"Nepřirozený"porod

sisstin
18. led 2008

Ahoj holky...pořád tady čtu o tzv.přirozených porodech 😉 nejsem vyloženým odpůrcem, ale občas mi přijde, že hodně maminek má nereálné představy...a mnohdy tou svou touhou pro vše přirozené ohrožují sebe i dítko 😕 nejsem zdravotník, ani nemám s touto profesí nic společného..ale věčné zatracování porodníků se mi moc nepozdává. 😒 Já jsem např.při porodu pít ani jíst nesměla, což se mi v té chvíli samozřejmě nelíbilo..ale pak jsem zjistila, že to své důvody má...jakož i oxytocin atd. 😉

Nechci, aby se tady zase hádalo...jen mi občas přijde, že si každý stěžuje na přístup lékařů(Pa, dětských sester), ale už se nějak nebere v potaz, jaký přístup má sama rodička k nim ....jen tak pro zamyšlení 😉

lucianka
19. led 2008

Rinuska, a ještě kojíš? Jestli jo, tak se to po odstavení spraví (četla jsem, nemám zatím zkušenost). Jestli už nekojíš, tak mě nestraš!!! 😀

lienkal
19. led 2008

alší, ony ti ty hovna při obhajobě určitě uplavala, viď 😀

alcatko.j
19. led 2008

S tim rovnomernenim ma ja vcelku problem, Nela ma skoro 10 mesicu a ja nejsem schopna si zapamatovat jakous takous pravidelnost 😀

draga
19. led 2008

luci přesně jsem se lekla že mám nádory a hned dva 😀

alcatko.j
19. led 2008

Leni, kdo vi, kam zmizela, asi do rite 😅

rinuska
19. led 2008

Lucianka, ešte kojím.To si ma potešila , že sa to spraví, lebo je to dosť videť.

draga
19. led 2008

luci já odstavila před týdnem a nerovnoměrnost sice malá ale viditelná zatím je 😀 😉

alčí některé mamky si dávají mašličky na podprdu 😎

slevik
19. led 2008

Tak to mě se prsa porodem srovnaly 😀 předtím bylo jedno menší, ale teď jsou stejný 😅 😀

lucianka
19. led 2008

Alči, taky s tím mám problém... když jsem kojila jen v leže, tak jsem si ještě trochu vybavila, jak jsem ležela... ale teď už ne. A to mi tchýně říká: Tak to poznáš, který máš víc nalitý ne? Nepoznám. Přijde mi, že je mám obě stejný 😀
Draga 😀

draga
19. led 2008

tak já nevím, že bych se ještě zkusla znovu rozkojit? já nechcu mít jedno větší 😀

alcatko.j
19. led 2008

Smarjaa, ja dnes nestiham preklikavat na temata, to je fofr tady dneska 😅

draga
19. led 2008

u nás v únorovkách to hnipe tak jsem se rozloučila a kejsnu tady 😀

slevik
19. led 2008

Hele, kočky, tak na tohle já mám fintu fň 😎 přendávám prstýnek 😉 Je fakt, že i to občas zapomenu, ale většinou to bylo ok 😉

lucianka
19. led 2008

Rinuska, já to jen četla... ale jak píše Draga - třeba se to nesrovná 😕
Drago, třeba je ještě brzy a bude to OK 🙂

No nic, jdu asi chrnět. 🙂

ženský, mějte se. 🙂

draga
19. led 2008

slevik to je dobrý to si budu pamatovat pro příště teda pokud ten prsten z roho oteklýho prstu servu 😀

monkula
19. led 2008

babalala, ty sem chodíš podpichovať??? 😅 😅 😀 😀 😀 😀

lucianka
19. led 2008

Evi, já prstýnky teď nenosím... mi padaj. 😒

babalala
19. led 2008

alcatko - ta antibiotika se dávají, když máš streptokoka - taky to není nutné, ale pouze preventivní opatření, třeba v Německu se nedávají.. To by ale plod nemělo nijak negativně ovlivnit(tedy kromě toho, že získává zbytečně rezistenci). Jaká byla malá po porodu (předpokládám, že Nelušák je holčička 😀 )?

36 - hezký. Kam se hrabu s 22! 😀 😀 😀

draga
19. led 2008

monkula ahoooj 😀

sisstin
autor
19. led 2008

babalala: já četla..že když se to neléčí..tak můžou dostat zánět do očiček 😕

draga
19. led 2008

babalala mě antibiotika dali bo jsem měla odteklou plodovku a žádný kontrakce čekala jsem na porod do druhýho dne a žádnýho streptokoka jsem neměla takže asi nějaký důvod pro to mají a co je v německu dobrý je mi docela jedno, bo tam mám na zdravotnictví svůj názor a že můžu srovnávat 😀

lucianka
19. led 2008

Jo, a záněty jsou svinstvo... se mě zeptejte 😠 Před 14 dny to malýmu prošťouchli a propláchli a teče mu to znouv. 😒

alcatko.j
19. led 2008

babal, jo holka je to 😀 😀 jaka byla?hned rvala a pak , asi 15 min po porodu usnula a spala 😀 no a pak se probrala a pomalu mi nespala 10 mesicu 😀 😀 😀

alcatko.j
19. led 2008

jo, mne prave taky odtekla plodovka a ridila jsem dlouho, jak dragus...

lucianka
19. led 2008

Tak už fakt jdu, nebo se odtud neodlepím a odejdu až se ozve mlaďas na kojení 😀

dobrou.

alcatko.j
19. led 2008

brou 🙂

monkula
19. led 2008

Draga, ahooooj

Babalala ,aj mne dali ATB, mala som streptokoka...Bola ospanlivá kvôli žĺtačke ,ale teraz je jej plná bytovka... 😀 😀 😀

Ahoj alci... ahoj siss

draga
19. led 2008

holky já taky běžím ale zítra se ukážu dobrou 😀

babalala
19. led 2008

slevik - nedělám žádné závěry - právě proto se ptám, abych věděla víc. Moje kamarádky jsou samé epidurálky, takže v okolí nemám srovnání

sisstin
autor
19. led 2008

monkula: čáááuuu 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru