Křečové žíly. Může se s nimi rodit přirozeně?

mazlicka
5. čer 2009

Ahoj holky, je pravda, že když má holka před tím než otěhotní a pak hlavně v těhotenství větší křečové žíly, že nemůže rodit přirozeně?? Někde sem o tom slyšela a četla a zajímalo by mě, co je na tom pravdy...

mazlicka
autor
5. čer 2009

no to ja znam zanet mocaku...to je hrozny... sestra od pritele taky dlouho nemohla otehotnet a ted konecne ceka holcicku, je na rizikovym a ma se narodit na prelomu zari a rijna, tak doufam ze po tom vsem co si prozila, vsechno dobre dopadne....byla prave na umelym oplodneni, rekli ji, ze ceka dvojcatka, pak ji asi o 3 tydny pozdeji rekli, ze ceka nakonec jeste o jedno vic, ze se to jedno vajicko nejak rozpulilo...tak totalni sok...jenze ona ma problemy s jatrama a 3 deti by proste nezvladla a navic ty dve meli velkou sanci, ze by byly nemocny...tak ji ty dve vzali a ted ceka nakonec jen jedno...no hruza..tak snad uz ma vsechno spatny vybrany a ted uz bude v poradku i ta mala co ceka...

wacinka
5. čer 2009

teda taky si chuděra prožila svoje, je to zvláštní jaké jsou různé lidské osudy.
Taky si říkám, že snad to špatné jsme si už vybrali a mohlo by být vše v pořádku

mazlicka
autor
5. čer 2009

snad jo, musis v to verit a doufat 🙂

ja ted musim uz mizet, tak se mej moc hezky a at se vam dari, treba si zase nekdy pisneme 🙂 papa 🙂

wacinka
5. čer 2009

taky se měj pěkně paa 😉

heliik
11. čer 2009

Ahoj holky, tak to já otěhotněla po pravdě ani nevím jak, měla jsém to přes antikoncepci..
Ale jak to tady čtu, tak vám moc fandím ať jsou vaše mimča v pořádku... To je to nejdůležitější..
Já mám každým dnem rodit, a celé těhu jsem snášela fakt dobře, akorád mě trápily šílený bolesti zubů a chřipky, jinak jsme měli vše O.K...
O to víc se bojím, abych neměla komplikovanej porod, když do teď bylo vše O.k... Snad ne... Uvidíme..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru