Levnější vitamíny pro těhotné, poraďte

bartovaandrea
30. črc 2016

Ahoj 🙂 u prvni dcery jsem brala femibion a chytre miminko, ale oboje mi ted prijde ze dost zdrazilo, muzete mi prosim poradit levnejsi vitaminy, se kterymi mate dobre zkusenosti 🙂 ,krom obycejne listovky 🙂 diky moc

aiva01
30. črc 2016

Ahoj. Prave proto, ze Femibion 2 stoji u nas 539,- jsem se ptala mudr.jestli mohu tablety brat ob den( i proto, ze jsem cetla, ze se pak rodi velke dite). A ona mi rekla, ze Fem.je dulezity jen v 1.trim.takze jsem ho dobrala a kupuju si mlady( zeleny) jecmen-prasek a chlorelu-tablety od kamaradky. Je to docela drahy. Dohromady to vyjde na 2500,- , mas to na min. 3 mesice. Chlorelu si kupovat nemusis, stacil by jecmen, ten stoji pulku, ale dostanes ho i levneji. Ale je to prirodni a zadnou chemii bych se neladovala. Mam z to dobry pocit ze delam pro dite to nej.

gujduska
30. črc 2016

Já beru jen Superfolin-Chytré miminko,zatím 1,do 12tt,pak se poradím s Mudr.

bajjunka
30. črc 2016

Já mám gs mamavit. 100tablet mě stálo 500kč, ale nedělají mi dobře. Je mi z nich dost zle od žaludku, dost na zvracení. Co jsem četla diskuze, tak hodně maminek mělo s těmito vitamíny stejný problém. Teď mi na poličce stojí vetší půlka, tak jen upozorňuju😉

gujduska
30. črc 2016

@bajjunka Ty jo a já je tolik chtěla sehnat a nemohla jsem,tak když to tak vidím,možná i tím lépe.Tak prodej a nakup jiné 😉

salenas
30. črc 2016

superfolin seženeš za 176 kč 30 tablet, to není tak hrozné, listovka je tam již štěpěná, beru ho jako přípravu a k tomu inositol

salenas
30. črc 2016

@aiva01 femibion 2 mají ted v akci, 60 tablet 390 kč, což taky jde, ne ?

gujduska
30. črc 2016

@salenas Ty jo v jaké lékárně ho mají za 179kč?Já koupila nejlevněj za 229kč

bajjunka
30. črc 2016

@gujduska chystám se na to, ale ještě nebyl čas se k tomu dostat 😀 četla jsem o nich dost diskuzí, i kamarádky mi přímo říkaly že ne-e.... Raději bych si zjistila nějaké jiné. Nevím, co to do nich dávají....

salenas
30. črc 2016

@gujduska lidovalekarna, lekarna pohoda,,aaaleky, lekarnasokolska atd atd...stačí jen kouknout, odkud jsou, kde mají svozová města a podle toho se řídím, nechávám si to posílat přes zásilkovnu a ta má většinou 39 kč poštovný

aiva01
30. črc 2016

@salenas- nejen pro tebe 😀 je to rozhodne lepsi cena. Na druhou stranu platis ve femibionu 2 i i listovku, kterou si koupim na mesic za 40 Kc. Takze platim vlastne jen ten folat. A co jsem mela moznost cist na diskuzich tak holky meli decka pres 4 kilka. Ja budu rada kdyz mnou proleze 3 kg prcek. Ale jinak nikomu muj nazor nenutim.

bajjunka
30. črc 2016

@aiva01 taky jsem dost četla, že mimča jsou po vitamínech větší, i že někteří doktoři jsou proti nim. Snažím se spíš zdravě jíst, dodržovat ryby, luštěniny, ovoce,..... A zatím vše v pořádku.

aiva01
30. črc 2016

@bajjunka souhlas!

bartovaandrea
autor
30. črc 2016

@bajjunka prave bych nerekla vetsi, dcera se narodila 40+5 a mela nadheeny miry 3540g a 51cm 🙂 a cely tehu jsem byla na femibionu nebo chytrym miminku. Treba ted mame zeleninu ze zahrady tak vitaminy neresim, ale az budeme zase konzumovat tu z obchodu tak to urcite podporim nejakyma vitaminama 🙂

evazchleva
30. črc 2016

@bartovaandrea Me rekla dr., ze bohate staci listovka 😉.

