Možnosť dotknutia hlavičky pri tlačení, čo si myslíte?

vveronikaa1
12. lis 2013

Ahojte...chcem sa Vas opytat co si myslite o moznosti dotknut sa hlavicky dietatka pri tlaceni?,,,ja som tuto moznost vyuzila a dodalo mi to silu a pre mna neopisatelny pocit...hladam tuto temu dlhsie ale pise sa o nej velmi malo a ak tak pozitivne alebo negativne,,,ale predpokladam ze kazda sme ina a kazda ma iny nazor,,,ak chcete mozte sa vyjadrit,,,Dakujem

vespinka
12. lis 2013

Ahoj, já se hlavičky nedotkla, a docela toho lituju. Myslím, že by mi to dodalo sílu vědět, že to už už bude, takhle jsem cítila bolest a tlačila jsem a pak jsem byla hodně překvapená, že je malinká už na světě. Pokud budeme mít druhé miminko, určitě se o to nepřipravím 😎

asineda
12. lis 2013

Já se dotkla 🙂 a byl to zvláštní pocit, nádhernej 🙂

arrowka
12. lis 2013

Bylo mi to nabídnuto, ale nestála jsem o to. Možná to je zvláštní, ale v tu chvíli mně to vyrušilo, byla jsem jako v tranzu a soustředila jsem se jen na tlačení a bolest. A nemyslím, že by mi to chybělo, nelituju.

paracka
12. lis 2013

@vveronikaa1 ani sem o teto moznosti nevedela... Tez sem nemela lehky porod :( mozna by mi to pomohlo.. Snad u druhatka ;)

petrajurinova
12. lis 2013

Tak při porodu dcerky se akutně řešilo úplně něco jiného, než dotýkání se hlavičky - a asi bych ani v případě bezproblémového porodu o nic takového neměla zájem, přitulit hned po narození určitě ano, ale osahávat hlavičku ve chvíli,kdy je dítě ještě v porodních cestách mi přijde divné.

vveronikaa1
autor
12. lis 2013

Ako citam kazda ma iny nazor,,,niekomu to pride zvlaztne niekomu uzastne,,,pre mna to bol neopisatelny pocit,,,kazdopadne to odporucam pokial nemate komplikacie,,,,a co sa tyka hygieny nemusite sa bat ved predca dietatko je nase a je to kusok z nas,,,len odporucam tesne pred porodom si umyt ruky alebo pouzit antibakterialnu vreckovku,,,

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru