Myom v děloze, máte zkušenost?

jessi13
28. únor 2013

ahoj holki, dneska mi dr oznámil že v děloze nejsou cysty ale mám tam malinký myom, ale ten prý nabrání k snažení o miminko, máte někdo nějakou zkušenost s myomen a snažením o miminko??

jana21278
28. únor 2013

@jessi13 já jsem před těhu měla myom 13mm a otěhotněla i donosila. a teď při kontrole po šestinedělí doktor o něm vůbec nic neříkal. tak jestli se ztratil nebo nevím. vzpoměla jsem si na to až teď, když čtu tvoje téma.

jessi13
autor
28. únor 2013

@jana21278 děkuji za povzbuzení 🙂

ckei
28. únor 2013

@jessi13 i mně diagnostikovali myom - listopad 2011 (po potratu). Myom se zvětšoval, nicméně jsem v lednu opět otěhotněla, mimčo donosila a teď už je vše téměř v pořádku, myom se rapidně zmenšil, že ani "nestojí za řeč" 😉

ustarana
28. únor 2013

@jessi13 ahoj, mne boli v roku 2009 odstranené 2 myomy o veľkosti okolo 5 cm. Ďalšie 3 mi v delohe nechali, lebo boli na miestach, kde by odstranenie narobilo viac škody ako úžitku. Moje prvé aj druhé tehotenstvo sa nám podarilo hneď na prvý pokus. V prvom tehotenstve mi hormonami myomy vyrástli, ale do 14 dní po porode sa to vrátilo na povodnú veľkosť. V druhom tehotenstve je zatiaľ všetko bez zmien. Žiadne problémy mi myomy v tehotenstve nerobili.

marton
1. bře 2013

@jessi13 Ahojky,taky jsem měla myomy a úspěšně otěhotněla a donosila naše dvojčata 🙂 .Při kontrole po porodu myomky byly,ale o moooc menší než před těhu.

novina
1. bře 2013

Taky mám v děloze myom a nebránilo to otěhotnění. Jenom se sleduje jestli se nezvětšuje.

denisimo
1. bře 2013

Myomy se úspěšně léčí Pupalkovým olejem...přísun 1000-1200mg denně http://www.lekarna.cz/gs-pupalka-forte-s-vitami...

jessi13
autor
2. bře 2013

@jana21278
@ckei
@ustarana
@marton
@novina

Holi vy mi daváte takové naděje, moc děkuji

smag.ja
2. bře 2013

Měla jsem myom a otěhotněla jsem v 9tt týdnu jsem spontálně potratila.Doktor mě obědnal na operaci.Odstranění myomu.Ale tam mi bylo řečeno že po této operaci je větší šance když chceš otěhotnět že bude těhotenství vícečetné.Po roce jsem otěhotněla a máme ted nyní 5letá dvojčátka Anetku a Nelinku.

janicka85
2. bře 2013

poslechněte si http://www.cenap.cz/neplodnost-porad.php
třeba vám to dodá naději