micaella23
30. črc 2016

Nic, vsechno se da vyhledat v jidle.

sedlakovasary
30. črc 2016

@salenas nevíte kde ho mají v akci ??? 🙂

salenas
30. črc 2016

@evazchleva ano, listovka stačí, pokud ji tvé tělo umí rozštěpit, pokud ne, tak jde tělem ven nevyužitá, proto se to řeší femibionem, chytrým miminkem atd

bbubble
30. zář 2016

ja som si kupila v DM drogerii vitaminy A-Z Mama, maju +- rovnake zlozenie ako Femibion a stali ma tusim 62 korun.. inak este uzivam cinsku bylinnu zmes Rust hory Tchaj (kod 056).

snezenka123
2. říj 2016

T a k se přidávám. U prvního tehu jsem brala spektrum. Gs mamavit..u druhého taky tak. Ale u třetího jsem po gs mamavit zvracela a bylo mi po nich spatne. ..tak jsem přešla na ty z DM drogerie. Jsou super. Beru je i ted při kojení. Hlavne stoji kolem 60- 70 Kč😉

franerka
3. říj 2016

já mám chytré miminko, ale určitě neberu každý den páč zapomínám...snažím se jíst pestře...a budu zobat max do týdne..pak už ne..dle mě je to pak zbytečné, vše důležité je ve stravě

suzanna123
3. říj 2016

v prvním těhotenství Femibion, ale už tenkrát jsem si říkala, jestli to není zbytečné (a zbytečně drahé), u druhého A-Z Mama z DM a rybí tuk z DM. Obojí jsem začala brát už když jsem kojila první

gujduska
3. říj 2016

Já teď dostala Femosun, znáte nebo měla jste některá zkušenost? Našla jsem to všude jen rumunsky :D Mám 100tbl a nevím co s tím, jestli se do toho ještě pustit, když zobu od plánování Superfolin - Chytré miminko 🙂

demetritis
3. říj 2016

Nejlevneji vychazi gravital

iva27
3. říj 2016

Ja beru Gravital.60tbl cca za 250,- zacala jsem brat vitaminy asi 1/2roku pred otehotnenim a porad jim pravidelne.Vetsi mimi mit nebudeme.Pestrou stravu mam taky,ale nedostanu do sebe uplne vsechno,tak treba ty vitaminy budou k necemu😉

sunny1sis
6. říj 2016

Za mna tiez z dm A-Z mama vitaminy + omega 3 rybi tuk, co je vlastne DHA. Takze mam zasobu na 2mes do 200kc. Je to presne to iste ako GS mamavit s DHA, ktore som brala pri prvom tehu za 500kc na mesiac. Drka mi na kontrole povedala, ze tie z dm su dobre, sama si kupuje stade vitaminy.

rada_87
6. říj 2016

Ja jsem jedla listovku a rakytnik,v druhem trimestru jsem pripojila Dologran na horcik a vapnik a obcas si dala Vincentku na jod. Mela jsem koupeny GS mamavit, spatne mi po nem nebylo,ale jedla jsem ho tak jednou tydne,kdyz jsem mela pocit malo pestre stravy...

kecafon
17. črc 2017

Ahoj,přidám svou zkušenost,já byla velmi spokojená s vitamínama Ogestan.Balíček vyjde na měsíc a stojí okolo 400,-ale po netu vyjde levněji,než v lékárně,také jsem využívala slevových akcí.👍

gujduska
17. črc 2017

Já už při plánování děťátka brala Chytrď miminko (Superfolin) a věřím,že i díky němu máme Nellinku,nebo jsme se snažili 1,5roku a nic a po vitamínech lup lup a bylo to 😀
Jinak nabízím vitamínky Femosun,kdo by měl zájem.U nás k dostání nejsou.Pouze se od nás vyváží ven.

monasek84
17. črc 2017

U obou jsem na doporuceni gyn brala Gravital, pulrocni baleni za 350kc

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru