Můžu mít při porodu prstýnek? Nejde sundat

lilili2
12. říj 2009

Holky chtěla jsem se vás zeptat, zda nevíte jestli můžu mít u porodu prstýnek. Bohužel natekly mi prsty a nemohu sundat zásnubák. Snubák ještě šel, lale zásnubák ani za boha nejde. Pokud to je zakázané tak jej budu muset kleštěmi cvaknout. Dost mě to mrzí.

konja
12. říj 2009

lilili2: Nic necvakej! Prstýnek u porodu nevadí 😉

jaynee
12. říj 2009

Prstýnek nevadí! Mě naopak mrzelo, že jsem ho u sebe neměla - taky mi natekly prsty, a včas jsem ho sundala, a nandat šel teprv až měsíc po porodu. 😉

sayast
12. říj 2009

nesundavej ho 😉. ja smela mit nausnice,retizky,piercing, prstynky... a to jsem se jich vyslovne ptala jestli chteji abych to sundala. nechteli 🙂

kralicinka
12. říj 2009

prstýnek u porodu nevadí,ale já pak šla na akutního císaře a nešly mi třeba sundat naušnice a to byl mazec.když jsem v kontrakcích se toho snažila zbavit.takže bych dala pryč to co jde.a co ne se štípnou muže vždy. 😉

sabuse1
12. říj 2009

taky mi jeden nešel sundat tak sem rodila s ním, ale bála sem se kdybych musela na císaře, to by dolů musel

shaula
12. říj 2009

Lilili - určitě dopředu necvakat, u porodu vadit nebude, ale spíš se divím, že jsi ho nesundala hned, jak ti začaly natékat prsty. Není to zrovna dobré ho mít dále na prstu, může ti to přiškrtit krevní oběh 😖

marketka.27
12. říj 2009

Prstýnek nevadí u normoš porodu vůbec, taky mi nešel sundat snubák (jinak všechno) a skončili jsme nakonec akutním císařem a taky z toho nikdo nedělal vědu, jen se mě narychlo zeptali, jestli jde sundat, já řekla, že nejde a frčeli jsme na operační sál, nikdo to neřešil.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru