Může plodová voda odtékat postupně? Jak to poznám?

milca12
1. zář 2007

Ahoj holky, mám dotaz ohledně plodové vody. Máte některé zkušenost s tím, že by vám vytékala postupně?
Ve čtvrtek ráno mi odešel velký kus hlenu a od té doby mám pocit, že mám pořád vlhkou malou vložku (ale ten výtok je buď čirý nebo mírně nažloutlý). Ptala jsem se doktora, jak poznám, že jde o vodu, a on odvětil, že to prostě poznám. Jenže když nepraskne zaráz, tak to přece není tak jednoznačné, ne? Mám strach, abych nechytla nějakou infekci, ptala jsem se v lékárně na vložky nebo na roztok k rozpoznání plodové vody, ale nic takového tady nemají. Docela mě to znervózňuje. Nemáte některá podobnou zkušenost. Díky za odpověď.
M

lolina16
23. čer 2016

ahoj, dneska v noci jsem byla na malý a pak pořád měla pocit čurání, tekla ze mě čirá voda, nebylo jí moc..tak necelá sklenička, jela jsem do nem. a atam mi řekli že plodovka to nebyla, co to teda bylo?

ponickova
9. říj 2016

Holky, jdu se poradit. Jsem ve 39tt. Vcera vecer jsem mela pocit svedeni, pri umyvani to bylo citlive na dotek (jakoby kvasinky, ale zadny vytok). Namazala jsem se canestenem - vecer i rano. Dnes jsme byli nakupovat, mela jsem poslicky (tvrdnuti, tlak) a pri ceste domu jsem citila, ze ze me neco vyteklo (pocit tepla). Doma jsem zjistila, ze je to hlenova zatka takove svetle hnede barvy - ale jen malicko (tak cajova lzicka). Ta vytekla jeste jednou behem odpoledne - zse jen trosku. Ale tu a tam mam porad pocit, ze ze me neco vytece, zda se mi to lepkave na dotyk, jemne mlecne zbarveni. A k tomu porad citim velke svedeni. Trpim hodne na vodnate vytoky, takze to prikladam tomu, ale jista si nejsem. PA mi rikala, ze voda tece defacto stale. Ale jsem zmatena a porodnici uplne tak blizko nemame.

tyna94
3. lis 2016

ahoj holky, v neděli jsem byla v porodnici že sem měla pořád vlhko, ale voda to nebyla, dneska v noci když sem šla na záchod tak sem utírala taky trochu mokro, tak sem k tomu cuchla nejakej zvlastni zapach to nemelo a trochu to lepilo, zatka mi odesla predevcirem, tak to asi zase jen bude vodnatej vytok co ?

bayt
14. led 2018

Holky, jak poznám plodovku od vodnatého výtoku? Zítra zkusím koupit temešváryho roztok, ale teď si nad tím lámu hlavu.

anet3
14. pro 2018

ahoj holky chci se zeptat uz od vcera ze me odtika nejaka tekutina ale opravdu jen malicko asi trikrat denne,bolesti nemam tt mam 20.12 ale predevcirem sem byla na kontrole a vse bylo ok.chodim vice curat a to odtikani mivam spis kdyz si sednu nevim jestli jit k doktorovy nebo ne pohyby cidim dekuju za vsechny rady

anet3
14. pro 2018

ješte se chci zeptat, mam lakmusovy papirek ale nevim jak na nem poznam ze jde o plodovou vodu, jake ma mit zbarveni??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru