Miminko čekám každým dnem

blankapekajova
19. říj 2007

ahojte všichni.je tady někdo kdo by si semnou rád psal?čekám na miminko každám dnem a jsem z toho šíleně nervozní.tak bych si ráda s někým psala,kdo je taky v takové situaci. 😵

werminka
8. bře 2008

Kozim: ahojky, no tak to jo - takže prckovi se v bříšku líbí 🙂 to se dalo čekat! 🙂 Já očekávám zítra úplně ten stejný výsledek 😀
Jééé - tak Krista už mám miminko u sebe? 🙂 krásné.....
Catrin: dneska máš celý den na tancování 😅 tak do toho!
Holky jdu koupit něco k jídlu a něco uvařím ..... 🙂

catrin1
8. bře 2008

jeej gratulujem kriste...tak uz ma malu pri sebe..konecne.... 🙂
kozimura no aspon nieco...takze aj ty budes mat malu zachvilu u seba...
werminka asi tu ostaneme len mi dve...alebo len ja...som zvedava co povedia tebe zajtra...

kozimura
8. bře 2008

Tady holky hodily její fotečku: https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

catrin1
8. bře 2008

jeej ta je fakt krasna.. 🙂 aj ja uz chcem miminko pri sebe... ☹

kozimura
8. bře 2008

Catrin:to mi povídej.Už to chci mít taky za sebou.
No nic,jdu se na chvilku natáhnout a pak musím jít vařit.Zatím pa!

werminka
8. bře 2008

jéééé holky - jak vidím ty miminka 🙂 Kristýnka je super 🙂
TAk jsem se vrátila z obchodu a začnu vařit.... ať neumřeme hlady 🙂
Catrin: no, uvidíme, jak dlouho tu zůstanu já - zítra jdu taky na kontrolu a v to pondělí už mě asi taky přikurtujou do nemocnice a budu čekat tam 😒 no raději bych čekala doma, ale co se dá dělat......

werminka
8. bře 2008

Holky, je mi nějak špatně od žaludku a polívá mě horko..... je mi divně - jdu si lehnout nebo co....... pak se ozvu 😨

smiling
8. bře 2008

ahoojky...tak gratuluju ke Kristínce je krásňoučká 😅 ..přeju hodně štěstíčka a zdravíčka

werminka
8. bře 2008

Tak jsem zpátky, holky, už je to dobrý - asi tlak nebo co 😉 Jdu teď na procházku, ozvu se pak

jjaanca
8. bře 2008

Čau holky, tak mám pocit, že dneska jsem měla posly. Ale na předporodním kursu nám PA říkala, že jsou poslíčky krátké třeba necelou minutu a pak se do postupně prodlužuje, ale já mám pocit, že mě to bolí vždycky tak 10 minut. Jak to máte vy?

werminka
8. bře 2008

Ahojky JJAANCA: já mám posly úplně jiné 😒 Mě začne bolet břicho jako při MS - bolí tak půl hodiny - někdy hodinu - někdy dvě..... a pak to přestane 😖 Ptala jsem se na to taky PA v našem kurzu - a prý každý to má prostě jiné........ Ale to co popisuješ budou zřejmě také poslové. Prostě každá to máme jinak 😀 Tak přeji brzké miminko! 😵

jjaanca
8. bře 2008

Ach jo, najednou začínám mít strach. Všichni tady už chcete rodit, ale já si to pořád nějak nedovedu představit 😕

werminka
8. bře 2008

JJAANCA: to já mám taky strach 😉 , ale rodit už bych chtěla..... ono ty stavy přijdou i na tebe, neboj 😀 zvlášť po termínu 🙂 to už nebudeš chtít nic jiného než jen rodit !!!!! 😅 Zvládneme to, neboj. No a představit si to stejně neumím - to asi ani nejde - prostě až to na nás přijde, tak teprve nám to asi dojde 🙂

jjaanca
8. bře 2008

No a teď jsem si ještě přečetla jaký měla mobina porod v Motole (tam budu taky rodit) - docela mazec, jestli narazim na stejnou doktorku jako ona........ tak nevim ☹

werminka
8. bře 2008

před porodem je lepší takové věci nečíst 🙂))) Určitě to není jediná doktorka v Motole 🙂 Držím palečky, abys jí tam nepotkala!! 🙂
Vůbec nevím, kde jsou dneska holky? Catrin ani Kozimura se od 11h neozvaly - že by snad některá z nich rodila? 😉 nebo dokonce obě????? 😀

kozimura
8. bře 2008

Holky,tak to vypadá,že už je to tady...Mám bolesti...Držte mi pěstičky.

werminka
8. bře 2008

ahoj Kozim 🙂 tak držím palečky!!!!!! já to tušila!!!!!! 🙂

catrin1
8. bře 2008

ahojte..jeej kozimura drzim palceky... 🙂
werminka..nie este nerodim...len sme boli u svokrovcov...ale dnes som dost tancovala.. 😉 ..sice len tak po chvilkach lebo 10 minut v kuse by som nevydrzala..no uvidime.. a ty ako sa citis??

werminka
8. bře 2008

jéé ahoj Catrin - to jsem ráda, že jsem tu nezůstala úplně sama 😉 Já už jsem dneska tancovala 2x - ale taky vydržím tak max.5 minutek..... ale nevadí - to stačí. Zase si zatancuji 2x-3x denně a je to.
JInak se cítím dobře. Ráno se mi udělalo nějak nevolno - tak jsem čekala, co z toho bude - ale pak to přešlo. Spíše byl asi špatný tlak nebo tak něco. 😀 A co ty? něco nového? Ta Kozimka překvapila, co? 🙂) no v pondělí měla nastoupit do nemocnice, tak si to asi prcek rozmyslel 😀 Já jdu zítra na monitor a v pondělí asi taky nástup..... no uvidíme

catrin1
8. bře 2008

no ved samu by som ta tu nenechala...mi pojdeme naraz..to bi bolo najlepsie... 😀 ..ja inak nic nove len mi tvrdne brusko dost ale inak nic...no to hej kozimka prekvapila...aspon mame nadej ze aj nas to moze chytit len tak..mozno este aj dnes pojdeme...:o)))..daj zajtra vedet ako dopadol monitor...

werminka
8. bře 2008

určitě dám zítra vědět, jak monitor dopadl. Catrin, a ty máš 6.3 taky termín dle UZ???? a dle MS 2.3. ???

werminka
8. bře 2008

No a jak ti tvrdne bříško, Catrin, tak to máš taky za pár 🙂 Mě asi netvrdne - já fakt nevím - sem tam cítím takový tlak, ale mám pocit, že to dělá miminko - že se tak nacpe na nějakou stranu a tak je bříško tvrdší......

petruna
8. bře 2008

ahoj holky,
zitra mam termin a musim rict, ze uz zacinam byt paradne nervozni, pac vubec nemam pocit, ze by se neco schylovalo.
cetla jsem jen posledni prispevek werminky a musim rict, ze presne tak to mam ja. Lidi a dr. se me ptaj, jestli mi tvrdne bricho a ja to fakt NEVIM !!! Vnimam to stejne jako ty Werminko....podle me to je jen mimco, jak se tam zrovna šprajcne...

catrin1
8. bře 2008

werminka ja si myslim ze to co ty citis je tvrdnutie aj ja som bola dlho v tom ze to je len miminko ale nakoniec je to tvrdnutie..citis pritom aj taky tlak???..Ja termin podla MS nemam....to 2.3 mam podla pocatia vypocitany...lebo viem kedy sa nam podarilo... 🙂 ..a podla ultrazvuku mam toho 6.3...podla MS mi nepocital lebo som 2 mesiace nemala a aj tak som otehotnela..

petruna
8. bře 2008

kozimura : co ? tak ty uz mozna pojedes ? jdu juknout do brezna, jestli tam nepises vic...

werminka
8. bře 2008

PETRUNA: ahojky další nervózní čekatelko 🙂 No jo - s tím tvrdnutím bříška je to fakt divné - všem tvrdne a já prostě ten pocit nemám. Doktorům vždycky řeknu, že netvrdne a hotovo. Myslím si, že by to vypadalo jinak, kdyby to tak bylo.
No, tak ty máš termín zítra? Tak to buď ještě klidná - my už máme po termínu s Catrin ...... 😢
Máš ještě nějaký jiný termín??? nebo tento 9.tého je poslední?

werminka
8. bře 2008

Catrin: aha - tak to jo - každopádně tvůj poslední termín je 6.3 - stejně jako můj. No my prostě musíme porodit ve stejnou dobu! 🙂 Jinak se tady fakt zblázním - odchází rodit jedna holka za druhou.... a my nic???
No, tak trochu možná tlak cítím v bříšku - ale já fakt nevím ☹ Připadám si hloupě, když se mě na to doktor zeptá, protože si fakt nejsem jistá že je to ono. Cítím takové spíše napětí - a zároveň většinou se mi jakoby stáhne /stuhne/ dole pánev..... nedokážu to popsat. Ale je to vždycky tak maximálně 5 sekund....... možná ani to ne.....

petruna
8. bře 2008

wermi : ja mam 9.3. podle MS, ale na nekterejch lekarskejch zpravach mam 10.3., takze relativne muzu bejt klidna, ale ja tomu neverim, ze bych to dala na termin. U nas v rodine (mama, segry) se vzdycky prenaselo.... 😒
s tvrdnutim to mam fakt stejna jako ty...ja u dr. rikam, ze to nepoznam a ona na to, ze bych to poznala...tak hold asi tvrdnuti nemam ☹
cipek mam sakralne 1 cm a na prst a malej je prej hodne napresovanej hlavou dole, ale fakt nemam pocit, ze bych mela rodit....
ja jsem navic trochu nervozni, abych neprenasela nejak moc, pac uz ted je velkej. Ve 38 tt mel odhad 3370 g, takze 4 kilca to jistej 😅
taky jdu zitra na monitor...a pak obden.
wermi : a kdy se u tebe rozhodne, jestli pujdes na vyvolani ? V moji porodnici nechavaj prenaset 9 dni, ale pokud budu mit dalsi odhad vahy velkej, tak me asi vezmou driv...

werminka
8. bře 2008

Já bych tak chtěla zítra (9-tého) porodit 🙂 Já se devátého června vdávala - tak kdyby se nám teď mimísko narodilo 9.března - bylo by to přesně 9 měsíců 🙂))) hezké ne? 🙂

petruna
8. bře 2008

wermi : to jo, tak to bych ti prala. Ja jsem chtela rodit 6.3. , protoze to je moje stastny cislo. Nebo 7.3. ale nejak to nevyslo 🙂
tak to se vam taky povedlo hned po svatbe, ne ?
ja jsem se vdavala v kvetnu a pravdepodobne jsem otehotnela nekdy kolem 17.6.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru