Nápoj pro rychlejší porod, jak se připravuje?

leejlaa
26. led 2014

Někde jsem tu mezi diskuzemi - už nevím přesně kde - četla o jakémsi nápoji, který se pije, když to na vás přijde, že je porod po jeho vypití pak rychlý. Už to tady ale nemůžu dohledat, a když to pak nezkusím, tak to nezjistím, takže bych si ho taky namíchala. Nepamatuju si ale přesně, jak se připravuje, nevíte to někdo? Bylo tam snad oregáno (dobromysl) + mateřídouška + smetana ke šlehání, nevím ale poměr ani množství? Možná je to blbost, ale některé holky psaly, že to bylo fakt megarychlý, tak já sem schopná zkusit snad uplně všechno, jaký mám už fakt strach, měla bych za týden rodit, resp. mít to už za týden určitě za sebou, protože přenášet nesmím, kvůli oligohydramnionu🙂) děkuju🙂

killi
27. led 2014

o nápoji jsem neslyšela, ale jsou homeopatika na urychlení porodu. Já je brala 2 dny před porodem a pila maliník, abych nemusela jít vyvolávat. Porodila jsem přesně na termín a porod jsem měla za 2 hodiny za sebou. 😉

leejlaa
autor
28. led 2014

@killi Aha🙂 a jak se ta homeopatika jmenují a jak se berou? Já sem na internetu něco našla, ale bylo tam dávkování během porodu, snad co 15 minut, nedokážu si představit, že na porodním boxu do sebe budu cpát pilule, že budu ráda, že stíhám dýchat..🙂

ujuuju
28. led 2014

Ahojky holky 🙂 killi a jaký byl první porod? Budu rodit v červenci a první porod neměl hladký pruběh tak by me zajímalo jestli ten tvuj první porod byl taky rychlý a opravdu u druhého zabral kouzelný lektvar 😲

killi
29. led 2014

@ujuuju První porod jsem měla o 2 hodiny delší. Nevím jestli je kouzelný, ale mě to zabralo a nemusela jsem na vyvolání.

vanilkakapo
29. led 2014

Asi taky moc nepomůžu. Já si koupila již hotový porodní čaj, směs bylinek od naší porodní asistentky. Dá se u ní objednat, ale nevím, jestli bys to stihla ještě před porodem...

killi
29. led 2014

@leejlaa caullophylum 9ch brala jsem to 2 dny před termínem 2 krát denně 5 kuliček. v případě, že začnou stahy - nárazově 1x 5 kuliček (pomáhá otevírat porodní cesty)
- pokud odteče plodová voda a nejsou stahy - 5 kuliček 3x po půl hodině - pak by se měly stahy objevit. A pila jsem maliník čaj. Ono hodně dělá i psychika, já věřila, že v termínu porodím.. 😉

janadajova
11. dub 2014

@killi je to na předpis,?

killi
12. dub 2014

@janadajova jejda to nevím, mě některá homeopatika, která jsou na předpis normálně dali. 😉

janadajova
12. dub 2014

ps. já první dítě rodila snad 25 hodin , ted bych nepohrdla skore 4 h hahah...o kolik se vám skrátil porod

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru