Nemocný tatínek u porodu - pustí ho?

zuzik24
1. lis 2012

Ahoj holky, jsem v docela prekérní situaci. Včera jsem měla termín porodu, naštěstí miminku se ještě ven nechce. Píšu naštěstí, protože už třetí den mám šílenou rýmu a přítel to ode mě chytil ☹ Rodit můžu kdykoliv, i když se modlím, aby to bylo až co mě to aspoň trošku přestane. Bohužel, když ne, budu rodit nastydlá, což mi nebude příjemné, když můžu nakazit ostatní rodičky a hlavně miminka 😔 Nevím, jak to funguje, třeba mě dají někam na samotku, což bych uvítala, abych neroznášela bacily ☹ Ale co mě dneska napadlo je to, zda může být nemocný tatínek při porodu? Nevíte některá?

naomi6
2. lis 2012

@zuzik24 Ahoj, tak to mě mrzí, že jste tak nachlazení. Já s tím teda zkušenost nemám, jen mě zaujala tvá otázka. Ale tipuju, že tatínka asi nepustí, pokud je ta rýma nějak velká. Ale třeba na to mají nějaký fígl. Nezkoušela jsi tam zavolat a zeptat se? Moc držím palce, aby to všechno klaplo a porod byl pohodový. Pak se ozvi, jak to dopadlo. Ahoj 😉

gumidek
2. lis 2012

Ahoj, manžel byl u prvního porodu nastydlej a dostal roušku. Ale nedokážu posoudit, jak moc byl tenkrát nastydlej on a jak je to u vás 😉

maruja
2. lis 2012

přesně dají manžovi roušku, ale záleží zrovna na personálu a když se jim to nebude zdát, tak ho pošlou domů 😒

zuzik24
autor
2. lis 2012

@naomi6
@gumidek
@maruja Holky, moc děkuju za rady. Dneska jsem byla na monitoru v porodnici, naštěstí se porod zatím nechystá, aspoň podle vyšetření. Ptala jsem se dr., jak by to bylo případně s tím nachlazením a ona mi řekla, že nemocného tatínka by tam pustili, tak mám o starost míň 🙂

petranela
2. lis 2012

@zuzik24 taky jsme měli nemocnýho tatínka u porodu, měl chřipku, báli jsme se, že ho tam nepustí, ale pustili 😉 Sestřičky říkaly, že když budu kojit, tak miminka budou chráněný ode mne z mleziva a nic nechytí 🙂 http://cs.wikipedia.org/wiki/Mlezivo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru