Máte někdo zkušenost s porodem do vody?

terezp
29. pro 2012

🙂

terezp
autor
29. pro 2012

Uvažuji zkusit něco nového,ale nechci moc riskovat.Máte někdo zkušenost?Je to lepší?

lrg
30. pro 2012

Taky jsem nad tím uvažovala, určitě je to přijemné, ale četla jsem, že docela dost negativ, tak jsem od toho upustila.

jaajaa
30. pro 2012

ahoj, ja jsem do vody rodila pred pul rokem. Muzes si precist muj clanek. 😉

lrg
30. pro 2012

@jaajaa Moc pěkný článek, musel to být opravdu zážitek. Ale v naší krajině bych se do těchto alternativ nepouštěla. I s tím porodem do vody jsem četla, že i když už to některé porodnice nabízí, stejně většina personálu s tím nemá tak bohaté zkušenosti, aby to bylo naprosto bezpečné.
A druhá věc, prý je docela nebezpečné, když se uvolní při tlačení stolice a dostane se vlastně lehce do......dovnitř 🙂
Ale co se týče porodu a těhotenství mám pocit, že všude píšou něco jiného, takže někdy nevím, čemu věřit 🙂

veruska007
30. pro 2012

Co vím, tak všude po první době porodní maminku z vody vyženou 😉. A uprřímně řečeno, představa, jak pak třeba natržená vylézám z vany a škrábu se na kozu, aby mě dr. zašil... to asi taky není nic moc.

jaajaa
30. pro 2012

@lrg no asi opravdu zalezi, jak to kde funguje. Ja jsem z vody vylezla na porod placenty a nasledne vysetreni. Nemela jsem s tim teda vubec zadny problem. Ale tohle je doopravdy strasne moc individualni a asi i zalezi na okoli, co jsou schopni udelat. 😉

nelisb
26. říj 2015

@jaajaa mohu se zeptat kde ten clanek najdu, zatim se tu moc nevyznam

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru