Maminky jaký byl váš druhý porod?

leonka24
4. srp 2011

v prosinci čekám druhé miminko, tak jsem zvědavá jestli to bude rychlovka jak u první dcerky nebo si to moje druhá holčina "vybere" 😅

ssaara
4. srp 2011

delší a bolestivější 😠 ale už je vše zapomenuto 😉

nanda26
4. srp 2011

první dítě rychle, druhé ještě rychleji, ale bolelo to asi ještě o fous víc... na druhou stranu psychicky to bylo napodruhý daleko lepší. Držím palce 😉

dagina
5. srp 2011

Po prvním, skoro hororovém porodu se mé druhé dítě raději neotočilo hlavičkou dolů, takže jsem se dohodla na císaři a procházka růžových sadem 🙂 .

mudr.
6. srp 2011

ahojky, prvni porod jsem mela dlouhy, ale dal se snyst a druhy jsem mela rychly, ale silene bolestivy. tak asi tak 😉

zabula
30. srp 2011

ahojky,první 17hodin,a druhý dva dny,pač mi praskla plod.voda a nešlo to,a až to šlo tak na kleště,pač na naposlední chvíli zjistili že je otočený a ještě má omotanou pupeční snuru,tak si říkám že po tom všem o třetí musí být hned 😎

smoulinka.ciko
16. únor 2012

No první porod od prvních bolestí cca 2 hodiny, druhý od prvních bolestí cca 28 hodin. Takže druhý dlouhý protože jsem se neotvírala, nakonec se to zvrtlo a byl stoho překotný porod 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru