Nápoje z maliníku a lněn. semínka. Pomůže to při porodu?

ladza
8. črc 2009

dobrý večer, jaký je váš názor na pití čaje z maliníku a odvaru z lněnýho semínka? Pomůže to k snadnějšímu porodu?

ladza
autor
8. črc 2009

dobrý večer, jaký je váš názor na pití čaje z maliníku a odvaru z lněnýho semínka? Pomůže to k snadnějšímu porodu?

carculka
8. črc 2009

dobry vecer,jaky je lepsi porod-do vody nebo klasika?pro prvorodicky?

kafi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kafi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berryl
10. črc 2009

dobrý den Kafi měla bych dotaz, mám prcka celou dobu hodně dole, je pravda, že se dětí rodí dříve?
o víkendu jsem dokonce krvácela a byla jsem v nemocnici, ale vše je v pořádku. Jen tím, že je malý tak dole, tak mě zřejmě kopnul a praskla mi céva. Děkuji moc

jaspina
10. črc 2009

Zdravím Kafi, zajímalo by mě, když mám nízkou sliznici a málo tuším Progesteronu (beru Closilbegyt a Utrogestan) jestli by při případném těhotenství bylo vyšší riziko potratu - právě kvůli té sliznici. A dá se proti tomu něco dělat? Teď budu pít kontryhel, ale v těhotenství? Dekuju za rady a váš čas.

kessiee
10. črc 2009

dobry den kafi, mohlo by nieco znamenat pichanie na lavej strane celeho bruska? stalo sa mi to vcera pocas chodze a prestalo to az ked som si sadla. peso som nesla dlho, max 10min..

luciiaa23
10. črc 2009

Dobrý deň Kafi,
chcem Vás poprosiť o názor na masáž hrádze,resp.pridať nejaký dobrý návod a ak by bol aj s nejakým obrázkom,aby to priateľ vedel správne robiť.
ĎAKUJEM.

seb
23. črc 2009

dobrý den kafi, zajímalo by mě, kde může rodička sehnat nějakou svou porodní asistentku nebo dulu, nevím jaký je v tom rozdíl, která by jí provázela celým těhotenstvím, nebo je jen přítomna u porodu ? četla jsem o zkušenostech rodiček z pražských porodnic a víceméně si stěžovali na nezájem nebo neochotu sester při pomoci s prvním kojením a jinýma poporodníma starostma a mám z toho strach. ráda bych tedy sehnala nějakou zkušenou pomocnici, už jen proto, že se porodu dost bojím ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru