"Nepřirozený"porod

sisstin
18. led 2008

Ahoj holky...pořád tady čtu o tzv.přirozených porodech 😉 nejsem vyloženým odpůrcem, ale občas mi přijde, že hodně maminek má nereálné představy...a mnohdy tou svou touhou pro vše přirozené ohrožují sebe i dítko 😕 nejsem zdravotník, ani nemám s touto profesí nic společného..ale věčné zatracování porodníků se mi moc nepozdává. 😒 Já jsem např.při porodu pít ani jíst nesměla, což se mi v té chvíli samozřejmě nelíbilo..ale pak jsem zjistila, že to své důvody má...jakož i oxytocin atd. 😉

Nechci, aby se tady zase hádalo...jen mi občas přijde, že si každý stěžuje na přístup lékařů(Pa, dětských sester), ale už se nějak nebere v potaz, jaký přístup má sama rodička k nim ....jen tak pro zamyšlení 😉

bihan
19. led 2008

jj, plastika to istí.. mne pokojne môžu kilečko zobrať z každej 😠

andilek
19. led 2008

no tak já se přidávám k bihan, nikdo nemá zájem, tak je trošku nechám ztupírovat, pokud si to sami nerozmyslí 😅

lucianka
19. led 2008

Ty jo, si je snad půjdu taky zvážit 😀

draga
19. led 2008

luci mě se zase nalily ty uzliny v podpaždí prý se tomu říká nějak jako kachní vejce nebo co, to jsem se dočetla naštěstí až doma po návratu a už jsem byla bez vajec... 😀

andilek
19. led 2008

draga 😅

sisstin
autor
19. led 2008

jééé 😅 😅 😅 😅

draga
19. led 2008

andilek fakt já nemohla vůbec připažit jsem chodila jak namakanej kulturista s prackama od těla 😀

slevik
19. led 2008

Luci - hlavně jestli manžel neměl děs v očích, když tě viděl 😀
Tak asi taky vytáhnu váhu 😀 i když ono už vlastně není co vážit 😔 Tak po příštím porodu, jo 😀 ?

lucianka
19. led 2008

Draga a to je co? 😲
Já totiž měla takovou bulku v podpaží, ale jen pod jednou rukou... a časem se to ztratilo. Ale jak se nalily, tak se mi to udělalo a když se to mlíko ustálilo, tak to zmizelo

alcatko.j
19. led 2008

Holky, jsme mimo tééémáááá 😀 😀 😀 😀
Ja kdyz byla mensi(teda jako mala, ne mensi jako treba ve dvaceti 😀 )tak jsem u babicky vazila psi hovno 😀 😀 😀

andilek
19. led 2008

draga, ale vajec neni nikdy dost, kdy manža o nějaký příšel, mohli jste mít náhradní 😅
baby jdu na kutě, brou 😉

lucianka
19. led 2008

Evi, neměl... 😀 On měl stejně oči jen pro Lukáška 😀
Tak jsem zjistila, že na tom nejsem zase tak špatně - cca 0,5 kg. Ale je fakt, že je už nemívám tolik nalitý jak zezačátku 🙂

lienkal
19. led 2008

alčí 😀 😀 😀 a pak jsi ho porovnávala se svým??,myslím váhově 😅

draga
19. led 2008

luci taks měla taky kachní vejce 😀 prý se to dělá někdy při nalití prsou mě to strašně vyděsilo tak jsem masírovala v horké vodě, kozy si málem spařila ale vejce odstranila
😀

babalala
19. led 2008

karotky - žloutenka se objeví nejdříve DRUHÝ DEN po porodu

slevik - Nevím, jak je to s ostatními "přirozeňátky" - kromě literatury jich moc neznám - u nás to tak bylo 😉 chlamstnul po bradavce a nepustil, jen očima rejdil ze mně na tátu a zpátky. Museli ho odervat..

Mimochodem - je tu nějaká mamimka, která porodila "bez chemie"?

alcatko.j
19. led 2008

Leni 😀 😀 😀 😀 Pak jsem vazila kurince, od slepic pro mestske holky 😀 Noa vyslo mi z toho, ze psi jedno hovno vazi stejne jak 3 kurince 😀 😀

slevik
19. led 2008

Alčo - kajže se to téma vlastně jmenuje 😀? I když já bych měla držet h... s těma svejma 4 albama 😔
Luci - tak to jo 😀
Ty jo, tak to já mám tak 20 😅 gramů

alcatko.j
19. led 2008

babalala, ja dostala akorat nejaky antibiotika(ale to je taky chemie, vid? 😉 )kvuli odtecene plodovce, jinak nic 😉 A rodila jsem 31 hodin hec 😅

draga
19. led 2008

alčí fuj kuřince strašně smrdí 🙂)

sisstin
autor
19. led 2008

já tu jednu kapačku..asi s oxytocinem..co to bylo..mi neřekli..a bylo mi to u prdele..jo..a nechala jsem si píchnout tu injekci proti bolesti

alcatko.j
19. led 2008

dragus, vole, pro vedu jsem tehda vydrzela vsecko 😀

rinuska
19. led 2008

Dobrá debata, konečne som sa zasmiala. Moje kozy ani nestoja za reč.Jedna je o číslo väčšia ako druhá a hneď ako sa dostanem k váhe popíšem to aj v kg.Pred kojením boli obidve rovnako veľké. Stalo sa Vám to? 😀

babalala
19. led 2008

andilek - ty 3.4 kg každá - není to překlep? 😲 Co na to záda???

draga
19. led 2008

alčí a dotáhlas to někam na diplomovku? třeba bioodpady apod? 😀

lienkal
19. led 2008

mně píchly oxytocin, abych měla ve finiši silnějši stahy 😉

lucianka
19. led 2008

Dragi, já se právě taky vyděsila... udělat se mi to v jinou dobu než když se mi nalily, tak si myslím, že mám nějaký nádor či co. 😲 Jen jsem doufala, že se to ztratí... a naštěstí za pár dní to zmizlo. Taky jsem masírovala.

Babalala - můj malej taky chňapnul jak divej... a to jsem měla bradavky pěkně na nic a pak se nám 3 dny nedařilo pořádně přisát... a rodila jsem s chemií. Takže podle mě tohle na to vliv nemá

slevik
19. led 2008

Babalala - tak já znám přirozeňátka i nepřirozeňátka (tak teď nevím, jestli mluvím o dětech nebo jen o jejich pohlaví 😀 😀 😀 ) a neviděla jsem v tom rozdíl. Z jednoho případu nemůžeš dělat závěry. Verunka byla "oblblá chemií" (to nejsou moje slova, beru to podle tebe) a po prsu se taky vrhla a na nás taky koukala a koukala...nevydržela teda celý dvě hodiny, ale chvíli jo 😅

alcatko.j
19. led 2008

Dragi, neobhajila jsem 😔 😀 😀 😀

draga
19. led 2008

rinukas stalo já mám teď jednu okurku a jednu cuketu 😀 😉 v podprdě se to ještě jakž takž schová ale bez to ani nechci vidět...přitom jsem se snažila kojit rovnoměrně 😀

alcatko.j
19. led 2008

To nelus na nas nekoukala, byla evidentne nakrknuta, ze je venku a spala 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru