nic jiného nám nezbejvá. 😕

miminak
26. srp 2007

PAP - so good night 😎

Moruša - asi to tak udělám, stejně když ji k ránu nakojím, musím za hoďku vstát a udělat flašu, páč ji to nestačí a ode mě už dál nechce .. 😕 No na ten drink se těším strašně .. si dám 2 pivka a padnu pod stůl .. 😝 😀 😝

Bertík - díky za pochvalu, je to moje kočenka milovaná 😵 A jinak kraťasama to není .. sem viděla ty tyčky co z nich čouhají .. 😀 😀

morusa
autor
19. zář 2007

miminak: Postrádám hlášení, jak jsi na tom s kilčama a váhou? 😀 Mně se asi trošku dává dohromady břicho díky tomu cvičení, ale pořád to není jako dřív a kila mám teda pořád stejně. Jak jsi na tom s kojením? ještě kojíš nebo už jste na UM?

anddy
19. zář 2007

Ahoj morusa, me se taky kila nehybou, ale rekla bych ze trosku hubnu, vidim to na obleceni, ale fakt jen trosku. Pribrala jsem hrozne moc stehna a ty se asi shazuji blbe co? Ja kojim, tak doufam, ze taky budu ten pripad co hubne az prestane s kojenim. Nebo se fakt zblaznim. Jo a doma cvicit nemuzu, pze mame ted tak malej byt, ze si proste nemam kam lehnout s natazenyma nohama, nastesti se asi budeme stehovat do vetsiho, no uvidim jestli se dokopu. Jinak jsem ti pisla do IP, jestli bys mi poslala tu Margitovu dietu. 😀

sonije
19. zář 2007

Jé to je vděčný téma🙂. Já jsem nabrala 18 kg, po porodu mi zbylo 8 kg a teď 2 měsíce po porodu se mě drží už jen 5 a půl. Na cvičení nějak není čas, teda spíš u nás je veškerý jen večer v době kdy koupu, takže se nikam nedostanu. Držím se zásady nežrat🙂. Nekojím od desátého dne a večer po té šesté když mám hlad, si dám tak maximálně jogurt nebo nějaké ovoce nebo zeleninu.. A musela jsem omezit moje milované sladké.. Takže čokoládu na stres ano, ale jen 2 kostičky🙂

natalien
19. zář 2007

No tak já jsem vyloženě učebnicový exemplář, já před těhu měla váhu okolo 48 až 52kg. Když jsem otěhotněla, tak jsem do těhu průkazky nahlásila váhu 54kg, dala jsem si trochu rezervu 😵 a nakonec mi to vůbec nepomoholo. Přibrala jsem 32Kg!!! Teď 3měsíce po porodu mám polovinu dole, ale vypadám pořád jako v 5. měsíci 😉 Prostě se mi váha zastavila, je fakt, že si dám na co mám chut a neomezuju se, páč kojím, jen na noc dokrmuji. Pevně věřím, že to snad do roka shodím, taky mi není nic z mé loňské kolekce a tak nakupuji a nikdo nemá pochopení 🙂 Mám o 3čísla větší konf. velikost, tak je to zajímavý 😀 A hlavu si z toho už nedělám, jsem ráda, že mám krásnou zdravou holčičku 😉

morusa
autor
19. zář 2007

32kg je teda nářez, a šlo to nahoru samo nebo myslíš ,že jsi třeba víc baštila? Mně to šlo nahoru samo...co jsem tak vysledovala v okolí, tak většinou takhle hodně přiberou spíš štíhlejší holky, jakmile je ženská baculka, tak je v pohodě, asi je to tím, že to tělo má z čeho čerpat.Jinak já mám oblečení o dvě velikosti větší, taky hrůza 😠 Nový nakupuju jen minimálně, koupila jsem si pouze džíny a jedny capráče, tot vše, kdybych nakupovala víc, tak to beru jako jakýsi smíření se s postavou a to ani náhodou, prostě to musí do příštího léta jít dolů.

natalien
19. zář 2007

Morusko, já jedla za tři, i za manžela. Jo já jsem byla před těhu hodně hubená, když jsem se poptávala v půjčovně na svat. šaty, tak mi paní odmítla je upravit a navrhovala mi z dětskýho odd. 😀 No tak to néééé, jsem si je raději koupila a teď mi leží ve skříni. Jo, šlo to nahoru tak rychle, že co týden to kg, a to jsem rodila 37tt. Snažila jsem se jíst zdravě, ale nešlo to ☹ Prostě jsem se vyžrala. Nejhorší je, že mám pupík a stehna. Zadek podle manžela je už prý ok 😀 Taky jsem si koupila jen džíny, svetřík a šaty který nosím přes kalhoty. Asi budu muset začít trochu cvičit 🙄

morusa
autor
19. zář 2007

Ted jsem koukala na tvé album a přijdeš mi tak akorát, štíhlounká, co máš ted za velikost?

natalien
19. zář 2007

To jen klamu 😵 Né, normálně jsem si kupovala džíny (asi je to 14dní) vel. 42 a svetr, ten co mám v albu se šátkem je M. Jsem fakt taková tučnější 😵 Předtím jsem měla velikost XS max S. Hodila bych ti fotku do alba, jak jsem vypadala předtím.

morusa
autor
19. zář 2007

No tak klidně hod, to jsi fakt bejvala hubendíra. Já mám normální velikost 38-40, ted mám 42-44,takže jsme na tom podobně.

natalien
19. zář 2007

A kolik měříš? Já mám asi tak 165 a ted mi váha stojí na 70,5kg. Fotku hodím k Nell do alba jak má kamarády, pak ji zas smažu, jo?

morusa
autor
19. zář 2007

Tak snad to najdu... Já mám 180cm.

natalien
19. zář 2007

A už je tam, snad se nelekneš. Je to z loňskýho léta.

morusa
autor
19. zář 2007

Tak jsem na to koukla a sluší ti to jak předtím, tak ted, nemůžu si pomoct, fakt nevypadáš,že máš vel 42 😉

anddy
19. zář 2007

natalien, zdovolenim jsem se taky koukla 😀 , vypadalas jako ja,ja mela 54 kg, pak jsem pribrala na 60kg, a otehotnela. Do porodnice jsem sla s 85kg a ted mam 70kg. Uz jsem si dala na lednicku fotku v plavkach z lonska 😀
Ja jsem totiz hrozne na sladky, ja jak denne nemam neco sladkeho, tak jsem nervni ☹ . A taky mam stehna jako pra.... 😠

natalien
19. zář 2007

Děkuju, to potěší 🙂 Ty máš výhodu ve výšce, to se ty kilíčka tak nějak rozloží... 😵 Podle fota v pasu nevypadáš, že bys měla nějaký kila navíc 😉

morusa
autor
19. zář 2007

Tak já narychlo založím album a ukážu se ti taky před a po...Neobleču pořád nic ze svého šatníku. 😒

natalien
19. zář 2007

Tak jo 🙂

miminak
19. zář 2007

Ahoj Morušo 😵

miminak
19. zář 2007

Tak se poslušně hlásím .. dlouho tu byl klid a nikde nikdo, už jsem Ti chtěla psát IP 😕

anddy
19. zář 2007

holky taky mam new fotecky 😝

morusa
autor
19. zář 2007

Tak je to tam. Miminak: Nazdááár, tak jak to jde? Zrovna si tu ukazujeme špeky. 😀

miminak
19. zář 2007

Jo jinak Natalien taky ahoj, jako 32 kg je nářez, ale koukala jsem na foto a vypadáš opravdu v pohodě 😉

natalien
19. zář 2007

Morusko, vždyď ty žádný nemáš!!! Ti to slušííí, moooc 😉 No před těhu jsi byla hodně hubenour na svoji výšku, ale ted ti to fakt sekne, fakt moooc 🙂

morusa
autor
19. zář 2007

Natalien: jo, na mojí výšce se to rozloží, ale ona ta fotka trošku zkresluje ,mám velkou prdééééél, opravdu a velikost 44 je prostě strááášná,ale děkuji.

anddy
19. zář 2007

ty vogo morus, ja mit takovou figuru jako ty, tak tohle tema zrusim 😎

natalien
19. zář 2007

Maminak 😉 děkuju, já jsem ráda, že mám krásný a zdravý mimi a nějaký ty kila, no s..e mě to, jsem na sebe naštvaná, ale věřím, že to půjde dolů do příštího léta, abych mohla do plavek 😵

natalien
19. zář 2007

Andy, pravda, pravda 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru