Měly jste strach z porodu? Poznám, že rodím?

bambulik
28. lis 2007

Máte strach, měly jste ho? Mě čekají 2 měsíce do termínu, někdy se bojím co mě čeká a někdy si říkám že to třeba zmáknu hravě...
nejhorší je ten pocit že nevím do čeho jdu, ale jak si říkám zvládla to každá musím taky a snad nebudou komplikace a budu na to vzpomínat dobře...
jen mě někdy přepadaj myšlenky tipu jestli to poznám že rodím, zase nechci tam jezdit desetkrát, ale aby taky nebylo pozdě, jak známou rodily před barákem v sanitce..
ale to asi prožila každá z nás a ty co to máte za sebou se asi usmívate co? 😀 😀 😔 😝

sylvar
15. pro 2007

já viděla asi v 8. třídě, ajk vypadá porod a řekla jsem si, že nikdy tohle nechci.Nakonec se námtenhle rok narodila v květnu krásná holčička a ty bolesti se dají přežít, takže se nebojte holky, co vás ten porod čeká.Je to trochu jako maturita, taky máte strach a nakonec to dopadne dobře a bez větších potíží 😅
Přeju sílu a hlavně, poslouchat doktory a PA!

monaberuska1
15. pro 2007

aallii🙂
ahojík, tak na ozvách dobrý:_)doktorka říkala že jsem otevřená na 1 a půl a že hlavička doléhá, ale že mi to v pondělí nebudou vyvolávat, že porod vyvolávají 7 dní po termínu to znamená že by mi to vyvolali 20.12.:-(ale co.ale říkala že si myslí že to přijde samo, tak jsem zvědavá dneska i poprvé ze mě vyšla ta hlenová zátka i skrví, už jde ze mě jako 2 týdny ale samotná🙂tak třeba se začíná už konečně něco dít🙂a co ty??jak se cítíš??
jo a ahojky holky všechny🙂

aponchie
15. pro 2007

monaberuska:podle me jsi nachystana kazdou hodinou muzes rodit 😉

aponchie
15. pro 2007

bud rada aspon budes doma na vanoce s miminkem.vsadim boty ze do pondelka mas mimco 😀

monaberuska1
16. pro 2007

aponchie🙂
ahojky jéé kéž by🙂tak strašně bych chtěla aby to bylo dřív než to vyvolání:_)no dneska budu zas péct a balit dárky, tak snad něco bude🙂 😀 🙂 😵

aponchie
16. pro 2007

a co sex? 😀

monaberuska1
16. pro 2007

aponchie🙂
to jsme zkoušeli, sexovali jsme vytírala jsem po čtyřech dělali jsme velké nákupy Vánoční a nic, prostě jsem jí v bříšku tak rozmazlila, že se jí tam líbí🙂 😀

aponchie
16. pro 2007

no a co ta hlenova zatka uz odesla vsecka nebo porad tece?ja to mela rano a hned mi bylo zle od zaludku dopoledne me bolelo bricho jako na menzes a vecer byla mala venku a to sem si noc predtim jak rikala dr.dala vinko cervene,koupel teplou a sex nicmene me predtim jeste vysetrila coz ma prej na to vliv a rozjelo se to o10dni driv

uzlik23
16. pro 2007

já měla z porodu hrozný strach a taky to teda hrozný bylo, ale u mě spíše ten porod, já prostě neuměla tlačit, takže jsem jim tam při tom několikrát omdlela. když to pak skončilo byla jsem vyřízená, hrůůůza, ale te´d už se na to tak hrozně nedívám. vážně zapomeneš. ale i dkyž bych chtěla druhé mimi, kvůli tomu porodu se mi to doho nějak nechce, protože právě už víš do čeho deš. snad to bude jiné, lepší, rychlé. tak držím všem brzy maminkám palce a´t to proběhne hladce.

martinataylor
16. pro 2007

Ahojky monaberusko1..prý si holky dávají na čas....já taky si přeji at je to dřív at jsemna vánoce doma,ale to se asi nestane..hlavně at jsme obě zdravé...

monaberuska1
16. pro 2007

aponchie🙂
furt nějak tak po částech odchází, zítra jedu do porodky na ultrazvuk a na vyšetření, tak uvidíme🙂jo kámoška taky byl prý velký úklid pak si dala vínko následoval sex a pak jela🙂jenže já už vyzkoušela snad všecko anic☹

martinataylor🙂
ahojky, jojo asi se tam parádí🙂no už by ale mohla se rozhodnout že třeba dneska..🙂koukám 25.12.máš termín🙂tak uvidíte, můžeš klidně jed dneska🙂nikdy nevíš🙂ale jo jak říkáš když neporodíme sami tak 20.12.nám to vyvolaj a když holt Vánoce letos nestihnem tak budou příští rok🙂a hlavně aby jsme byli zdraví🙂obě🙂

uzlik23🙂
prý druhý porod je lepší🙂tak uvidíš, ono zas asi za toho drobečka to stojí ta bolest ne????

sisstin
16. pro 2007

holky, já se bála jako prase...fakt strašně 😕 představovala jsem si ty největší hrůzy..a pak realita byla v poho 😉

aponchie
16. pro 2007

no ja si nechala dat epi a byla sem v pohode 😀

aallii
16. pro 2007

Ahojky holky,
Monoberuško,
tak já se cátím dnes v naprosté pohodě,jako kdybych vubec neměla pár dní do termínu.Zýtra jedu zas na kontrolu tak dám vědět.Kromě střídavě tvrdnoucího a meknoucího bříška je vše o.k,až tedy na ty nateklé nohy.Já už jsem si myslela že už rodíš a ty pořád píšeš.

Holky,já vím že už mám jeden porod za sebou a někomu mužu připadat jak totální trubka,ale jak vypadá nebo co to je ta hlenová zádka.Doktora se stydím zeptat.Díky.

sisstin
16. pro 2007

apon: já ji chtěla..a nedali mi ji 😝 😅

aponchie
16. pro 2007

a to jako proc??nechapu ja sem vedela ze ji chci uz davno takze sem jen na porodnim sale rekla chci epi a hned pribehl ARO lekar pichl a rekl ze za dalsi hodku a pul muzeme doplnit a sel pohodicka zadny stres 😀

sisstin
16. pro 2007

apon: já to hlásila už na příjmu 😅 nejdřív, že je prej furt brzo a pak už prej zas bylo pozdě 😅 😅 😅

monaberuska1
16. pro 2007

aallii🙂
ahojky, to pořád píšu🙂jo taky jsem se vůbec necítila ale snad už brzy🙂hlenová zátka vypadá přesně jako ten táhlej sopel má i přesně úplně tu stejnou barvu, a někdy ta zátka je i trochu oranžová, protože je v ní krev ale to jsem měla jen jednou🙂jinak teď ze mě jde v obrovským množství.tak dej pak vědět co DR.jo?zítra jdu taky do porodky na to velký vyšo🙂a na ultrazvuk🙂

aallii
16. pro 2007

Baf,jsem tu taky.

aallii
16. pro 2007

Mony,tak tohle ze mě včera taky vyšlo,o velikosti tak 5kč,a vypadalo to fakt jak nudle z nosu.Ha,ha tak jsem si myslela že mám výtok.

aponchie
17. pro 2007

nj clovek na tom musi trvat a ne jen zpusobne cekat co bude 😀

monaberuska1
17. pro 2007

aallii🙂
ahojky za chvilku jedu do tý porodky, mám nějakej strašnej strach, sakra☹no jasný jak nudle z nosu 😀 😀 ze mě to teď jde hodně, a jinka už to po kouskách malínkých ze mě jde asi tak 2 týdny🙂

aponchie
17. pro 2007

tak rekni at se poradne vysetri a uz si te tam nechaji aspon pujdes v patek domu 😀

aallii
17. pro 2007

Ahoj Monoberuško,
tak jsem tady,podle ozvycek se malému vubec nechce a ani to nevypadá že by se mu chtělo ven.Dnes mě hrozně prohráb že ještě ted mi to bolí. 😢 Na další kontrolu mám přijet v sobotu. 😵
Jediná dobrá věc se mi stala v čekárně,sedělo tam asi 6maminek já a ten muj.4ejkoli jsme docela dlouho,a on mi povídá,nemáš jelení luj.? Byla jsem zabraná do čtení Maminky časopisu a podala jsem bu Labello,po chvíly jsem mu něco říkala a podívala jsem se na něj,seděl tam s namalovanou hubou s leskem ružovým.Dostala jsem takovej záchvat smíchu že mi uplně tekly slzy a totálně jsem si rozmazala namalovaný oči.Takže jsme tam seděly dva,on s namalovanou hubou a já jak člen Edemsovy rodiny.No vesničaní hadr.A jak jsi dopadla ty?

moncicak77
18. pro 2007

MONOBERUSKO,tak jeste nerodis?Ja byla dnes na kontrole a pan doktor me rekl ze muzu kazdym dnem porodit,ze nalez se posunul kupredu,ale zadne priznaky fakt nepocituji,v noci me bolelo v podbrisku,spala jsem jen 2 hod.a stejne nic,tak ti nevim,stejne budu prenaset a narodi se to po novem roce ☹ to by me asi kleplo. AALLII,taky uz se urcite tesis az to bude venku vid?Nejak se tem miminkum ale nechce.

monaberuska1
18. pro 2007

Ahojky🙂

aallii.-)
jéé tak aspoń byla sranda🙂

aallii a moncicak77🙂
no dneska jsem tam byla teda a ve čtvrtek 20.12. v 7:00 mám nástup na vyvolávačku, to mi zavedou tu tabletku a budem čekat až se to rezjede🙂takže se zároveň bojím a taky těším že už to za chvilku bude:_)ale uvidíme jestli budem doma ńa Vánoce, vypadá to že ne☹no ale uvidíme třeba do čtvrtka porodím ještě sama🙂no holky ale co..tak bychom si to vynahradily na silvestra🙂 😀 a teda vy budete za chvilku rodit určitě taky🙂tak nechcete toho 20.12???že by jsme rodili trio🙂 😀

aallii
18. pro 2007

Ahojky Monoberuško,
já se z tebe asi poseru 😀 ,od včera pořád koukam ma koníka ,ty nikde a najednou seš tu zas,já myslela že si tě tam nechali a že už rodíš.Tedy ta
malá ale fakt musí být krásná když se tak parádí. 😅 😅 😅 Tak ve čtvrtek jo.Alespon víš že už tě déle trápit nebudou.Neboj to bude dobré,hlavně fakt napiš jaké to bylo.A do jaké rubriky napíšeš,kdybych náhodou taky rodila at vím kde to pak hledat?jinak ti přeji strašně moc štěstí a at tě to moc nebolí. 😵 😅 😀 🙂 Rodit tryo by bylo uplně skvěěllýý. 😀 😀 Ale u mě to fakt nevypadá.

Ahojky Moncicaku77,
Tovíš že se mooc těším,a hlavně všichni mě otravujou a volají,píší jestli už jsem na dva díly nebo pořád 2v1.Už mi to začíná ddeptat,mám toho už fakt dost moc dobře mi není,jsem opuchlá,nemohu se hýbat,vše je připravené a pořád nic,abych to nenosila ještě v lednu,piju malinik,sexuju,koupu se v horké vaně,každej den makam a chodim na procházky a nic tak já nevím kdy si ten prdola usmyslí jít ven. 😀 Ty máš taky termínek, to by bylo skvělý všechny rodit ve stejný den.Taky ti přeji moc štěstíčka. 😀 😅 😵 🙂

monaberuska1
18. pro 2007

aallii🙂
jojo napíšu sem🙂no škoda že dneska není čtvrtek a já bych ti teď mezi kontrakcema psala 😀 😀 to bych asi chtěla moc co 😀 😀 no už je to za chvilku🙂je to takový zvláštní vědět kdy to bude když to nepřijde ssamo ještě🙂třeba to nevypadá a může to být, hlavně ty piš taky kdyby jste jeli rodit ju???jojo ať mě to moc nebolí?? 😀 budu se snažit🙂 😀 tebe taky kdyby opravdu náhodou.-)máš to za pár 🙂

zanetka82
18. pro 2007

Ahoj Monaberuska1. No ja ti přeji at to maš už za sebou a maš u sebe ten malí uzliček. Ale moje kamaradka šla taky na vyvolaní,nastup měla ve středu a porodila v sobotu.tak když to bude nějaky čas trvat tak se nezlekni a těšse pa a přeji rychly porod.

monaberuska1
18. pro 2007

zanetka82🙂
taky jsem slyšela že to může trvat takhle dlouho☹ach jo☹no uvidíme, ale doufám že manžel tam snáma bude moct být??a vyčkávat až to vypukne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru