"Nepřirozený"porod

sisstin
18. led 2008

Ahoj holky...pořád tady čtu o tzv.přirozených porodech 😉 nejsem vyloženým odpůrcem, ale občas mi přijde, že hodně maminek má nereálné představy...a mnohdy tou svou touhou pro vše přirozené ohrožují sebe i dítko 😕 nejsem zdravotník, ani nemám s touto profesí nic společného..ale věčné zatracování porodníků se mi moc nepozdává. 😒 Já jsem např.při porodu pít ani jíst nesměla, což se mi v té chvíli samozřejmě nelíbilo..ale pak jsem zjistila, že to své důvody má...jakož i oxytocin atd. 😉

Nechci, aby se tady zase hádalo...jen mi občas přijde, že si každý stěžuje na přístup lékařů(Pa, dětských sester), ale už se nějak nebere v potaz, jaký přístup má sama rodička k nim ....jen tak pro zamyšlení 😉

monkula
18. led 2008

aj môj si holí podpaží, je to krajšie na pohľad, nič nie je horšie, ako keď má muž tričko bez rukávov a ako písala draga drny a na nich kvapky potu... 😝 😝

draga
18. led 2008

siss tak a´t ty co to uráží tohle nečtou tu nemají co dělat 😀 😎

monkula to je právě nejhorší že to navíc strašně smrdí ty slepený chlupy potem...brrr 😀 😎

mě v porodce holili bo já jsem se chystala oholit než pojedu ale jaksi mi praskla voda o 3tt před porodem takže jsem tam jela jako prase 😀 😎 jsem se styděla 😀 😎 ale když já ke konci si už na pipku neviděla a manžel že mě oholí, že je času dost 😀 😀 😀

bihan
18. led 2008

Ja som tiež nemala klystýr.. ani nie tým, že by som ho nechcela, ale vo Fr to jednoducho nerobia - a zvládla som to aj sama prirodzene.. počas prvej doby som bola asi 2x na záchode a žiadnej nehody si nie som vedomá 😅...
S holením a plavárňou som tiež niekedy v šoku.. ako sa blížil termín, tak som udržovala podvozok ešte starostlivejšie 😝

kristi
18. led 2008

bihan, asi tak....ja byla taky na WC jeste doma...

monkula
18. led 2008

ja som sa pre isotu oholila, teda manžel , keď som išla do nemocky na rizikové, našťastie, lebo aj ja som rodila takme r o mesiac skôr...

expertka8
18. led 2008

..mamacat....dobry dotaz 😀 😀 😀

sisstin
autor
18. led 2008

mamacat: já si většinou nechávám proužek 😝 ale v těhu jsem to brala všechno, páč jsem si tam přes pupek neviděla 😅 😅 😅

kristi: no okolo...na péru nic nemá 😅 😅 😅 😅

kristi
18. led 2008

chce to dobrou ziletku a hodne peny na holeni

expertka8
18. led 2008

... kokso baby....bavite ma 😀 😀 😀 😀

monkula
18. led 2008

na malé dievčatko sa neholím, ale na prúžok 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😅 😅

kristi
18. led 2008

ja vim 😀 😀 😀

monkula
18. led 2008

a kozmetické zrkadielko... 😀 😀 😀

draga
18. led 2008

já nevím co je na tom se dole oholit buď celá nebo třeba nechat prožek a mimo jiné děvčata když už tady o tom hovoříme otevřeně, já si neumím představit, že by mě chlap na pipi dráždil jazykem a motaly se mu do toho mezi zubyska chlupiska 😀 😎

sisstin
autor
18. led 2008

no já to sjedu depilátorem...upozornuju, že depi..ne epi 😝 ..a pak to doholim žiletkou...páč ten depilátor nejde do hladka..a nic mi nezarůstá 😀 😝

draga
18. led 2008

asi to mělo být chlupyska 😀

sisstin
autor
18. led 2008

draga: ale některý chlapy to vzrušuje...prales..že prej to je jak cesta do krásných hlubin 😕 😅

expertka8
18. led 2008

...draga... 😅 😅 😅 😅 .... 😀 😀 😀 😀 ....oprskala som si kvoli tebe monitor....

monkula
18. led 2008

Draga, dávam Ti sto bodov, jarko sa ma pýta, že čomu sa smejem tak veľmi a ja mu ani nemôžem odpovedať 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mamacat
18. led 2008

no hej prouzek to vyzera dobre 😉
podla mna staci, ked nikde nic nevytrca 🙂 no a samozrejme nohy a podpazusie 😎
ja som sa bala ze na fotkach z porodu budem mat nahodou nohy chlpate.. no nakoniec manzel nenafotil ani jednu fotku kde som mala nohy 😕 ale za to v tvari som vyzerala ako des 🙄 napuchnuta, spotena 🤐

martinkamm
18. led 2008

babenky ak sa smiem spytat mna porod caka len ma zaujima ci to velmi boli ked ja som taky sralo 😢

draga
18. led 2008

siss já vím, jsem měla takovou kolegyni v práci, my jí říkaly pořád Hani ohol si to podpáždí a ona nenene nemůžu to by Pepa nepřežil on se do těch chlupů rád boří nosem a myslela to fakt vážně ...asi fetišista na pot nebo sůl 😀

markettka
18. led 2008

Myslíte, že se to může nějakýmu líbit? Mě se to hnusí, jen na to pomyslím

monkula
18. led 2008

Siss, cesta do hlubin, bože baby, ale ste ma rozosmiali...

arabeska
18. led 2008

draga 😀 😀 😀
siss 😀 😀

certica
18. led 2008

😀 sa bavim tiez

mamacat
18. led 2008

no toto by si vyzadovalo samostatnu temu 😀

majmuna
18. led 2008

Holky me to neda...s pupkem roztahnu nohy v sede u zrcadlovy skrine a dru to na prouzek a okolo do krve 😅
M se jednou pokusil a nejak pospichal k telce a vytvoril mi tam peknou hruzu...druhej den jsem se na koze stydela 😀

sisstin
autor
18. led 2008

mamacat:já fotky z porodky, kde jsem já..nikomu neukazuju 😅 já mám teda až po fotky..při porodu jsem byla sama..a fakt jsem se fotit nechtěla 😅

monkula
18. led 2008

Fuuuj, mňa by manžel asi vyhodil z bytu, keby som mu nabehla do spálne s takým trsom pod pazuchou, fuj, boriť si tam nos 😝 😝 😝

draga
18. led 2008

martinka neboj se dopředu ničeho nic až to přijde budeš toho mít tolik že bolest ani nevnímáš 😀 😉 a za ten výsledek to stojí 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru