Nevíte někdo o videu porodu na internetu zdarma?

newmum
14. lis 2007

ráda bych se podívala na přirozwný porod na videu na netu..já rodila císařem tak mě zajímá jak to prožívají maminy při normálním porodu

skuli
14. lis 2007

Ahoj.Zrovna včera jsem se na pár porodů dívala.Zkusím to najít a hodím odkaz.

gaba3
14. lis 2007

ahoj holky, tak jsem nahlídla a radši zavřela, začínám se bát ☹ to jste dobrý, že na to takhle můžete koukat 🙂

xsipm04
14. lis 2007

Teda holky, taky jsem se musela podívat, co to sem přišlo za odkazy, ale moc hezké porody jste nevybraly ☹ Jestli jste ještě nerodily, koukněte se radši na nějaký nenásilně vedený přirozený porod, určitě to stojí za to a je to něco nádherného a ne odstrašujícího. Tyhle odkazy fakt moc pěkné nejsou a jak jsou vytržené z kontextu tak spíš nahánějí strach.

xsipm04
14. lis 2007

Jo, jestli jste z Prahy, tak na http://www.iham.cz/filmy.php půjčují filmy o porodu i domů nebo můžete přijít na jejich videoprojekci a fakt mají zachyceny krásné a citlivé porody. Když jsem to jako těhotná viděla, brečela jsem u nich dojetím a netěšila jsem se na nic tolik, jako na porod 🙂 A ten mě také nezklamal 🙂

nonames
14. lis 2007

Na těch ukázkách sou opravdu ošklivý porody, ... ale není to tak hrozné,jasně,že porod bolí,ale je to to nejkrásnější v životě ženy...tak se ničeho nebojte 😉

skuli
15. lis 2007

xsipm04 Co jsem našla,to jsem dala.Jinak bych chtěla vidět,kolik žen má krásný a citlivý porod 😀 Z mých kamarádek a že jich mám hodně,teda žádná.Tím nechci nikoho strašit.Pár minut po porodu se na tu bolest zapomene a zůstane jen to pěkné.

kattyn
15. lis 2007

ahoj holky, jásem se taky dívala na ty porody, už je to dýl .. ale nikde není KP ,tak sem rodila já a asi tak na 99% bohužel to bude znovu ... 😒

kocicatko
16. lis 2007

Ahoj holky, až to najdu,. pošlu vám odkaz, kde je porod dvojčátek, z toho jedno KP a maminka je naprosto v pohodě - dívá se tam na to i její manžel a malá dcerka a ten její porod fakt není nijak děsivý - miminko krásně sama vytlačí a je to 😉 ... jinak mrkněte na www.youtube.com a tam zadejte vyhledat porod nebo childbirth a vyhodí vám to fůru videí...

kocicatko
16. lis 2007

Holky, tak jeden odkaz je tady:

https://www.youtube.com/watch?v=ZP1-KMKvuxk

další porod se mi líbil tady:

https://www.youtube.com/watch?v=Aht0HqI7GSw

a poslední - to jsou ty dvojčátka:

https://www.youtube.com/watch?v=DcAu8tW8aEY

A kdyby vám to nešlo spustit a chtělo to po vás přihlášení, dejte uživatelské jméno duben07 a heslo modrykonik

xsipm04
16. lis 2007

skuli: Já jsem nechtěla kritizovat to, co jsi sem dala. Jasně, že když to je video, tak někdo asi takovýhle porod opravdu měl. Nepřijde mi ale moc vhodné, aby se na takovýhle porod dívaly holky, které jdou rodit poprvé. To, že shlídnou tu špatnou variantu porodu, kdy doktor nenechá mamču mimko vytlačit ale silou ho z ní vytáhne, jim nic nedá a naopak je to může zastrašit. A dneska už se přeci do porodů takhle nezasahuje. A to, že to není tak hrozné, jak už psala nonames, dokazují i příspěvky v diskuzi Jaký byl porod a že jich tam je 🙂

Kočičátko: Krásné porody jsi sem dala 😉

kocicatko
16. lis 2007

xsipm: děkuji za pochvalu 😉 🙂 .

Jinak souhlasím s tím, že pokud má někdo strach z porodu nebo obavy, asi by se neměl dívat na porody s horším průběhem (i když ono najít občas ty lepší je taky kumšt 😅 ). Já jsem třeba i těch pár horších zkoukla a aspoň se tím člověk trochu poučí, co by asi při porodu nerad apod., ale fakt je, že apriori by člověk asi měl brát porod jako něco krásného, jako zázrak a zkusit se zbavit i toho sebemenšího strachu - sice nemám vlastní zkušenost, ale myslím si, že určitě to pak jde líp 😉

pavla80
23. lis 2007

kocicátko ted jsem koukla na ty porody fakt super.Sice mám dva za sebou takhle vysmáta jsem nebyla 😉 ,ale myslím si že se to dá vydržet a člověk rychle zapomene na tu bolest a soustředí se jen na miminko.Tak přeju všem maminkám které to mají před sebou aby se nebáli,vůbec není čeho a taky takové pohodové porody 😅 ahoj

parybka
24. lis 2007

kocicatko: fakt krásné porody, hlavně ta prostřední, ani bych nevěřila, že to může být v pohodě a rodička tak vysmátá 🙂

A u toho třetího mě překvapilo, že tam mají s sebou i tak malé děti. Nejsem puritán, ale to se mi zdá moc mladé... Paní měla pěkný porod, ale kdyby se něco zvrtlo, tak si myslím, že děti z toho budou mít pěkné trauma.

gilotek
24. lis 2007

Tak já jsem u toho druhýho porodu brečela 🙂 Tak krásný porod asi tady v republice nezažiješ 😅

martinataylor
28. lis 2007

Holky,zhlídla jsem krásný porody,co jste sem dali a už se moc těším ,až uslyším pláč naše miminka.Sice strach je,ale aso to převažuje to těšení až to budeme mít za sebou a Klárinku držet v náruči.

aponchie
28. lis 2007

zrovna dneska sem se kukala na www.youtube.com do vyhledavace dejte childbirth nebo birth nebo porod jenom naskoci jich tam mrak nektere sou zvlastni ale rada jsem videla neco co jsem nemela moznost videt z opacneho konce 😀 jen me zarazi jak na vetsine videii to miminko tahaji za hlavu ven malem sem myslela ze ho rozervou ☹ to se tak dela??

princessp
3. bře 2008

kicicacko
Moc dekuji za videa,moc hezke...kdyz jsem se jukla na ty ostatni....no 😲 zacala jsem panikarit.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru